Філії в Полтавській області

Повноцінне, комплексне лікування наркоманії в Лубнах (Полтавська область) - тепер стало реальністю! Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон», що діє більше 10 років і встиг прекрасно зарекомендувати себе, відкрив діючу філію і в цьому місті!

Принципи лікування від наркотиків в Лубнах

Успішне позбавлення від наркозалежності передбачає дотримання певних принципів, які ефективно застосовує на практиці наркологічний центр в Лубнах «Медікон»:

  1. Комплексний підхід. Лікування від наркотиків в Лубнах в наркологічному центрі «Медікон» здійснюється методами детоксикації і психотерапії. Застосування даних методик дозволяє усунути, як фізичну, так і психологічну залежність від наркотичних речовин.
  2. Формування мотивацій. Успішне лікування можливе тільки в тому випадку, якщо людина усвідомлює свою проблему і має бажання лікуватися. Фахівці наркологічного центру «Медікон» намагаються не використовувати методи гіпнозу і кодування, які, по суті, є насильством над особистістю. Величезне значення приділяється формуванню у людини правильних мотивацій за допомогою індивідуальних психологічних консультацій, занять групової і сімейної психотерапії.
  3. Кваліфікований персонал. У центрі «Медікон» працюють тільки справжні професіонали своєї справи - досвідчені наркологи, психологи і психотерапевти, які мають відповідні ліцензії, крім того, великий досвід у вирішенні проблем наркозалежності.
  4. Умови проживання. Наркодиспансер в Лубнах центру «Медікон» проводить лікування пацієнтів в умовах госпіталізації. Така міра необхідна для того, щоб ізолювати хворого від звичного середовища, захистити від «псевдодрузів», які заохочують його наркозалежність, виключити можливість придбання алкогольних напоїв або наркотиків. Крім того, співробітники центру «Медікон» дбають про те, щоб пацієнт, по можливості, відчував себе максимально комфортно, правильно і збалансовано харчувалася. Велике значення має і організація дозвілля пацієнтів, яка дозволяє зробити життя більш яскравим і насиченим.
  5. Індивідуальний підхід. Вибираючи методи детоксикації і психологічної реабілітації, нарколог в Лубнах - спеціаліст центру «Медікон» орієнтується не на загальні схеми, а на індивідуальні особливості конкретного пацієнта. Лікування починається з попередньої діагностики і тільки після цього для людини розробляється оптимальний, індивідуальний терапевтичний курс.
  6. Соціальна адаптація. Щоб уникнути рецидиву наркозалежності, важливо допомогти людині соціально адаптуватися після виписки. Для цього фахівці центру «Медікон» забезпечують своїм клієнтам комплексний терапевтичне супровід протягом півроку.

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Як звернутися в наркологічний центр в Лубнах

Отримати допомогу в наркологічному центрі «Медікон» може будь-яка людина, що страждає наркотичною залежністю, а також його родичі. Для цього необхідно просто зателефонувати за контактним номером філії центру, що діє в місті Лубни. Залежно від ситуації, співробітники центру «Медікон» запропонують вам госпіталізацію (з можливою безкоштовною доставкою в лікувальний заклад) або ж виклик фахівців на дім для надання екстреної допомоги!

Лікування наркоманії в Лубнах

Наркологічний центр «Медікон» працює в цілодобовому режимі, без вихідних, тому зробити дзвінок ви можете в будь-який час! Ми гарантуємо дбайливе і шанобливе ставлення до кожного пацієнта, розумну, демократичну вартість лікування і помітне поліпшення стану наркозалежного вже в перші дні терапевтичного курсу!

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Лубнах

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому - ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога - психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.72 (122 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!