Філії в Рівненської області

Лікування наркоманії в Вараші вимагає надання спеціалізованої професійної допомоги, яку можна отримати тільки в спеціалізованій установі. Реабілітаційний центр «Медікон», відомий своєю успішною роботою по всій Україні, відкрив місцеве відділення в місті Вараш Рівненської області. Наркодиспансер в Вараші «Медікон» працює цілодобово, надаючи населенню повний комплекс послуг, спрямованих на боротьбу з наркотичною залежністю.

Програма лікування наркоманії в Вараші

Лікування від наркотиків в Вараші, яке пропонує пацієнтам реабілітаційний центр «Медікон», починається з правильної мотиваційної програми, адже без щирого бажання самого хворого позбутися залежності, домогтися стійких, позитивних результатів - неможливо. Тому досвідчені наркологи та психологи проводять мотивуючі бесіди, що дозволяють хворому усвідомити необхідність лікування, усіх неминучіх негативних наслідків наркоманії, після чого розробляють для нього індивідуальний лікувально-реабілітаційний курс.

Лікування наркоманії в Вараші

Програма лікування наркотичної залежності в центрі «Медікон» включає в себе наступні, послідовні етапи:

  1. Діагностика - дозволяє виявити стаж наркотичної залежності, наявність або відсутність психологічної схильності до наркоманії, характер прийнятих пацієнтом наркотичних речовин і загальний стан його здоров'я. На основі результатів діагностики і попередньо зібраного анамнезу нарколог в Вараші, а також психологи, розробляють для хворого оптимальну схему лікування, яка буде найбільш ефективною в конкретному випадку.
  2. Детоксикація - зняття ломки, усунення ознак абстинентного синдрому проводиться біологічними і медикаментозними методами (антідодна терапія, крапельниці, підшивання, фізичні навантаження, потіння в сауні, дієта, вітамінотерапія). Програма детоксикації спрямована на інтенсивне виведення з організму хворого токсинів, залишків наркотичних речовин і продуктів їх розпаду. Методи очищення підбираються індивідуально, а кінцева мета детоксикації, крім поліпшення стану здоров'я, - усунення фізіологічної залежності від наркотику.
  3. Реабілітація - спрямована на нормалізацію фізичного та емоційного стану. З пацієнтом продовжують працювати медики, відновлюючи процеси нормального функціонування внутрішніх органів і систем. На даному етапі ефективні масажі, заняття спортом, дотримання дієти, прийом вітамінно-мінеральних комплексів, голкорефлексотерапія, фізіопроцедури. Також проводяться індивідуальні психологічні консультації, робота з елементами Гештальд-терапії, спрямовані на виявлення, усунення внутрішніх проблем, які спровокували розвиток наркозалежності. Зміцнюється мотивація пацієнта до тверезого життя.
  4. Психологічна реабілітація - відновлення нормальних стосунків у сім'ї і в соціумі, пошук нових цілей і інтересів, корекцію моделі поведінки. Для досягнення цих цілей пацієнти займаються за програмою «12 кроків» в групах співзалежних, відвідують сеанси сімейної психотерапії. Хороший ефект дає поведінкова психотерапія, трудотерапія, впровадження програми поетапної соціальної підтримки.

Реабілітація в наркодиспансері в Вараші

Після виписки з єдиного центру висока ймовірність зриву пацієнта, що пояснюється впливом звичного середовища, доступністю наркотику, великою кількістю проблем, що накопичилися за час відсутності хворого. Щоб уникнути рецидиву, наркологічний центр в Вараші «Медікон» забезпечує своїм реабілітантами терапевтичний супровід, що сприяє максимально швидкої і безболісної соціальної адаптації.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.43 (127 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 120 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1382  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!