Проблема наркозалежності в такому популярному курортному місті, як Чорноморськ стоїть досить гостро. Потрібно пам'ятати про те, що самостійно вивільнитися з лещат наркотичного полону на певних етапах - просто неможливо, потрібна допомога професіоналів! Таку допомогу і комплексне лікування наркоманії в Чорноморську можна отримати, звернувшись до філії наркологічного центру «Медікон»!

Що ми можемо запропонувати для лікування наркоманії в Чорноморську?

Наркологічний центр «Медікон» пропонує комплексне лікування від наркотиків в Чорноморську, нормалізацію фізичного здоров'я та емоційного стану пацієнта, а також допомогу з подальшої реабілітації. Що це означає? Справа в тому, що багато наркоклінік впливають виключно на фізичний стан хворого, використовуючи методи проведення детоксикації і помилково вважаючи, що усунувши хімічну залежність можна вирішити проблему наркоманії. Хтось віддає перевагу методам кодування або гіпнозу, які, як правило, приносять нехай позитивні, але дуже короткочасні результати.

Наркологічний центр в Чорноморську «Медікон» пропонує лікування, засноване на комплексному застосуванні цілого ряду перевірених і ефективних методик в боротьби з наркозалежністю.

Спочатку з пацієнтом працює кваліфікований нарколог в Чорноморську, який після попередньо проведеної діагностики, підбирає для нього найбільш дієві і безпечні методи детоксикації.

Після того, як фізіологічний стан хворого стабілізується, а хімічна залежність буде успішно ліквідована, з людиною починають активно займатися психологи і психотерапевти. Співробітники центру «Медікон» не тільки допомагають сформувати в людині мотивації до лікування. Наші фахівці змінюють саму поведінкову модель наркозалежного, дають йому можливість усвідомити відповідальність за своє життя, повірити у власні сили, поставити перед собою нові цілі, яких можна досягти, тільки вилікувавшись від наркоманії.

Лікування наркоманії в Чорноморську

Після завершення терапевтичного курсу, пацієнту надається допомога в соціальній реабілітації, спрямованої, в першу чергу, на попередження можливого зриву. Наші результати свідчать самі за себе - понад 50% осіб, які пройшли лікування і реабілітацію в наркологічному центрі «Медікон», змогли повністю позбутися від наркозалежності, стати успішними людьми!

Умови проживання в наркологічному центрі в Чорноморську

Багато пацієнтів побоюються госпіталізації, тим більше на такі тривалі терміни (курс лікування триває півроку), помилково вважаючи, що обстановка в наркоклініці схожа з тюремною. Насправді боятися абсолютно нічого!

Наркодиспансер в Чорноморську наркологічного центру «Медікон» надає своїм клієнтам комфортабельні, максимально зручні умови для проживання. В центрі працює сауна, є спортзал - адже відвідування парильні і фізичні навантаження - важливі складові елементи терапії!

Співробітники наркологічного центру «Медікон» відносяться до своїх пацієнтів шанобливо і доброзичливо, оточуючи турботою. В будь-який момент людина може отримати допомогу чи консультацію профільного спеціаліста!

Лікування проводиться анонімно, із суворим дотриманням політики конфіденційності. Ми не застосовуємо фізичного або психологічного насильства по відношенню до пацієнтів, оскільки кожного з них поважаємо як особистість!

Перебуваючи в центрі «Медікон», людина потрапляє в оточення людей, які також, як і вона, борються з аналогічною проблемою, що дозволяє знайти нових друзів, необхідну підтримку, дає можливість повірити в себе!

Перебуваючи в клініці, пацієнт не просто може спілкуватися зі своїми близькими людьми, але ще і отримує шанс налагодити з ними відносини, навчитися взаєморозумінню, відвідуючи сімейні психологічні консультації!

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.40 (125 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!