В Україні середній вік хворого алкоголізмом «помолодшав» на 10 років, а його швидке поширення серед жінок і підлітків викликає серйозні побоювання. Цьому сприяє асортимент, доступність і не завжди лімітуються реклама спиртних напоїв.
Загальнонаціональна статистика, яка вказує на чисельність людей, які потребують лікування алкоголізму, вже перетнула мільйонний рубіж. Наприклад, в 40-х роках ХХ століття поширеність алкоголізму варіювалася від 1 до 2 випадків на 10 тис. Населення.

АЛКОГОЛІЗМ ПО ОДЕСКИ

Нещодавно в Одесі проводилося дослідження серед дітей, народжених в 2000 році, яке показало такі невтішні результати: у 35% респондентів спостерігається залежність від сигарет, 10% - хоча б раз на місяць перебувають в стані алкогольного сп'яніння, а 12% - знайомі з наркотичними і психотропними речовинами.
Щорічно сотні одеситів вмирають в результаті алкогольного отруєння «сурогатами». В регіоні смертність, викликана алкоголізмом, займає третю позицію після ДТП і захворювань серцево-судинної системи. Однак за допомогою в лікуванні алкогольної залежності в Одесі звертаються не багато: одні не визнають у себе подібної проблеми, інші заспокоюють себе і родичів, тим, що в будь-який час зможуть самостійно кинути, треті ж не бачать в зайвій тязі до спиртного нічого поганого, мовляв «у свята можна». Але як бути тим, хто вирішив боротися зі своїм алкопрістрастіем? Куди звертатися, щоб отримати дійсно результативне лікування алкоголізму в Одесі?

НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДІКОН»: НАЧНИ З НАМИ ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛЬНОЇ ЗАЛЕЖНО В ОДЕСІ ВЖЕ СЬОГОДНІ!

Ефективне лікування залежності від алкоголю повинно бути, в першу чергу, комплексним. Канули в лету підходи, при яких хронічного алкоголіка виводили зі стану інтоксикації за допомогою медпрепаратів і зі словами: «Але, але, не пий більше! Це шкідливо! »Відпускали додому, де він починав пити з ще більшим ентузіазмом, шкодячи собі і виснажуючи далі свою сім'ю. Безумовно, це звучить трохи перебільшено, але погодьтеся, нинішні реалії такі, що для того, щоб отримати дійсно хороший результат, необхідно докласти чимало зусиль і часу. І в цьому контексті важливу роль відіграє психосоціальний супровід, оскільки алкоголізм - всього лише на 5% медична проблема, і на 95% - психологічна.
Це прекрасно розуміють і реалізовують в процесі лікування алкоголізму в Одесі співробітники Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», який був відкритий в далекому 2007 році. За цей час його фахівці вже допомогли 1200 реабілітантами перемогти в собі підступного «зеленого змія». Розроблений ними піврічний курс реабілітації базується на всесвітньо відомій програмі «12 кроків» і складається з 4 етапів:

  1. Очищення організму від токсичних речовин;
  2. Робота з психологами в групах співзалежних, щоб сформувати нові життєві орієнтири;
  3. Активна робота над відтворенням міжособистісних відносин в батьківських групах;
  4. Процес соціальної реінтеграції.

Лікування алкоголізму в Одесі на базі центру «Медікон» відбувається анонімно в комфортабельних котеджах закритого типу.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму в Одесі на базі центру «Медікон»
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.90 (61 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -122 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1403  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!