Позвонить прямо сейчас
x

Aut Vincere, aut mori! (Лат.)
(«Перемогти або померти!»)
Ю.Цезарь

За теорією «виклику-відповіді» англійського філософа А. Тойнбі, коли в країні назріває проблема і її не намагаються вирішити соціальні інституції, вона переростає в катастрофу. Але якщо соціум робить будь-які спроби - надія є. Серйозним викликом сучасного українського суспільства стала наркозалежність і лікування наркоманії.

Наркотичний «виклик»

Кількість наркозалежних в Україні (більшість з яких молоді люди до 30 років) збільшується з кожним роком у геометричній прогресії. Ситуація настільки деструктивна, що загрожує національному генофонду. Результати досліджень констатують: близько півмільйона людей в нашій країні вживають ін'єкційні наркотики, з них 80% - носії ВІЛ-інфекції. Щорічно наркооблік поповнюється 15 тис. Чоловік, а 2 тис. Помирають від передозування. За даними СБУ, незаконні операції поширення наркотиків стабільно ростуть і технічно удосконалюються.

Такої ситуації сприяє ряд факторів:

  1. Географічне розташування. Україна - «борошняний шлях» наркотичних речовин з Центральної Азії в країни Європи і РФ.
  2. Кліматичні умови сприятливі для вирощування конопель та макової соломки.
  3. Соціально-економічна ситуація викликає часті нервові зриви та світоглядні зміни. Програми, спрямовані на профілактику та лікування наркоманії, залишившись без фінансування, припинили свою діяльність.

Результативне лікування наркоманії в Одесі

В Одесі, великому портовому місті, статистика по наркоманії особливо невтішна. Будучи своєрідним перевалочним пунктом, тут неодноразово вилучалися гігантські наркогрузи.

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» ефективно проводить лікування наркоманії в Одесі. Центр з 10-річним досвідом роботи вже допоміг більше 1200 реабілітантами повірити в свої сили і знайти майбутнє.

Наші експерти розробили власну систему реабілітації. Головна її особливість - в консолідації медикаментозного лікування і психосоціального супроводу. Реабілітації передує процес детоксикації, який проводиться висококласними наркологами, що мають відповідні ліцензії. Тільки після цього хворий, поряд з психотерапевтами, психологами і консультантами з очищення від ПАР, стає активним учасником терапевтичного середовища. Комфортні умови перебування, насичений графік і закритість установи цьому сприяють.

Лікування наркоманії в Одесі за програмою «12 кроків»

Лікувальна методика, яку практикують фахівці центру, заснована на програмі «12 кроків», в рамках якої акцент робиться на бажання подолати залежність разом з такими ж реабілітантами. Для цього передбачені тренінги, групові психотерапевтичні заняття, консультації.

Тривалість перебування в клініці становить півроку. Для закріплення результату термін можна продовжити на 3 місяці. «Медікон» проводить комплексне та ефективне лікування наркоманії (Одеса). Звернувшись сюди, ви зможете перемогти непереборний потяг до наркотиків і знайти себе.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування наркоманії Одеса
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.90 (61 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!