Aut Vincere, aut mori! (Лат.)
(«Перемогти або померти!»)
Ю.Цезарь

За теорією «виклику-відповіді» англійського філософа А. Тойнбі, коли в країні назріває проблема і її не намагаються вирішити соціальні інституції, вона переростає в катастрофу. Але якщо соціум робить будь-які спроби - надія є. Серйозним викликом сучасного українського суспільства стала наркозалежність і лікування наркоманії.

Наркотичний «виклик»

Кількість наркозалежних в Україні (більшість з яких молоді люди до 30 років) збільшується з кожним роком у геометричній прогресії. Ситуація настільки деструктивна, що загрожує національному генофонду. Результати досліджень констатують: близько півмільйона людей в нашій країні вживають ін'єкційні наркотики, з них 80% - носії ВІЛ-інфекції. Щорічно наркооблік поповнюється 15 тис. Чоловік, а 2 тис. Помирають від передозування. За даними СБУ, незаконні операції поширення наркотиків стабільно ростуть і технічно удосконалюються.

Такої ситуації сприяє ряд факторів:

  1. Географічне розташування. Україна - «борошняний шлях» наркотичних речовин з Центральної Азії в країни Європи і РФ.
  2. Кліматичні умови сприятливі для вирощування конопель та макової соломки.
  3. Соціально-економічна ситуація викликає часті нервові зриви та світоглядні зміни. Програми, спрямовані на профілактику та лікування наркоманії, залишившись без фінансування, припинили свою діяльність.

Результативне лікування наркоманії в Одесі

В Одесі, великому портовому місті, статистика по наркоманії особливо невтішна. Будучи своєрідним перевалочним пунктом, тут неодноразово вилучалися гігантські наркогрузи.

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» ефективно проводить лікування наркоманії в Одесі. Центр з 10-річним досвідом роботи вже допоміг більше 1200 реабілітантами повірити в свої сили і знайти майбутнє.

Наші експерти розробили власну систему реабілітації. Головна її особливість - в консолідації медикаментозного лікування і психосоціального супроводу. Реабілітації передує процес детоксикації, який проводиться висококласними наркологами, що мають відповідні ліцензії. Тільки після цього хворий, поряд з психотерапевтами, психологами і консультантами з очищення від ПАР, стає активним учасником терапевтичного середовища. Комфортні умови перебування, насичений графік і закритість установи цьому сприяють.

Лікування наркоманії в Одесі за програмою «12 кроків»

Лікувальна методика, яку практикують фахівці центру, заснована на програмі «12 кроків», в рамках якої акцент робиться на бажання подолати залежність разом з такими ж реабілітантами. Для цього передбачені тренінги, групові психотерапевтичні заняття, консультації.

Тривалість перебування в клініці становить півроку. Для закріплення результату термін можна продовжити на 3 місяці. «Медікон» проводить комплексне та ефективне лікування наркоманії (Одеса). Звернувшись сюди, ви зможете перемогти непереборний потяг до наркотиків і знайти себе.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування наркоманії Одеса
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.90 (61 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 152 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1387  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!