Багато хто бачить в захопленні азартними іграми можливість підзаробити і відмінно провести час. Деякі ж вважають ігроманію (мед. Термін «лудомания») справжнім злом, механізми розвитку якої не до кінця вивчені з наукової точки зору. Але той факт, що вона вже погубила (і продовжує це робити!) Тисячі життів і колись щасливих сімей, не викликає сумніву. Незважаючи на офіційні заборони, багато різновидів азартних ігор стали «тіньовими» або перейшли в інтернет-площину, а тим часом у лікуванні ігрової залежності в Одесі потребують сотні молодих людей у ​​віці переважно 20-35 років.

ХТО СТАЄ ІГРОМАНОМ?

Лікування ігроманії в Одесі У зону ризику стати гравцем потрапляють найчастіше ті люди, які відчувають власну нереалізованість. З головою ідучи в гру, вони тікають від відповідальності і повсякденних проблем. Це можуть бути як зрілі чоловіки, так і підлітки. Жінки ж часто знаходять свою реалізацію якщо не на роботі, то в родині, дітях. Також ігрову залежність викликає переживання кризового моменту в житті.

Якщо даний патологічний стан спостерігається у дитини - це може свідчити про те, що його не сприймають оточуючі, в емоційному плані він відчуває холодність батьків, тому хоче знайти ту реальність, де його цінують і розуміють. Але при цьому саме в підлітковому віці лікування ігроманії в Одесі, як і по всій Україні, проходить з найбільшою результативністю, адже психіка підлітка ще піддається корекції.

ОЗНАКИ ЛУДОМАНІЇ

На думку експертів, які проводять лікування ігрової залежності в Одесі, про її наявність свідчать:

  • часто розширені зіниці;
  • відсторонений погляд;
  • роздратованість, нервозність;
  • неконтрольованість витрачених грошей і часу;
  • стан «ломки» без гри.

Не багато сучасних українських лікарів визнають даний стан захворюванням. Наприклад, в Німеччині, де за статистикою кожен другий житель - ігроман, існують навіть спеціальні анонімні курси лудоманів («гемблінг»). Німецькі фахівці практикують лікування з паралельним використанням медикаментів і методів психологічного впливу. У нашій же країні лікування ігроманії нерідко обмежується приписом седативних препаратів або рекомендаціями переключитися на інше хобі (риболовлю чи читання книжок).

НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДІКОН»: ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ ІГРОМАНІЇ В ОДЕСІ

Те, що ігроманія - серйозне захворювання, яке носить соціально-психологічний характер, давно усвідомили фахівці Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон». Кваліфіковані, досвідчені психологи, психотерапевти, вони вже більше 10 років успішно борються з усіма видами залежності.

Тому своїм пацієнтам, що страждають маніакальною залежністю від азартних ігор, вони пропонують комплексне лікування з акцентом на психосоциальном супровід. Реабілітаційний курс передбачає:

  • анонімне, комфортабельне перебування в стаціонарі закритого типу протягом 6 місяців;
  • індивідуальний підхід з обов'язковим вивченням анамнезу;
  • грамотно підібрану, поетапну терапію за методикою «12 кроків&raquo
  • роботу в батьківських групах і групах співзалежних;
  • повне відновлення психічного стану реабілітанта.

Мета лікування ігроманії в Одесі - спробувати заблокувати в свідомості геймера ігрову домінанту і навчити його пригнічувати бажання вступати в ігровій транс шляхом розвитку самовладання і самоконтролю.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.90 (62 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!