Оскільки в Сарнах немає власного наркодиспансеру, то раніше за отриманням кваліфікованої допомоги місцевим жителям доводилося шукати наркоклініку в Рівному, Львові чи Києві. Однак тепер стало можливим професійне лікування від наркотиків в Сарнах, і отримати допомога можна, звернувшись в місцеве відділення реабілітаційного центру «Медікон».

Комплексний підхід до лікування наркоманії в Сарнах

Основна перевага, яка вигідно відрізняє наркологічний центр в Сарнах «Медікон» від інших лікувальних установ, - це анонімність і комплексний підхід до вирішення проблеми наркотичної залежності.

Практика довела, що витоки наркозалежності лежать в глибинних особистісних проблемах, психологічних травмах. Тому програму детоксикації, яку проводить в центрі «Медікон» кваліфікований нарколог в Сарнах - це тільки перший етап на шляху до повного одужання. Детоксикацію проводять біологічними методами, медикаментозно, шляхом підшивки і кодування, методами антідодной терапії.

Оптимальний спосіб очищення організму від залишків речовин наркотичного характеру і токсинів підбирається за індивідуальною схемою. Остаточне усунення хімічних залежностей та відновлення фізичного здоров'я хворого досягається завдяки прийому вітамінно-мінеральних комплексів, здорового способу життя, раціонального дієтичного харчування, потіння в сауні і активних занять спортом.

Лікування наркоманії в Сарнах

Психологічне лікування наркоманії в Сарнах, в реабілітаційному центрі «Медікон» направлено на формування у пацієнта здорових мотивацій, виявлення внутрішніх проблем, які спровокували розвиток наркозалежності, корекцію моделі поведінки, формування стійкого бажання жити тверезим життям. Повноцінний курс реабілітації триває близько півроку і його результатом стає позбавлення хворого від психологічної залежності, придбання навичок тверезого існування, підвищення якості життя в особистісному, сімейному, професійному плані.

Психологічна реабілітація в наркологічному центрі «Медікон» проводиться наступними методами:

  • індивідуальні психологічні консультації;
  • сімейна психотерапія;
  • Гештальд-терапія;
  • трудотерапія;
  • заняття в групах співзалежних за програмою «12 кроків»;
  • когнітивно-бихевиоральное методи;
  • методика мотиваційного посилення.

Як змусити людину лікуватися в умовах наркологічного центру в Сарнах?

На жаль, згідно зі статистичними даними, не більше 5% наркозалежних здатні прийняти самостійне рішення про проходження лікувального курсу. Пацієнт перебуває в стані ілюзій і заперечень, його психіка знаходиться в полоні наркотичного дурману. Саме тому людина заперечує власну залежність від наркотика, відмовляється від лікування і ніякі доводи і умовляння близьких не здатні змінити його рішення. У таких ситуаціях, необхідна допомога справжніх професіоналів, яку пропонує наркодиспансер в Сарнах «Медікон».

Відразу відзначимо, що примусове лікування наркотичної залежності не передбачає насильства, скоріше - це робота над внутрішніми мотиваціями пацієнта при відсутності початкового бажання наркозалежного брати участь в терапевтичному процесі.

Фахівці центру «Медікон» в Сарнах можуть в домашніх умовах провести заходи щодо екстреної детоксикації, поговорити з пацієнтом, допомогти йому усвідомити згубну дію наркотиків на всю його життя і необхідність подальшого лікування. Професійні психологи зможуть знайти потрібні аргументи і акуратно підштовхнути хворого до добровільного позбавлення від наркозалежності. Також співробітники центру готові забезпечити хворому безкоштовну доставку в клініку, з гарантією поліпшення його стану вже за одну добу перебування в центрі.

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.64 (120 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -11 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1417  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!