Якщо хтось в сім'ї п'є - в будинку надовго поселяється неспокій, тривога і страх за життя і здоров'я коханої людини. Проблема навіть не в тому, що систематично можуть зникати кошти, заощадження. На очах у членів цієї родини пропадає улюблений син або дочка, турботливий чоловік або колись розумна і красива дружина. Причина тому - патологічна залежність від спиртного. Якщо вчасно не зайнятися лікуванням алкоголізму, стан такої людини загострюється і загрожує незворотними змінами психіки, здоров'я і поведінки.

АКТУАЛЬНІСТЬ Лікування алкоголізму в Рівному

У Рівненській області останнім часом активно розвивається дитячий алкоголізм: поліція неодноразово фіксує випадки появи молодих людей в нетверезому вигляді в громадських місцях і незаконний продаж алкоголю неповнолітніми. Ситуація, що склалася обумовлена, на думку експертів, зайвою доступністю і «разрекламированность» відповідної продукції, низьким рівнем профілактики і контролю з боку батьків і педагогів. Патова картина спостерігається в сільській місцевості, де населення, не маючи роботи і будь-яких інших варіантів провести своє дозвілля, просто спивається, деградує.

З початку цього року в місті зареєстровано 300 «новачків», які стали на наркологічний облік, які потребують оперативного лікування алкоголізму в Рівному, і 25 випадків «білої гарячки». І це тільки офіційно зафіксовані прецеденти!

Тільки уявіть собі, скільки сліз пролито українськими матерями і дружинами, які всіляко намагаються витягнути когось рідного з чорної безодні! А все тому що людина сама не визнає своєї проблеми або, звернувшись до медустанови, не знаходить там потрібної допомоги і підтримки. І що його чекає його потім? Розлучення, звільнення на роботі, презирство з боку родичів і друзів, вулиця, такі ж «друзі-товариші по чарці» ... Невже все так безнадійно і неможливо відшукати місце, де пройшовши лікування алкогольної залежності в Рівному, можна раз і назавжди перемогти залежність? На щастя, таке місце існує.

НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДІКОН» - СУЧАСНЕ і ЕФЕКТИВНЕ лікування алкоголізму в Рівному

У Всеукраїнському наркологічному центрі «Медікон» з проблемою алкогольної залежності борються вже не перший рік. Його професійні співробітники (наркологи, психотерапевти, психологи, консультанти по хімічній залежності) розробили поетапний комплекс лікування і психосоціальної реабілітації.

Потрапляючи сюди, хворий проходить процес детоксикації сертифікованим методом очищення організму від токсичних речовин. Далі слід копітка робота з психологами в батьківських групах і групах співзалежних за програмою «12 кроків», спрямована на усвідомлення причин і наслідків адиктивної поведінки для того, що зуміти по-новому побудувати свій світогляд і надалі протистояти множинним спокусам.

Лікування алкогольної залежності в Рівному наркологічним центром «Медікон» проходить:

  1. результативно;
  2. комплексно;
  3. індивідуально спроектовано;
  4. професійно;
  5. анонімно.

Наші сертифікати

.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.65 (81 голосів)
ПослугаСтрокВартість
Первинна консультація 45 хвилин Безкоштовно
Допомога та лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Детоксикація (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів Договірна
Первинна консультація по телефону ---------- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців Договірна
Лікування на льготному місці в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Повний курс на льготному місці в умовах закритого стаціонару. За умови попереднього запису та внесення передоплати. 6 місяців Договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів Договірна
facilities number

Наші центри у 21 місті

lifespan

Працюємо 14 років и 2 дні

saved

Реабілітацію прошли 1416 людей

success rate

85% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон"

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!