Філії в Полтавській області

Позвонить прямо сейчас
x

Миргород - досить популярне курортне місто. Велика кількість приїжджих і доступність наркотичних речовин призвело до широкого поширення наркозалежності серед молодого покоління. Якщо проблема наркоманії торкнулася когось із членів вашої родини, то не зволікайте, а зверніться до місцевої філії наркологічного центру «Медікон», що надає комплексне і ефективне лікування від наркотиків в Миргороді!

Медична допомога при лікуванні наркоманії в Миргороді

Потрібно розуміти, що наркозалежний - це, в першу чергу, хвора людина, що потребує професійної медичної допомоги. Кваліфікований нарколог в Миргороді після попередньої діагностики проведе якісну детоксикацію, необхідну для усунення хімічної залежності, а також очищення організму.

Методи детоксикації підбираються для кожного хворого в індивідуальному порядку. Детоксикація необхідна, щоб усунути або максимально полегшити болісний стан, іменований наркотичної ламкою. Вкрай рідко людині вдається впоратися з ломкою самостійно і часто це тягне вкрай несприятливі наслідки для його здоров'я, тому краще не ризикувати, а звернутися до професіоналів!

У випадках важкої інтоксикації, при отруєнні хімічними речовинами або передозуванні може виникнути загроза для життя пацієнта. У таких випадках, рідним потрібно в терміновому порядку викликати додому фахівців наркологічного центру «Медікон» в Миргороді, які проведуть заходи щодо екстреної детоксикації.

Лікування наркоманії в Миргороді

Психологічна допомога під час лікування від наркотиків в Миргороді

Усунення фізичної залежності від наркотику - лише перший крок на шляху до перемоги над наркозалежністю. Ефективне лікування наркоманії в Миргороді неможливо без проведення курсу психотерапії і соціальної реабілітації. Наркологічний центр в Миргороді пропонує грамотну, професійну психологічну допомогу, як самим пацієнтам, так і членам їх сім'ї.

Протягом усього терапевтичного курсу, а також періоду реабілітації, з людиною працюють кваліфіковані психологи і психотерапевти. Лікування включає в себе індивідуальні і сімейні психологічні консультації, колективні заняття психотерапією, роботу в групах взаємодопомоги. Наркодиспансер в Миргороді центру «Медікон» широко практикує елементи Генштальд-терапії, трудотерапії, програму поетапної соціальної підтримки.

Реабілітаційний період в наркологічному центрі в Миргороді

Після завершення курсу лікування та виписки пацієнта, психотерапія залишається як і раніше актуальною. Адже повертаючись у звичне середовище, стикаючись з проблемами реального життя, людина піддається величезній спокусі знову почати шукати розраду в наркотику. Тому в реабілітаційний період так важливо забезпечити пацієнтові терапевтичний супровід, допомогу і підтримку професіоналів.

Протягом 6 місяців після виписки з клініки пацієнт продовжує відвідувати психолога, ходити на тренінги і семінари, відвідувати сеанси сімейної психотерапії і працювати в групах взаємодопомоги. Людина може отримати необхідну медичну допомогу, проконсультуватися з фахівцем у сфері хімічної залежності. Фахівцями наркологічного центру «Медікон» ведеться активна психологічна робота з ближнім оточенням колишнього наркозалежного. Психологи допомагають пацієнту вибудувати принципово нові і довірчі відносини з членами своєї сім'ї.

Ефективність даної методики дуже висока! Згідно зі статистичними даними, близько 50%, що пройшли курс лікування і реабілітації в центрі «Медікон», повністю звільнилися від наркотичної залежності і повернулися до нормального, повноцінного життя!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.57 (128 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!