У Полтаві п'яна як чіп мати за кермом їздила з дитиною по місту ...
Поліція врятувала п'яного чоловіка, який хотів вистрибнути з вікна ...
У Миргороді через алкоголізм матері повісився підліток ...

Саме так виглядає новинна стрічка подій, які не так давно відбулися в Полтавській області. Цей регіон здавна вважався оплотом української літератури і науки - тут жили і творили Микола Гоголь, Іван Котляревський, Микола Скліфосовський. Про полтавських кулінарні традиції приготування борщу і галушок складають легенди. Але незважаючи на славне історичне минуле, національну самобутність і колорит, дуже гостро в наші дні для багатьох жителів звучить проблема патологічної залежності від спиртного і, як наслідок, лікування алкогольної залежності в Полтаві. Щорічно вона забирає сотні людей, руйнує сім'ї, калічить долі і зводить людське життя до примітивного існування, де головна мета - напившись, забутися.

Лікування алкоголізму по-полтавськи

Моніторинг надання послуг з лікування алкогольної залежності в Полтаві демонструє різноманітність клінік, громадських організацій, приватних лікарень, стаціонарів і навіть релігійних організацій. Не відстає в цьому плані і народна медицина - інтернет-форуми рясніють диво-рецептами, цілющими від хворобливої ​​любові до спиртного.

Якщо хтось із ваших близьких опинився в біді і ви шукайте фахівців, що займаються лікуванням алкоголізму в Полтаві, звертайте увагу тільки на ті установи, які мають досвід роботи, штат компетентних фахівців і сплановану програму терапії з обов'язковим курсом психосоціальної реабілітації. Адже очистити організм від скупчилися токсинів і сказати алкоголіку: «Візьми себе в руки! У тебе все вийде! », Явно не достатньо. Алкоголь сковує справжні бажання людини, підкорює собі його волю. Щоб його перемогти (навіть при сильній мотивації!) Потрібна підтримка досвідчених психологів, які зможуть спрямувати всі відбуваються під час реабілітації зміни мислення і свідомості в потрібне русло.

Як бачимо, даний напрямок динамічно розвивається, активно поповнюючись інноваційними підходами та методиками. На превеликий жаль, вони не завжди апробовані і по-справжньому результативні. Це в кращому випадку. У гіршому - даремно витрачені сили, час і фінанси.

Почни лікування алкоголізму в Полтаві вже сьогодні з Всеукраїнським наркологічним центром «Медікон»!

Центр «Медікон» існує ще з 2007 року. Він допоміг сотням людей перемогти найголовнішу слабкість - пристрасть до алкоголю. Тут працюють справжні професіонали своєї справи, які зуміли грамотно систематизувати європейські, вітчизняні напрацювання, а також свій власний досвід, щоб створити робочу програму лікування алкоголізму в Полтаві з акцентом на психосоціальної реабілітації. Вона базується на відомій методиці «12 кроків» і передбачає 6-місячне перебування в стаціонарі закритого типу.

Безумовні переваги наркологічного центру «Медікон»:

  1. нові принципи лікування з доведеною ефективністю;
  2. сертифікований метод детоксикації;
  3. професійний індивідуальний підхід;
  4. довірчі взаємини «спеціаліст↔реабілітант&raquo
  5. готовність персоналу допомагати цілодобово.

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон  Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму в Полтаві, лікування алкогольной залежності в Полтаві

Лікування алкоголізму в Полтаві, лікування алкогольної залежності в Полтаві

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.80 (81 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -58 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1410  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!