Миргород - досить популярне курортне місто. Велика кількість приїжджих і доступність наркотичних речовин призвело до широкого поширення наркозалежності серед молодого покоління. Якщо проблема наркоманії торкнулася когось із членів вашої родини, то не зволікайте, а зверніться до місцевої філії наркологічного центру «Медікон», що надає комплексне і ефективне лікування від наркотиків в Миргороді!

Медична допомога при лікуванні наркоманії в Миргороді

Потрібно розуміти, що наркозалежний - це, в першу чергу, хвора людина, що потребує професійної медичної допомоги. Кваліфікований нарколог в Миргороді після попередньої діагностики проведе якісну детоксикацію, необхідну для усунення хімічної залежності, а також очищення організму.

Методи детоксикації підбираються для кожного хворого в індивідуальному порядку. Детоксикація необхідна, щоб усунути або максимально полегшити болісний стан, іменований наркотичної ламкою. Вкрай рідко людині вдається впоратися з ломкою самостійно і часто це тягне вкрай несприятливі наслідки для його здоров'я, тому краще не ризикувати, а звернутися до професіоналів!

У випадках важкої інтоксикації, при отруєнні хімічними речовинами або передозуванні може виникнути загроза для життя пацієнта. У таких випадках, рідним потрібно в терміновому порядку викликати додому фахівців наркологічного центру «Медікон» в Миргороді, які проведуть заходи щодо екстреної детоксикації.

Лікування наркоманії в Миргороді

Психологічна допомога під час лікування від наркотиків в Миргороді

Усунення фізичної залежності від наркотику - лише перший крок на шляху до перемоги над наркозалежністю. Ефективне лікування наркоманії в Миргороді неможливо без проведення курсу психотерапії і соціальної реабілітації. Наркологічний центр в Миргороді пропонує грамотну, професійну психологічну допомогу, як самим пацієнтам, так і членам їх сім'ї.

Протягом усього терапевтичного курсу, а також періоду реабілітації, з людиною працюють кваліфіковані психологи і психотерапевти. Лікування включає в себе індивідуальні і сімейні психологічні консультації, колективні заняття психотерапією, роботу в групах взаємодопомоги. Наркодиспансер в Миргороді центру «Медікон» широко практикує елементи Генштальд-терапії, трудотерапії, програму поетапної соціальної підтримки.

Відео з лікування наркоманії від Болдирйов Олег Юриєвич

Реабілітаційний період в наркологічному центрі в Миргороді

Після завершення курсу лікування та виписки пацієнта, психотерапія залишається як і раніше актуальною. Адже повертаючись у звичне середовище, стикаючись з проблемами реального життя, людина піддається величезній спокусі знову почати шукати розраду в наркотику. Тому в реабілітаційний період так важливо забезпечити пацієнтові терапевтичний супровід, допомогу і підтримку професіоналів.

Протягом 6 місяців після виписки з клініки пацієнт продовжує відвідувати психолога, ходити на тренінги і семінари, відвідувати сеанси сімейної психотерапії і працювати в групах взаємодопомоги. Людина може отримати необхідну медичну допомогу, проконсультуватися з фахівцем у сфері хімічної залежності. Фахівцями наркологічного центру «Медікон» ведеться активна психологічна робота з ближнім оточенням колишнього наркозалежного. Психологи допомагають пацієнту вибудувати принципово нові і довірчі відносини з членами своєї сім'ї.

Ефективність даної методики дуже висока! Згідно зі статистичними даними, близько 50%, що пройшли курс лікування і реабілітації в центрі «Медікон», повністю звільнилися від наркотичної залежності і повернулися до нормального, повноцінного життя!

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.57 (128 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!