Що робити в тому випадку, якщо ваша сім'я зіткнулася з проблемою під назвою «наркотична залежність»? Звернутися за допомогою до філії наркологічного центру «Медікон», де вам нададуть повноцінне і грамотне лікування наркоманії в Ізмаїлі і допоможуть з подальшою реабілітацією.

Як ми проводимо лікування наркоманії в Ізмаїлі?

Лікування від наркотиків в Ізмаїлі, яке пропонує Всеукраїнський центр «Медікон», має характер комплексний, що і дозволяє домагатися позитивних результатів навіть в дуже складних клінічних випадках при тривалому стажі наркозалежності.

Лікування наркоманії в ІзмаїліТерапія починається з обов'язкового проведення детоксикації. Досвідчений лікар-нарколог в Ізмаїлі, провівши діагностику, підбере для пацієнта оптимальні методи усунення стану ломки, зняття абстинентного синдрому і позбавлення від хімічної залежності. Це складний етап, який мало кому з наркозалежних вдається подолати своїми силами, не завдавши шкоди власному здоров'ю.

Подальша терапія спрямована на зміну способу життя і поведінкової моделі пацієнта. Мета лікування - усунення психологічної залежності від речовин наркотичного характеру.

В першу чергу, фахівці наркологічного центру «Медікон» працюють над тим, щоб у хворих виробилася правильна мотивація. Адже якщо людина не усвідомлює проблеми і необхідності її розв'язання, то успішне лікування наркоманії практично стає неможливим.

Наркологічний центр в Ізмаїлі «Медікон» практикує індивідуальні та сімейні психологічні консультації, роботу в групах залежних за програмою «12 кроків», Генштальд-терапію, трудотерапию. У центрі постійно проводяться тренінги, лекції, семінари та інші заходи, що мають лікувально-профілактичний характер.

Дбають фахівці центру і про успішну соціальну адаптацію пацієнтів після завершення терапевтичного курсу. Вийшовши з клініки, людина продовжує отримувати амбулаторне лікування, психологічну допомогу і підтримку, що робить процес реабілітації більш комфортним і безболісним, а також допомагає уникнути ймовірного рецидиву захворювання.

Для чого потрібна госпіталізація в наркологічну клініку в Ізмаїлі?

Наркодиспансер в Ізмаїлі наркологічного центру «Медікон» вважає за краще проводити лікування наркозалежності за умови госпіталізації пацієнтів. Практика показала, що дана методика набагато ефективніше домашнього лікування. Адже наркозалежний чоловік, особливо на початкових етапах терапії, потребує контролю і постійному нагляду з боку фахівців, що можна забезпечити тільки в умовах госпіталізації.

Крім того, перебування в стаціонарі повністю виключає можливість придбання людиною алкогольних напоїв або наркотичних речовин, захищає його від небажаного спілкування з людьми, потурають розвитку наркоманії.

Співробітники центру «Медікон» дбають про те, щоб кожен день пацієнта був буквально розписаний по хвилинах, здавався йому насиченим і цікавим. Це дозволяє усвідомити, що можна жити повним життям і без наркотиків. Такий графік і постійна зайнятість просто не залишають пацієнтові часу на те, щоб думати про вживання наркотиків.

Перебуваючи в центрі, людина набуває нових друзів, які також як і він, кожен день борються з хворобою наркоманії. Чужий позитивний приклад і допомога однодумців - дуже важливі як під час самого терапевтичного курсу, так і в період реабілітації.

Лікування в центрі «Медікон» в Ізмаїлі проходить анонімно. До кожного клієнта ми ставимося дбайливо, доброзичливо, а головне, шанобливо!

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.87 (123 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!