Філії в Рівненської області

Відкриття Костопільської філії Всеукраїнського реабілітаційного центру «Медікон» уможливило кваліфіковане, комплексне лікування наркоманії в Костополі. Звернутися за допомогою можна, зателефонувавши за контактним номером телефону центру «Медікон» в Костополі або написавши на електронну пошту.

Про наркодиспансер в Костополі «Медікон»

Наркологічний центр в Костополі є одним з відділень реабілітаційного центру «Медікон», який успішно і продуктивно працює на території України вже більше 11 років. Мережа наркологічного центру «Медікон» включає в себе 14 відділень, що діють в різних українських містах. Фахівці центру «Медікон» за час своєї роботи випустили 1274 реабілітантів, повернувши їх здорове повноцінне життя.

Лікування від наркотиків в Костополі, в наркологічному центрі «Медікон» - це комплексна допомога кваліфікованих наркологів і психотерапевтів, ліцензовані програми детоксикації та ефективні, відмінно зарекомендувавші себе у всьому світі методики психологічної корекції.

У центрі «Медікон» створені всі умови для одужання і відновлення наркозалежним. Ми надаємо своїм пацієнтам комфортабельні умови проживання, збалансоване, правильне харчування, організацію дозвілля та цілодобову допомогу фахівців високого класу. У центрі працює сауна, спортивні, тренажерні зали - адже інтенсивні фізичні навантаження - важливий етап в реабілітації пацієнтів.

Лікування наркоманії в Костополі

Наркологічний центр «Медікон» надає психологічну допомогу членам сім'ї наркозалежних, пропонуючи такі послуги, як виклик нарколога на дім, проведення екстреної детоксикації, примусове лікування, безкоштовна доставка пацієнтів в клініку. Безсумнівною перевагою центру є анонімність і суворе дотримання політики конфіденційності.

Чим ми можемо допомогти в лікуванні від наркотиків в Костополі?

Наркодиспансер в Костополі «Медікон» проводить комплексне лікування наркотичної залежності, що носить системний характер. На відміну від інших лікувальних установ подібного профілю ми не обмежуємося проведенням детоксикації, оскільки виведення хворого зі стану ломки - це лише усунення хворобливої симптоматики, а для повноцінного лікування необхідна психологічна корекція.

Досвідчений нарколог в Костополі під час вступу хворого в клініку проводить детоксикацію організму, допомагаючи усунути абстинентний синдром і позбутися від фізіологічної тяги до наркотику. Наші фахівці вважають за краще використовувати безпечні, біологічні методи детоксикації (сауна, дієтотерапія, вітамінотерапія, спортивні тренування), проте в деяких випадках не обійтися без медикаментозної терапії. Наші наркологи використовують тільки ліцензовані методики і мають великий досвід роботи, тому процес детоксикації проходить успішно більш ніж в 97% випадків.

Подальша допомога носить психологічний характер. Завдяки індивідуальним психологічним консультаціям, Гештальд-терапії, сеансам сімейної психотерапії, технікам релаксації і автотренінгів, поведінкової психотерапії, фахівці центру «Медікон» з успіхом досягають наступних цілей:

  • формування здорових мотивацій;
  • придбання навичок тверезого життя в соціумі;
  • відновлення зруйнованих в результаті наркозалежності міжособистісних відносин;
  • пошук нових цілей, інтересів, способів самореалізації;
  • формування здорових звичок і потреби у веденні тверезого способу життя;
  • актуалізація духових цінностей.

Соціальна реабілітація досягається завдяки трудотерапії, колективних психотерапевтичних занять за програмою «12 кроків», роботі в групах взаємодопомоги. Для рідних пацієнта діють спеціальні батьківські групи.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.57 (120 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 120 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1382  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!