Успіх лікування людини, яка зловживає речовиною, безпосередньо залежить від внутрішньої мотивації клієнта. Наприклад, добровільна мотивація є найменш поширеною і використовуваної наркоманом чи алкоголіком. У процентному співвідношенні це 5-7%. Такий малий відсоток пов'язаний зі складністю усвідомлення проблеми. Адже залежна людина здатна до останнього виправдовувати і захищати своє вживання і спосіб життя, як би нерозумно і безглуздо він виглядав в той момент. Добровільне лікування - це лікування, яке виробляється з згодою самого хворого. Відповідно, щоб добровільно погодитися на лікування, він повинен усвідомити, наскільки хворий, і хворий взагалі, що є найскладнішим.

А примусова мотивація клієнта має більший відсоток ефективності використання: 20-25%, що набагато більше, ніж у попередній. Вся справа в тому, що залежна людина часто заперечує факт вживання алкоголю або наркотиків, і потребу в лікуванні від залежності. Саме тому введена дана внутрішня мотивація людини, хто відмовляється визнавати наявність проблем вживання і хвороби. Концепція примусової мотивації - здійснити позбавлення від наркотичної або алкогольної залежності різними способами, без згоди хворого. Ефективність даної мотивації до лікування є усвідомлення цього захворювання і згубність звички вже за фактом введення наркомана або алкоголіка в реабілітаційний процес одужання. У цьому йому зможуть допомогти спеціалізовані співробітники, групова терапія і особисте спілкування з психологами, а також насиченість інформацією, одержуваної в процесі реабілітації.

Стоп алкозалежність

На сьогоднішній день питання про необхідність примусового лікування наркоманів і алкоголіків, є актуальним і гострим по всій території нашої країни. Крім того, уряд України встановив закон про введення примусового лікування особам, які зловживають алкоголем або наркотиками, так як вони відносяться до соціально небезпечних особистостей, які здатні на злочини.

Дане рішення було прийнято в зв'язку з не тішить статистикою. За останній час кількість осіб, які вживають психоактивні речовини, зросла в десятки разів, де 2 з 10 осіб мають проблему вживання.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.72 (96 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -119 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1404  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!