Філії в Полтавській області

Біда наркотичної залежності може постукати в будь-яку сім'ю. У більшості випадків, щоб впоратися з цією проблемою і повернути чоловіка до нормального життя, потрібна професійна допомога. Пройти комплексне лікування наркоманії в Кременчуці (Полтавська область) можна, зателефонувавши до місцевої філії наркологічного Всеукраїнського центру «Медікон»!

Комплексне лікування від наркотиків в Кременчуці

Наркологічний центр в Кременчуці пропонує пацієнтам комплексну допомогу, спрямовану на вирішення проблеми наркозалежності.

В першу чергу, кваліфікований фахівець-нарколог в Кременчуці здійснює детоксикацію організму пацієнта. На цьому етапі усувається наркотична ломка, людина очищається від токсинів, залишків наркотичних речовин. Фахівці «Медікон» використовують, переважно, біологічні методи детоксикації: потіння в сауні, фізичні вправи, вітамінотерапію і прийом сорбентів. В результаті детоксикації усувається хімічна залежність чоловіка від речовин наркотичного характеру.

Подальше лікування від наркотиків в Кременчуці носить психологічний характер. З пацієнтом працюють професійні психологи і психотерапевти, які формують в ньому правильні мотивації для подальшого лікування і придбання навичок тверезого життя, допомагають побороти депресивний стан, підняти самооцінку, навчитися контактувати з соціумом.

У центрі «Медікон» практикуються заняття групової психотерапії, зокрема, робота по знаменитій у всьому світі програмі «12 кроків». Таким чином, у пацієнта з'являються нові здорові зв'язки, зміцнюються мотивації, з'являється можливість поглянути на себе з боку і повірити у власні сили. Крім того, перебування в оточенні однодумців, які також борються з проблемою наркотичної залежності, буде дуже корисним для чоловіка в період реабілітації, після виписки з наркологічного центру.

Лікування наркоманії в Кременчуці

Активно застосовуються в центрі «Медікон» методи Генштальд-терапії, трудотерапії, сімейної психотерапії. В результаті, людина поступово, крок за кроком, щодня працюючи над собою, знову вчиться жити і функціонувати без наркотичних речовин, а допомагає йому в цьому ціла команда професіоналів: медиків, психологів, наркологів, психотерапевтів, консультантів з питань хімзавісімості.

Реабілітація в наркологічному центрі в Кременчуці

Наркодиспансер в Кременчуці наркоцентру «Медікон» велике значення приділяє реабілітації і соціальній адаптації своїх пацієнтів. Після виписки людину не можна залишати без підтримки, адже це веде до нового зриву і рецидиву захворювання. Для того щоб впоратися зі спокусою знову повернутися в наркотичний полон, зуміти подолати накопичені проблеми, налагодити відносини з близькими людьми і знайти своє місце в суспільстві - колишньому наркозалежному потрібен час, а також допомога професійних психологів.

Співробітники наркологічного центру «Медікон» в Кременчуці, забезпечують пацієнтові терапевтичний супровід протягом 6 місяців після виписки. У цей період людина індивідуально працює з психологом, відвідує тренінги і семінари, сеанси сімейної психотерапії, продовжує працювати в групах взаємодопомоги. Всі ці методи дозволяють, якщо не виключити можливість рецидиву, то істотно її мінімізувати і прискорити сам процес соціальної адаптації колишнього наркозалежного.

Фахівці центру працюють з членами сім'ї пацієнта, адже найчастіше правильна поведінка близьких, їх підтримка і розуміння - основна умова, що дозволяє подолати спокусу і запобігти поверненню людини в наркотичний полон!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.93 (121 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 125 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1383  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!