Філії в Полтавській області

Якщо ще недавно жителям невеликих міст Полтавської області, таких як Комсомольськ, що зіткнулися з проблемою наркозалежності доводилося шукати допомоги в обласному центрі або навіть в столиці України - Києві, то тепер отримати грамотне, повноцінне лікування наркоманії в Комсомольську - стало можливим і доступним для кожного! Для цього достатньо звернутися до місцевої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»!

Як можна отримати допомогу в наркодиспансері в Комсомольську

Для того щоб отримати допомогу в боротьбі з наркозалежністю, пацієнта або його родичам необхідно просто звернутися в наркологічний центр в Комсомольську «Медікон». Наш центр працює в цілодобовому режимі, тому ви можете зателефонувати за контактними номерами в будь-який зручний для вас час!

Консультанти центру уважно вислухають вашу проблему, дадуть відповідь на всі, виникаючі питання і запропонують методи вирішення. Ви можете домовитися про госпіталізацію (в тому числі і примусову), з безкоштовною доставкою пацієнта в клініку. Якщо людина перебуває у важкому стані, викликаному передозуванням або сильною інтоксикаціею, можлива послуга виклику фахівців на дім.

  В такому випадку кваліфікований нарколог в Комсомольську проведе екстрену детоксикацію, після чого хворий буде доставлений в наркологічний центр. Нерідко зустрічаються і такі ситуації, коли наркозалежний відмовляються від госпіталізації і від лікування. В такому випадку, родичі хворого можуть запросити фахівців центру «Медікон» до себе додому, для проведення бесіди з пацієнтом, спрямованої на формування правильних мотивацій. Можлива також послуга - примусове лікування від наркотиків в Комсомольську.

У складних ситуаціях близькі наркозалежного можуть зателефонувати в центр «Медікон» з метою отримання професійної консультації щодо того, як правильно діяти, як вести себе з пацієнтом і як допомогти рідній людині позбутися від смертельно небезпечного пристрасті!

Лікування наркоманії в Комсомольську

Відео з лікування наркоманії від Діани Абуладзе

Як проходить лікування наркоманії в Комсомольську

Наркодиспансер в Комсомольську наркологічного центру «Медікон» пропонує лікування в умовах госпіталізації. Незважаючи на те, що можливо і проведення лікування в домашніх умовах, госпіталізація дозволяє тимчасово «вирвати» чоловіка зі звичного оточення, що на початкових етапах терапевтичного процесу особливо важливо! Крім того, в більшості випадків, хворий потребує постійної допомоги і спостереження фахівців, як медиків і наркологів, так і психотерапевтів.

Обов'язкова умова успішного усунення наркозалежності - це грамотне проведення детоксикації, яка допомагає зняти стан ломки, усунути хімічну залежність. Після цього, настає черга інтенсивної психологічної роботи. Лікування проводиться з використанням методів Генштальд-терапії, конгінтівно-бихевиоральной терапії, трудотерапії. Обов'язкові індивідуальні психологічні консультації, заняття груповою психотерапією, відвідування сімейного психолога.

В результаті, у хворого (навіть, якщо він спочатку відмовлявся від лікування) приходить повне усвідомлення проблеми, формуються правильні мотивації, з'являються нові цілі і прагнення, підвищується самооцінка, дисциплінується поведінка.

Співробітники наркологічного центру «Медікон» дбають також про комфортні умови проживання і правильному здоровому харчуванні пацієнта, організують його дозвілля, проводять культурні і лікувально-профілактичні заходи, створюючи атмосферу перманентної зайнятості. Особливе значення приділяється психосоціальній реабілітації.

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Комсомольську

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.42 (128 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -154 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1395  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!