Філії в Полтавській області

Біда наркотичної залежності може постукати в будь-яку сім'ю. У більшості випадків, щоб впоратися з цією проблемою і повернути чоловіка до нормального життя, потрібна професійна допомога. Пройти комплексне лікування наркоманії в Кременчуці (Полтавська область) можна, зателефонувавши до місцевої філії наркологічного Всеукраїнського центру «Медікон»!

Комплексне лікування від наркотиків в Кременчуці

Наркологічний центр в Кременчуці пропонує пацієнтам комплексну допомогу, спрямовану на вирішення проблеми наркозалежності.

В першу чергу, кваліфікований фахівець-нарколог в Кременчуці здійснює детоксикацію організму пацієнта. На цьому етапі усувається наркотична ломка, людина очищається від токсинів, залишків наркотичних речовин. Фахівці «Медікон» використовують, переважно, біологічні методи детоксикації: потіння в сауні, фізичні вправи, вітамінотерапію і прийом сорбентів. В результаті детоксикації усувається хімічна залежність чоловіка від речовин наркотичного характеру.

Подальше лікування від наркотиків в Кременчуці носить психологічний характер. З пацієнтом працюють професійні психологи і психотерапевти, які формують в ньому правильні мотивації для подальшого лікування і придбання навичок тверезого життя, допомагають побороти депресивний стан, підняти самооцінку, навчитися контактувати з соціумом.

У центрі «Медікон» практикуються заняття групової психотерапії, зокрема, робота по знаменитій у всьому світі програмі «12 кроків». Таким чином, у пацієнта з'являються нові здорові зв'язки, зміцнюються мотивації, з'являється можливість поглянути на себе з боку і повірити у власні сили. Крім того, перебування в оточенні однодумців, які також борються з проблемою наркотичної залежності, буде дуже корисним для чоловіка в період реабілітації, після виписки з наркологічного центру.

Лікування наркоманії в Кременчуці

Активно застосовуються в центрі «Медікон» методи Генштальд-терапії, трудотерапії, сімейної психотерапії. В результаті, людина поступово, крок за кроком, щодня працюючи над собою, знову вчиться жити і функціонувати без наркотичних речовин, а допомагає йому в цьому ціла команда професіоналів: медиків, психологів, наркологів, психотерапевтів, консультантів з питань хімзавісімості.

Відео з лікування наркоманії від Артура Сита

Реабілітація в наркологічному центрі в Кременчуці

Наркодиспансер в Кременчуці наркоцентру «Медікон» велике значення приділяє реабілітації і соціальній адаптації своїх пацієнтів. Після виписки людину не можна залишати без підтримки, адже це веде до нового зриву і рецидиву захворювання. Для того щоб впоратися зі спокусою знову повернутися в наркотичний полон, зуміти подолати накопичені проблеми, налагодити відносини з близькими людьми і знайти своє місце в суспільстві - колишньому наркозалежному потрібен час, а також допомога професійних психологів.

Співробітники наркологічного центру «Медікон» в Кременчуці, забезпечують пацієнтові терапевтичний супровід протягом 6 місяців після виписки. У цей період людина індивідуально працює з психологом, відвідує тренінги і семінари, сеанси сімейної психотерапії, продовжує працювати в групах взаємодопомоги. Всі ці методи дозволяють, якщо не виключити можливість рецидиву, то істотно її мінімізувати і прискорити сам процес соціальної адаптації колишнього наркозалежного.

Фахівці центру працюють з членами сім'ї пацієнта, адже найчастіше правильна поведінка близьких, їх підтримка і розуміння - основна умова, що дозволяє подолати спокусу і запобігти поверненню людини в наркотичний полон!

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Кременчуці

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.93 (121 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!