Філії в Рівненської області

Відкриття Костопільської філії Всеукраїнського реабілітаційного центру «Медікон» уможливило кваліфіковане, комплексне лікування наркоманії в Костополі. Звернутися за допомогою можна, зателефонувавши за контактним номером телефону центру «Медікон» в Костополі або написавши на електронну пошту.

Про наркодиспансер в Костополі «Медікон»

Наркологічний центр в Костополі є одним з відділень реабілітаційного центру «Медікон», який успішно і продуктивно працює на території України вже більше 11 років. Мережа наркологічного центру «Медікон» включає в себе 14 відділень, що діють в різних українських містах. Фахівці центру «Медікон» за час своєї роботи випустили 1274 реабілітантів, повернувши їх здорове повноцінне життя.

Лікування від наркотиків в Костополі, в наркологічному центрі «Медікон» - це комплексна допомога кваліфікованих наркологів і психотерапевтів, ліцензовані програми детоксикації та ефективні, відмінно зарекомендувавші себе у всьому світі методики психологічної корекції.

У центрі «Медікон» створені всі умови для одужання і відновлення наркозалежним. Ми надаємо своїм пацієнтам комфортабельні умови проживання, збалансоване, правильне харчування, організацію дозвілля та цілодобову допомогу фахівців високого класу. У центрі працює сауна, спортивні, тренажерні зали - адже інтенсивні фізичні навантаження - важливий етап в реабілітації пацієнтів.

Лікування наркоманії в Костополі

Наркологічний центр «Медікон» надає психологічну допомогу членам сім'ї наркозалежних, пропонуючи такі послуги, як виклик нарколога на дім, проведення екстреної детоксикації, примусове лікування, безкоштовна доставка пацієнтів в клініку. Безсумнівною перевагою центру є анонімність і суворе дотримання політики конфіденційності.

Чим ми можемо допомогти в лікуванні від наркотиків в Костополі?

Наркодиспансер в Костополі «Медікон» проводить комплексне лікування наркотичної залежності, що носить системний характер. На відміну від інших лікувальних установ подібного профілю ми не обмежуємося проведенням детоксикації, оскільки виведення хворого зі стану ломки - це лише усунення хворобливої симптоматики, а для повноцінного лікування необхідна психологічна корекція.

Досвідчений нарколог в Костополі під час вступу хворого в клініку проводить детоксикацію організму, допомагаючи усунути абстинентний синдром і позбутися від фізіологічної тяги до наркотику. Наші фахівці вважають за краще використовувати безпечні, біологічні методи детоксикації (сауна, дієтотерапія, вітамінотерапія, спортивні тренування), проте в деяких випадках не обійтися без медикаментозної терапії. Наші наркологи використовують тільки ліцензовані методики і мають великий досвід роботи, тому процес детоксикації проходить успішно більш ніж в 97% випадків.

Подальша допомога носить психологічний характер. Завдяки індивідуальним психологічним консультаціям, Гештальд-терапії, сеансам сімейної психотерапії, технікам релаксації і автотренінгів, поведінкової психотерапії, фахівці центру «Медікон» з успіхом досягають наступних цілей:

  • формування здорових мотивацій;
  • придбання навичок тверезого життя в соціумі;
  • відновлення зруйнованих в результаті наркозалежності міжособистісних відносин;
  • пошук нових цілей, інтересів, способів самореалізації;
  • формування здорових звичок і потреби у веденні тверезого способу життя;
  • актуалізація духових цінностей.

Соціальна реабілітація досягається завдяки трудотерапії, колективних психотерапевтичних занять за програмою «12 кроків», роботі в групах взаємодопомоги. Для рідних пацієнта діють спеціальні батьківські групи.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Костополі

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.57 (120 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!