Наркоманія - це важка хвороба, яка вимагає професійного підходу. Не намагайтеся впоратися з цією проблемою самостійно! Зверніться по допомогу в наркологічний центр «Медікон», що надає повноцінне лікування від наркотиків в Подольську Одеської області!

Усуваємо фізичну залежність на початковому етапі лікування наркоманії в Подольську!

Лікування наркоманії в ПодольськуПерший крок на шляху до зцілення від наркозалежності - це детоксикація організму. На відміну від більшості наркологічних установ, фахівці центру «Медікон» не застосовують для усунення стану ломки потужні медикаментозні препарати, які самі по собі є досить небезпечними. Як правило, нарколог в Подольську, що працює в центрі «Медікон», проводить детоксикацію гранично природними біологічними методами (наприклад, потіння в парильні, біг, фізична робота і т.д.).

Такий спосіб безпечний для організму в силу своєї природності, а також характеризується високими показниками ефективності. Крім того, не варто випускати з уваги і психологічний фактор, коли людина пройшла досить не простий шлях з подолання хімічної залежності, доклав власні зусилля, йому буде набагато складніше повернутися до наркотиків знову!

Лікування наркоманії в Подольську проводиться для кожного хворого за індивідуальними схемами, які розробляються фахівцями, після попередньої діагностики.

Боремося з психологічною залежністю в процесі лікування від наркотиків в Подольську

Кожен фахівець знає, що перемогти психологічну залежність людини від наркотичних речовин - це значно складніше, ніж допомогти йому подолати стан наркотичної ломки.

Наркологічний центр в Подольську «Медікон» рекомендує своїм пацієнтам проходити лікування в умовах госпіталізації. Зміна обстановки, кола спілкування, ізоляція від звичного середовища, цілодобова допомога і спостереження фахівців, збалансоване, здорове меню - все це сприяє максимально швидкому відновленню і реабілітації наркозалежного!

Під час терапевтичного курсу, який триває 6 місяців, пацієнт працює з психологом індивідуально, займається в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків», відвідує тренінги, семінари та сеанси психотерапії. Використовують фахівці наркологічного центру «Медікон» в своїй роботі і методи Генштальд-терапії, трудотерапії, емотивно-раціональної терапії. Також як і способи детоксикації, оптимальні методики психологічної корекції підбираються індивідуально для кожного конкретного клієнта.

Реабілітуючись в наркологічному центрі в Подольську

Величезне значення наркодиспансер в Подольську наркологічного центру «Медікон» приділяє питанням реабілітації і ресоціалізації своїх пацієнтів.

Завершивши терапевтичний курс, людина знову вчиться функціонувати в суспільстві, вибудовувати міжособистісні відносини, вирішувати проблеми реального життя, але вже без допомоги наркотичних речовин. Досить великий відсоток пацієнтів з ще не стійкою психікою не витримують таких випробувань і ламаються, знову впадаючи в стан наркотичної залежності. Для того щоб цього не сталося, пацієнту необхідна підтримка з боку як фахівців, так і близьких людей, друзів, однодумців.

Ось чому, навіть після виписки з наркологічного центру, людина продовжує відвідувати психологічні консультації, групи взаємодопомоги, ходити на тренінги. Рідні та близькі пацієнта, займаючись в батьківських групах, відвідуючи сеанси сімейної психотерапії, дізнаються про те, як підтримати свого родича в такий складний момент, як допомогти йому уникнути зриву. Тривалість реабілітаційного курсу може складати від півроку до 9 місяців, а іноді і більше того.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Подольську

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.56 (123 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!