Філії в Полтавській області

Позвонить прямо сейчас
x

Якщо ще недавно жителям невеликих міст Полтавської області, таких як Комсомольськ, що зіткнулися з проблемою наркозалежності доводилося шукати допомоги в обласному центрі або навіть в столиці України - Києві, то тепер отримати грамотне, повноцінне лікування наркоманії в Комсомольську - стало можливим і доступним для кожного! Для цього достатньо звернутися до місцевої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»!

Як можна отримати допомогу в наркодиспансері в Комсомольську

Для того щоб отримати допомогу в боротьбі з наркозалежністю, пацієнта або його родичам необхідно просто звернутися в наркологічний центр в Комсомольську «Медікон». Наш центр працює в цілодобовому режимі, тому ви можете зателефонувати за контактними номерами в будь-який зручний для вас час!

Консультанти центру уважно вислухають вашу проблему, дадуть відповідь на всі, виникаючі питання і запропонують методи вирішення. Ви можете домовитися про госпіталізацію (в тому числі і примусову), з безкоштовною доставкою пацієнта в клініку. Якщо людина перебуває у важкому стані, викликаному передозуванням або сильною інтоксикаціею, можлива послуга виклику фахівців на дім.

  В такому випадку кваліфікований нарколог в Комсомольську проведе екстрену детоксикацію, після чого хворий буде доставлений в наркологічний центр. Нерідко зустрічаються і такі ситуації, коли наркозалежний відмовляються від госпіталізації і від лікування. В такому випадку, родичі хворого можуть запросити фахівців центру «Медікон» до себе додому, для проведення бесіди з пацієнтом, спрямованої на формування правильних мотивацій. Можлива також послуга - примусове лікування від наркотиків в Комсомольську.

У складних ситуаціях близькі наркозалежного можуть зателефонувати в центр «Медікон» з метою отримання професійної консультації щодо того, як правильно діяти, як вести себе з пацієнтом і як допомогти рідній людині позбутися від смертельно небезпечного пристрасті!

Лікування наркоманії в Комсомольську

Як проходить лікування наркоманії в Комсомольську

Наркодиспансер в Комсомольську наркологічного центру «Медікон» пропонує лікування в умовах госпіталізації. Незважаючи на те, що можливо і проведення лікування в домашніх умовах, госпіталізація дозволяє тимчасово «вирвати» чоловіка зі звичного оточення, що на початкових етапах терапевтичного процесу особливо важливо! Крім того, в більшості випадків, хворий потребує постійної допомоги і спостереження фахівців, як медиків і наркологів, так і психотерапевтів.

Обов'язкова умова успішного усунення наркозалежності - це грамотне проведення детоксикації, яка допомагає зняти стан ломки, усунути хімічну залежність. Після цього, настає черга інтенсивної психологічної роботи. Лікування проводиться з використанням методів Генштальд-терапії, конгінтівно-бихевиоральной терапії, трудотерапії. Обов'язкові індивідуальні психологічні консультації, заняття груповою психотерапією, відвідування сімейного психолога.

В результаті, у хворого (навіть, якщо він спочатку відмовлявся від лікування) приходить повне усвідомлення проблеми, формуються правильні мотивації, з'являються нові цілі і прагнення, підвищується самооцінка, дисциплінується поведінка.

Співробітники наркологічного центру «Медікон» дбають також про комфортні умови проживання і правильному здоровому харчуванні пацієнта, організують його дозвілля, проводять культурні і лікувально-профілактичні заходи, створюючи атмосферу перманентної зайнятості. Особливе значення приділяється психосоціальній реабілітації.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.42 (128 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!