Пройти лікування наркоманії в Білгород-Дністровському (Одеська область) тепер можна і без пошуку дорогих клінік в Одесі! Просто зверніться до місцевої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» і вам обов'язково допоможуть!

Як звернутися за допомогою для початку лікування наркоманії в Білгород-Дністровському?

Лікування наркоманії в Білгород-Дністровському«Медікон» - наркологічний центр в Білгород-Дністровському працює 24 години на добу, без перерв, вихідних або святкових днів. Ви можете зателефонувати нам в будь-який момент, коли буде потрібна допомога! Звернувшись в центр «Медікон» ви можете проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями щодо того, як поводитися з людиною, що знаходиться стані наркотичного сп'яніння, викликати нарколога на дім, домовитися про госпіталізацію або примусове лікування наркозалежного. Наші консультанти з задоволенням дадуть відповідь на всі ваші питання, що стосуються подробиць лікування або ж оплати.

Виклик фахівця додому - це початок лікування від наркотиків в Білгород-Дністровському

У деяких ситуаціях, коли пацієнту необхідна екстрена допомога, не обійтися без такої послуги, як виклик фахівця-нарколога на дім. Для цього вам потрібно просто зателефонувати за номером телефону наркологічного центру «Медікон» в Білгород-Дністровському. Кваліфікований фахівець-нарколог в Білгород-Дністровському проведе заходи екстреної детоксикації, які допоможуть вивести пацієнта з важкого стану наркотичної ломки, а також очистити його організм від отруйних, токсичних речовин.

При передозуванні наркотичними речовинами, коли людина знаходиться в стані важкого отруєння та інтоксикації, термінова допомога фахівця необхідна вже навіть для того, щоб врятувати йому життя! Викликати нарколога потрібно при прояві у пацієнта наступних тривожних клінічних ознак:

  • надмірна сонливість;
  • запаморочення;
  • судомний синдром;
  • сильне зниження показників артеріального тиску;
  • порушення серцевого ритму.

Після надання екстреної допомоги пацієнту, фахівці центру «Медікон» проведуть з ними відповідну мотиваційну бесіду і безкоштовно доставлять в клініку для проходження подальшого терапевтичного курсу!

Психологічна допомога і реабілітація в наркологічному центрі в Білгород-Дністровському

Лікування від наркотиків в Білгород-Дністровському, в наркологічному центрі «Медікон» проводиться справжніми професіоналами, майстрами своєї справи, що дозволяє домагатися стійких позитивних результатів у більшості клінічних випадків.

Велика увага фахівцями наркологічного центру «Медікон» приділяється формуванню у пацієнтів правильних, здорових мотивацій, оскільки це - обов'язкова умова для перемоги над наркотичною залежністю!

Саме по собі примусове лікування наркоманії в корені неефективно. Звичайно, можна насильно провести детоксикацію і деякий час утримувати пацієнта в стінах клініки, але якщо людина не усвідомлює проблеми, то вийшовши зі стін лікувального закладу, вона відправиться за черговою дозою наркотику.

Тому наркодиспансер в Білгород-Дністровському «Медікон» замість насильства використовує потужні мотивації, задіюючи в роботу самого пацієнта! Коли людина усвідомлює критичність ситуації, коли має цілі й мотиви для проходження лікування, тоді терапія стає дійсно ефективною! Робота над собою проходить під контролем і наглядом кваліфікованих фахівців, готових у будь-який момент надати необхідну допомогу! Лікування проводиться, переважно, шляхом занять за програмою «12 кроків», методами індивідуальних психологічних консультацій, сімейної психотерапії і Генштальд-терапії.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Білгород-Дніпровському

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.50 (125 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!