Філії в Рівненської області

Лікування наркоманії в Вараші вимагає надання спеціалізованої професійної допомоги, яку можна отримати тільки в спеціалізованій установі. Реабілітаційний центр «Медікон», відомий своєю успішною роботою по всій Україні, відкрив місцеве відділення в місті Вараш Рівненської області. Наркодиспансер в Вараші «Медікон» працює цілодобово, надаючи населенню повний комплекс послуг, спрямованих на боротьбу з наркотичною залежністю.

Програма лікування наркоманії в Вараші

Лікування від наркотиків в Вараші, яке пропонує пацієнтам реабілітаційний центр «Медікон», починається з правильної мотиваційної програми, адже без щирого бажання самого хворого позбутися залежності, домогтися стійких, позитивних результатів - неможливо. Тому досвідчені наркологи та психологи проводять мотивуючі бесіди, що дозволяють хворому усвідомити необхідність лікування, усіх неминучіх негативних наслідків наркоманії, після чого розробляють для нього індивідуальний лікувально-реабілітаційний курс.

Лікування наркоманії в Вараші

Програма лікування наркотичної залежності в центрі «Медікон» включає в себе наступні, послідовні етапи:

  1. Діагностика - дозволяє виявити стаж наркотичної залежності, наявність або відсутність психологічної схильності до наркоманії, характер прийнятих пацієнтом наркотичних речовин і загальний стан його здоров'я. На основі результатів діагностики і попередньо зібраного анамнезу нарколог в Вараші, а також психологи, розробляють для хворого оптимальну схему лікування, яка буде найбільш ефективною в конкретному випадку.
  2. Детоксикація - зняття ломки, усунення ознак абстинентного синдрому проводиться біологічними і медикаментозними методами (антідодна терапія, крапельниці, підшивання, фізичні навантаження, потіння в сауні, дієта, вітамінотерапія). Програма детоксикації спрямована на інтенсивне виведення з організму хворого токсинів, залишків наркотичних речовин і продуктів їх розпаду. Методи очищення підбираються індивідуально, а кінцева мета детоксикації, крім поліпшення стану здоров'я, - усунення фізіологічної залежності від наркотику.
  3. Реабілітація - спрямована на нормалізацію фізичного та емоційного стану. З пацієнтом продовжують працювати медики, відновлюючи процеси нормального функціонування внутрішніх органів і систем. На даному етапі ефективні масажі, заняття спортом, дотримання дієти, прийом вітамінно-мінеральних комплексів, голкорефлексотерапія, фізіопроцедури. Також проводяться індивідуальні психологічні консультації, робота з елементами Гештальд-терапії, спрямовані на виявлення, усунення внутрішніх проблем, які спровокували розвиток наркозалежності. Зміцнюється мотивація пацієнта до тверезого життя.
  4. Психологічна реабілітація - відновлення нормальних стосунків у сім'ї і в соціумі, пошук нових цілей і інтересів, корекцію моделі поведінки. Для досягнення цих цілей пацієнти займаються за програмою «12 кроків» в групах співзалежних, відвідують сеанси сімейної психотерапії. Хороший ефект дає поведінкова психотерапія, трудотерапія, впровадження програми поетапної соціальної підтримки.

Реабілітація в наркодиспансері в Вараші

Після виписки з єдиного центру висока ймовірність зриву пацієнта, що пояснюється впливом звичного середовища, доступністю наркотику, великою кількістю проблем, що накопичилися за час відсутності хворого. Щоб уникнути рецидиву, наркологічний центр в Вараші «Медікон» забезпечує своїм реабілітантами терапевтичний супровід, що сприяє максимально швидкої і безболісної соціальної адаптації.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Вараші

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.43 (127 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!