«Будь-яка посилена прихильність до всього земного - страждання»
Будда
Наркозалежність - виклик сучасному суспільству

Явище наркотичного дурману відомо людству з давніх часів. Однак якщо спочатку психотропні речовини використовувалися як снодійне або болезаспокійливу, то пізніше їх стали вживати, щоб отримати незвичайні відчуття безтурботного спокою і ширяння. За приблизними оцінками в світі налічується лише 300 млн залежних.

Наркоманія по-українськи

Серед європейських країн Україна посідає лідируючі позиції за чисельністю наркозалежних. Наша країна виступає зручним транспортним коридором для світового наркотрафіку: з Афганістану до нас завозять героїн, марихуану, а з Європи - кокаїн та амфітаміни. Природно, що частина товару осідає тут. Не відстають у цьому плані і народні умільці, які займаються виготовленням «ширки». У ситуації, що склалася питання ефективного лікування наркоманії звучить особливо гостро, оскільки біда торкнулася кожну десяту українську родину.

Лікування наркоманії в Полтаві

У Полтавській області вік наркозалежних значно «молодшає». Так, за останні 5 років чисельність залежних 16-річних підлітків зросла на 45%. На диспансерному обліку стоїть близько 3 тис. Чоловік. На 100 тис. Населення в регіоні припадає 138 наркоманів. І, хоча ці цифри не такі загрозливі, як в інших південно-східних областях, де показник наркозалежних наблизився до позначки «300», картина зовсім не радує.
Лікування наркоманії в Полтаві в установах державної наркологічної служби представлено замісною підтримуючою терапією за допомогою наркотиковмісних препаратів, які здатні викликати ще більшу залежність. Тому від цього методу відмовилися багато країн Європи. На сьогоднішній день комплексне лікування наркоманії з використанням медичних препаратів і методики психосоціальної реабілітації вважається найбільш адекватним і результативним. Саме такий підхід практикується Всеукраїнським наркологічним центром «Медікон».

Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

«Медікон» - реальна допомога наркозалежним

Наркологічний центр «Медікон» заснований в 2005 році. Його філії представлені у всіх областях, а ефективність проведеного лікування доведена.
В умовах стаціонару пацієнт проводить 6 місяців, протягом яких з ним працюють компетентні і досвідчені фахівці (наркологи, психологи, психотерапевти і консультанти по хімічній залежності). Лікування наркоманії в Полтаві, проведене центром «Медікон», абсолютно анонімне. Курс реабілітації за програмою «12 кроків» складається з 4 етапів:

  1. очищення організму детокс-методом;
  2. формування мотивації, боротьба з психологічною залежністю;
  3. робота в батьківських групах і групах співзалежних над побудовою нової моделі міжособистісних і сімейних відносин;
  4. повернення реабілітанта в соціум.

Пройшовши лікування наркоманії (Полтава) в наркологічному центрі «Медікон», ви отримаєте віру в себе і надію на яскраве майбутнє без наркотиків. Почніть писати свою життєву історію з чистого аркуша!

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.80 (81 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -11 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1417  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!