Наркоманія - це важка хвороба, яка вимагає професійного підходу. Не намагайтеся впоратися з цією проблемою самостійно! Зверніться по допомогу в наркологічний центр «Медікон», що надає повноцінне лікування від наркотиків в Подольську Одеської області!

Усуваємо фізичну залежність на початковому етапі лікування наркоманії в Подольську!

Лікування наркоманії в ПодольськуПерший крок на шляху до зцілення від наркозалежності - це детоксикація організму. На відміну від більшості наркологічних установ, фахівці центру «Медікон» не застосовують для усунення стану ломки потужні медикаментозні препарати, які самі по собі є досить небезпечними. Як правило, нарколог в Подольську, що працює в центрі «Медікон», проводить детоксикацію гранично природними біологічними методами (наприклад, потіння в парильні, біг, фізична робота і т.д.).

Такий спосіб безпечний для організму в силу своєї природності, а також характеризується високими показниками ефективності. Крім того, не варто випускати з уваги і психологічний фактор, коли людина пройшла досить не простий шлях з подолання хімічної залежності, доклав власні зусилля, йому буде набагато складніше повернутися до наркотиків знову!

Лікування наркоманії в Подольську проводиться для кожного хворого за індивідуальними схемами, які розробляються фахівцями, після попередньої діагностики.

Боремося з психологічною залежністю в процесі лікування від наркотиків в Подольську

Кожен фахівець знає, що перемогти психологічну залежність людини від наркотичних речовин - це значно складніше, ніж допомогти йому подолати стан наркотичної ломки.

Наркологічний центр в Подольську «Медікон» рекомендує своїм пацієнтам проходити лікування в умовах госпіталізації. Зміна обстановки, кола спілкування, ізоляція від звичного середовища, цілодобова допомога і спостереження фахівців, збалансоване, здорове меню - все це сприяє максимально швидкому відновленню і реабілітації наркозалежного!

Під час терапевтичного курсу, який триває 6 місяців, пацієнт працює з психологом індивідуально, займається в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків», відвідує тренінги, семінари та сеанси психотерапії. Використовують фахівці наркологічного центру «Медікон» в своїй роботі і методи Генштальд-терапії, трудотерапії, емотивно-раціональної терапії. Також як і способи детоксикації, оптимальні методики психологічної корекції підбираються індивідуально для кожного конкретного клієнта.

Реабілітуючись в наркологічному центрі в Подольську

Величезне значення наркодиспансер в Подольську наркологічного центру «Медікон» приділяє питанням реабілітації і ресоціалізації своїх пацієнтів.

Завершивши терапевтичний курс, людина знову вчиться функціонувати в суспільстві, вибудовувати міжособистісні відносини, вирішувати проблеми реального життя, але вже без допомоги наркотичних речовин. Досить великий відсоток пацієнтів з ще не стійкою психікою не витримують таких випробувань і ламаються, знову впадаючи в стан наркотичної залежності. Для того щоб цього не сталося, пацієнту необхідна підтримка з боку як фахівців, так і близьких людей, друзів, однодумців.

Ось чому, навіть після виписки з наркологічного центру, людина продовжує відвідувати психологічні консультації, групи взаємодопомоги, ходити на тренінги. Рідні та близькі пацієнта, займаючись в батьківських групах, відвідуючи сеанси сімейної психотерапії, дізнаються про те, як підтримати свого родича в такий складний момент, як допомогти йому уникнути зриву. Тривалість реабілітаційного курсу може складати від півроку до 9 місяців, а іноді і більше того.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.56 (123 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 120 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1382  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!