Позвонить прямо сейчас
x

В Україні середній вік хворого алкоголізмом «помолодшав» на 10 років, а його швидке поширення серед жінок і підлітків викликає серйозні побоювання. Цьому сприяє асортимент, доступність і не завжди лімітуються реклама спиртних напоїв.
Загальнонаціональна статистика, яка вказує на чисельність людей, які потребують лікування алкоголізму, вже перетнула мільйонний рубіж. Наприклад, в 40-х роках ХХ століття поширеність алкоголізму варіювалася від 1 до 2 випадків на 10 тис. Населення.

АЛКОГОЛІЗМ ПО ОДЕСКИ

Нещодавно в Одесі проводилося дослідження серед дітей, народжених в 2000 році, яке показало такі невтішні результати: у 35% респондентів спостерігається залежність від сигарет, 10% - хоча б раз на місяць перебувають в стані алкогольного сп'яніння, а 12% - знайомі з наркотичними і психотропними речовинами.
Щорічно сотні одеситів вмирають в результаті алкогольного отруєння «сурогатами». В регіоні смертність, викликана алкоголізмом, займає третю позицію після ДТП і захворювань серцево-судинної системи. Однак за допомогою в лікуванні алкогольної залежності в Одесі звертаються не багато: одні не визнають у себе подібної проблеми, інші заспокоюють себе і родичів, тим, що в будь-який час зможуть самостійно кинути, треті ж не бачать в зайвій тязі до спиртного нічого поганого, мовляв «у свята можна». Але як бути тим, хто вирішив боротися зі своїм алкопрістрастіем? Куди звертатися, щоб отримати дійсно результативне лікування алкоголізму в Одесі?

НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДІКОН»: НАЧНИ З НАМИ ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛЬНОЇ ЗАЛЕЖНО В ОДЕСІ ВЖЕ СЬОГОДНІ!

Ефективне лікування залежності від алкоголю повинно бути, в першу чергу, комплексним. Канули в лету підходи, при яких хронічного алкоголіка виводили зі стану інтоксикації за допомогою медпрепаратів і зі словами: «Але, але, не пий більше! Це шкідливо! »Відпускали додому, де він починав пити з ще більшим ентузіазмом, шкодячи собі і виснажуючи далі свою сім'ю. Безумовно, це звучить трохи перебільшено, але погодьтеся, нинішні реалії такі, що для того, щоб отримати дійсно хороший результат, необхідно докласти чимало зусиль і часу. І в цьому контексті важливу роль відіграє психосоціальний супровід, оскільки алкоголізм - всього лише на 5% медична проблема, і на 95% - психологічна.
Це прекрасно розуміють і реалізовують в процесі лікування алкоголізму в Одесі співробітники Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», який був відкритий в далекому 2007 році. За цей час його фахівці вже допомогли 1200 реабілітантами перемогти в собі підступного «зеленого змія». Розроблений ними піврічний курс реабілітації базується на всесвітньо відомій програмі «12 кроків» і складається з 4 етапів:

  1. Очищення організму від токсичних речовин;
  2. Робота з психологами в групах співзалежних, щоб сформувати нові життєві орієнтири;
  3. Активна робота над відтворенням міжособистісних відносин в батьківських групах;
  4. Процес соціальної реінтеграції.

Лікування алкоголізму в Одесі на базі центру «Медікон» відбувається анонімно в комфортабельних котеджах закритого типу.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму в Одесі на базі центру «Медікон»
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.90 (61 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!