Філії в Рівненської області

Omnia homini, dum vivit, speranda sunt (лат.)
«Поки людина жива, він на все повинен сподіватися»

Проблема лікування наркоманії, на жаль, не втрачає своєї актуальності для українського суспільства. Тенденції її розвитку свідчать про те, що вік наркомана-початківця значно помолодшав до 12 років, а кількість шанувальників пекельного зілля з кожним роком стабільно зростає на 8-10%.

Наркоситуация і лікування наркоманії в Рівному

За результатами національного звіту за 2015 рік, підготовленого Моніторинговим центром МОЗ України, Рівненська область зберігає свій низький наркорейтінг. Однак це ще не свідчить про те, що ситуація контролюється або кардинально не зміниться в гірший бік, як це сталося у випадку поширення ВІЛ-інфекції серед наркозалежних. Перший ВІЛ-інфікований наркоман був зареєстрований в Рівненській області в 1996 році. До 2002 року їх стало 13, а в 2008 році - 74.

Лікування наркоманії в Рівному успішно проводить Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон», який має багаторічний досвід реабілітації залежних людей. Його філії представлені у всіх обласних центрах. Анонімне лікування, розраховане на 6 місяців, відбувається в закритих комфортабельних, елітних котеджах. «Медікон» - реабілітантами стали більше 1200 чоловік, 30% з яких перемогли залежність повністю.

Відео з лікування наркоманії від Артура Сита

Лікування наркоманії в «Медікон»: особливості, переваги

Реабілітація в наркологічному центрі «Медікон» починається з процесу очищення організму від токсичних речовин детоксикацією. Кваліфіковані наркологи мають відповідні сертифікати на її проведення.

Далі слідує процес психосоціальної реабілітації за програмою «12 кроків». Її мета - створити комфортну атмосферу співучасті і взаєморозуміння. Цьому сприяють робота з психотерапевтом, трудотерапія, тренінги щодо поліпшення міжособистісних і сімейних відносин. Залежна людина має поступово пройти весь шлях, що складається з 12 етапів: від усвідомлення своєї проблеми до духовного очищення, формування нових життєвих цінностей і орієнтирів.

Особлива роль в роботі клініки відведена профілактиці рецидивів, тому досвідчені сімейні психологи працюють з родичами реабілітанта в батьківських групах. Фахівці допомагають людині, який пройшов реабілітацію і поборов своє адиктивна поведінка, повернутися в соціум. Даний процес ресоціалізації сприяє комфортній адаптації в суспільстві, де панує безліч спокус-провокаторів.

Лікування наркоманії в Рівному в наркологічному центрі «Медікон» має ряд явних переваг:

  1. комплексне лікування;
  2. акцент на психосоціальної реабілітації;
  3. команда професіоналів, що складається з наркологів, психологів, психотерапевтів, інфекціоністів, консультантів по хімічної залежності;
  4. можливість примусових заходів медичного характеру (при низькій мотивації);

Цілодобова телефонна консультація та запис на лікування.

Якісне лікування наркоманії (Рівне) та компетентний підхід пропонує Всеукраїнський наркологічний центр Medicon. Тут вам і вашим близьким дійсно допоможуть, адже життя залежної людини - на вістрі ножа, де кожен крок може привести в темне провалля.

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон  Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування наркоманії в Рівному

Ціни лікування наркоманії в Рівному

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.60 (88 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -119 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1404  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!