Не так давно жителям міста Южного, які зіткнулися з проблемою наркозалежності, шукати допомоги доводилося в обласному центрі - Одесі. Тепер стало можливим пройти повне лікування наркоманії в Южному, адже Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» відкрив свою філію саме тут!

Принципи терапії при лікуванні наркоманії в Южному

Лікування від наркотиків в Южному, в наркологічному центрі «Медікон» проводиться комплексно. Фахівці центру - кваліфіковані медики, наркологи, психотерапевти і психологи зроблять все можливе, щоб позбавити людину від наркозалежності, як фізіологічного, так і психологічного характеру.

Наркологічний центр в Южному «Медікон» проводить лікування, госпіталізованих пацієнтів, що істотно підвищує ефективність терапевтичного курсу і мінімізує ризики можливого зриву. Після надходження людини в клініку нарколог в Южному проведе заходи терапевтичного характеру, спрямовані на детоксикацію організму. Це необхідно не тільки для полегшення нестерпного стану наркотичної ломки, але і для усунення хімічної залежності.

На наступному етапі починається активна психологічна робота. Позбавляють пацієнта від психологічної наркозалежності в наркологічному центрі «Медікон» за допомогою комплексу, що включає в себе наступні методики:

  1. Колективна робота в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків» дає людині можливість придбати однодумців, отримати новий досвід, поглянути на себе з боку. Крім того, такі колективні заняття дуже добре мотивують і допомагають хворому втриматися від зриву, навіть під час найбільш складних етапів лікування.
  2. Індивідуальні психологічні заняття. Розмовляючи з кваліфікованим психологом, пацієнт формує правильні здорові мотивації, вчиться по-новому пізнавати себе і навколишній світ, ставити перед собою нові цілі і вирішувати проблеми, не шукаючи забуття в наркотичному дурмані.
  3. Трудотерапія - дисциплінує пацієнта, робить його більш відповідальним, дозволяє відчути власну значимість і придбати нові, корисні навички.
  4. Програму поетапної соціальної підтримки.
  5. Емотивно-раціональна методика.
  6. Генштальд-терапія.
  7. Сімейна психотерапія.

Лікування наркоманії в ЮжномуТаким чином, залишаючи наркодиспансер в Южному наркологічного центру «Медікон», людина не просто позбавляється від хімічної залежності, а виходить вже абсолютно іншою людиною, що має нові цілі в житті і прагнення! А для того щоб закріпити отримані результати і запобігти можливий зрив, наркологічний центр «Медікон» протягом півроку після виписки забезпечує своїм клієнтам терапевтичний супровід.

Про примусове лікування в наркодиспансері в Южному

Питання про доцільність проведення примусового лікування наркоманії досі залишається однозначним. Насправді, в деяких випадках родичам наркозалежного необхідно проявити твердість характеру, адже найчастіше - це єдиний шанс врятувати близьку людину від неминучої загибелі!

Якщо пацієнт сам не усвідомлює всю критичність ситуації, потрібно допомогти йому сформувати вірні, правильні мотивації! Крім того, необхідно розуміти, що примусове лікування - не означає насильство! Фахівці наркологічного центру «Медікон» можуть провести примусову госпіталізацію і детоксикацію пацієнта, що дозволить значно поліпшити його стан (як фізичне, так і психологічне) вже в першу добу перебування в клініці! Подальша робота з психологом дозволить виробити правильні, здорові мотивації і усвідомлення необхідності проведення повного терапевтичного курсу!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Южному

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.87 (122 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!