Філії в Рівненської області

Оскільки в Сарнах немає власного наркодиспансеру, то раніше за отриманням кваліфікованої допомоги місцевим жителям доводилося шукати наркоклініку в Рівному, Львові чи Києві. Однак тепер стало можливим професійне лікування від наркотиків в Сарнах, і отримати допомога можна, звернувшись в місцеве відділення реабілітаційного центру «Медікон».

Комплексний підхід до лікування наркоманії в Сарнах

Основна перевага, яка вигідно відрізняє наркологічний центр в Сарнах «Медікон» від інших лікувальних установ, - це анонімність і комплексний підхід до вирішення проблеми наркотичної залежності.

Практика довела, що витоки наркозалежності лежать в глибинних особистісних проблемах, психологічних травмах. Тому програму детоксикації, яку проводить в центрі «Медікон» кваліфікований нарколог в Сарнах - це тільки перший етап на шляху до повного одужання. Детоксикацію проводять біологічними методами, медикаментозно, шляхом підшивки і кодування, методами антідодной терапії.

Оптимальний спосіб очищення організму від залишків речовин наркотичного характеру і токсинів підбирається за індивідуальною схемою. Остаточне усунення хімічних залежностей та відновлення фізичного здоров'я хворого досягається завдяки прийому вітамінно-мінеральних комплексів, здорового способу життя, раціонального дієтичного харчування, потіння в сауні і активних занять спортом.

Лікування наркоманії в Сарнах

Психологічне лікування наркоманії в Сарнах, в реабілітаційному центрі «Медікон» направлено на формування у пацієнта здорових мотивацій, виявлення внутрішніх проблем, які спровокували розвиток наркозалежності, корекцію моделі поведінки, формування стійкого бажання жити тверезим життям. Повноцінний курс реабілітації триває близько півроку і його результатом стає позбавлення хворого від психологічної залежності, придбання навичок тверезого існування, підвищення якості життя в особистісному, сімейному, професійному плані.

Психологічна реабілітація в наркологічному центрі «Медікон» проводиться наступними методами:

  • індивідуальні психологічні консультації;
  • сімейна психотерапія;
  • Гештальд-терапія;
  • трудотерапія;
  • заняття в групах співзалежних за програмою «12 кроків»;
  • когнітивно-бихевиоральное методи;
  • методика мотиваційного посилення.

Як змусити людину лікуватися в умовах наркологічного центру в Сарнах?

На жаль, згідно зі статистичними даними, не більше 5% наркозалежних здатні прийняти самостійне рішення про проходження лікувального курсу. Пацієнт перебуває в стані ілюзій і заперечень, його психіка знаходиться в полоні наркотичного дурману. Саме тому людина заперечує власну залежність від наркотика, відмовляється від лікування і ніякі доводи і умовляння близьких не здатні змінити його рішення. У таких ситуаціях, необхідна допомога справжніх професіоналів, яку пропонує наркодиспансер в Сарнах «Медікон».

Відразу відзначимо, що примусове лікування наркотичної залежності не передбачає насильства, скоріше - це робота над внутрішніми мотиваціями пацієнта при відсутності початкового бажання наркозалежного брати участь в терапевтичному процесі.

Фахівці центру «Медікон» в Сарнах можуть в домашніх умовах провести заходи щодо екстреної детоксикації, поговорити з пацієнтом, допомогти йому усвідомити згубну дію наркотиків на всю його життя і необхідність подальшого лікування. Професійні психологи зможуть знайти потрібні аргументи і акуратно підштовхнути хворого до добровільного позбавлення від наркозалежності. Також співробітники центру готові забезпечити хворому безкоштовну доставку в клініку, з гарантією поліпшення його стану вже за одну добу перебування в центрі.

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон  Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Сарнах

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.64 (120 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -119 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1404  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!