Статті про лікавання від наркотиків

Ефективне лікування алкоголізму

Алкогольна залежність - важке психосоматичне захворювання, що руйнує фізичне здоров'я, психіку і особистість людини. Як і при іншій патології, пацієнту потрібно своєчасна і грамотна допомогу. Ефективне лікування алкоголізму пропонує пройти приватна клініка «Медікон», що гарантує кожному хворому індивідуальний підхід, отримання позитивних результатів, повну анонімність і відсутність постановки на облік.

Принципи лікування алкогольної залежності

Для того щоб лікування алкогольної залежності проходило результативно, співробітники клініки дотримуються наступних принципів:

  1. Конфіденційність. Має велике значення, щоб людина погодилася пройти реабілітацію. У приватній клініці особиста інформація про пацієнтів розголошенню не підлягає, отже, хворим і їх родичам вдається уникнути громадського осуду і цілого ряду проблем в подальшому.
  2. Поетапність. Боротьба з алкоголізмом повинна носити послідовний характер. У центрі пацієнтам надається спочатку перша медична допомога, купіруються ознаки абстинентного синдрому, потім людина проходить курс психологічної реабілітації, на завершення - соціальну адаптацію, що дозволяє їй знайти своє місце в суспільстві і скоротити ризики можливого рецидиву.
  3. Індивідуальний підхід. У кожного пацієнта своя історія хвороби, свої причини розвитку залежності. Тому і методи лікування як медикаментозного, так і психотерапевтичного підбираються для кожного свої.
  4. Довгострокові методи. Більшість наркодиспансерів при лікуванні алкоголізму використовують програму ДЕТОКС, кодування, підшивку і інші методи, що відносяться до категорії короткострокових. Вони хоч і дають позитивний ефект, але тимчасовий. Для досягнення стабільної ремісії і зцілення від згубної залежності потрібні сучасні довгострокові методи боротьби з алкоголізмом: заняття в групах взаємодопомоги, сімейний системний психоаналіз, гештальт-терапія.
  5. Робота з мотиваціями. Щоб остаточно позбутися залежності, хворий повинен мати таке бажання і розуміти, що відбувається з ним. Як правило, алкоголіки факт наявності залежності заперечують і від допомоги відмовляються. Виправити ситуацію допомагає метод інтервенції - проведення мотивуючих розмов, що дозволяють адекватно прийняти проблему і свідоме рішення про проходження повноцінного реабілітаційного курсу.

Дотримання перерахованих правил дозволяє домагатися хороших результатів навіть у важких клінічних студіях, на крайніх стадіях розвитку алкоголізму.

Види послуг

Наркологічний центр «Медікон» пропонує наступні види послуг, спрямовані на боротьбу з алкогольною залежністю:

  1. Проведення детоксикації - очищення організму від токсинів і продуктів розпаду етилового спирту. Це перша процедура, яка призначається при лікуванні алкоголізму. Проходить за допомогою прийому медикаментів, очищаючих крапельниць, апаратних і біологічних методик. Оптимальний спосіб детоксикації фахівці визначають в індивідуальному порядку.
  2. Виклик нарколога на дім - доступний цілодобово. Незамінна послуга, коли пацієнту потрібне виведення із запою, лікування білої гарячки, зняття гострої абстиненції, купірування важкої алкогольної інтоксикації.
  3. Надання допомоги ближньому оточенню хворого - надання безкоштовних консультацій, сеанси сімейної психотерапії, лікування співзалежності.
  4. Підтримка в соціальній адаптації, крім терапевтичного супроводу та психологічної допомоги, передбачається і сприяння у вирішенні соціальних проблем колишніх алкозалежних. Всім реабілітантам надаватиметься допомога в отриманні освіти або зміни професії, працевлаштуванні, самореалізації.

При необхідності хворим надається трансфер в клініку, можливо також лікування алкогольної залежності примусово (шляхом інтервенції) або без його відома.

Грамотне лікування алкоголізму не просто усуває фізіологічну тягу до вживання спиртних напоїв, а й змінює спосіб життя, систему цінностей людини, дає їй реальний шанс почати нове життя.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)
Кодування від алкоголізму у Львові

Наркологічний центр «Медікон» пропонує повноцінне лікування алкогольної залежності, в тому числі і способом кодування. Сьогодні було проведено багато успішних кодувань в клініці у Львові, що дозволили добитися пролонгованих результатів і стабільної ремісії.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)

Медіхронал - медична допомога для боротьби з алкоголем

Наркологічний центр «Медікон» для боротьби з алкогольною залежністю, для купірування похмільного синдрому, полегшення стану пацієнтів використовує не тільки психотерапевтичні, але медикаментозні методи. Ефективно і грамотно застосовується фахівцями клініки популярний препарат - Медіхронал.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)

Закрита наркологічна клініка

Закрита наркологічна клініка - це найкращий вибір для пацієнтів, які страждають на алкоголізм, наркоманію, ігроманію і іншими видами залежностей. Основними перевагами лікувальних установ даного типу є гарантована анонімність і комплексний підхід до реабілітації. Найкращим чином зарекомендував себе в цьому плані реабілітаційний центр Медікон, який завоював на протязі 13 з гаком років своєї діяльності безліч вдячних відгуків пацієнтів, які зуміли за допомогою кваліфікованих фахівців перемогти свою недугу і не просто повернутися до повноцінного життя, а й значно підвищити її якість.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.50 (1 голос)

Лікування ігроманії у Львові

Ігроманія - одна з різновидів залежностей, що набуває все більш широку поширеність і наближається, згідно зі статистикою, до показників захворювання на алкоголізм чи наркоманію. Реабілітаційний центр «Медікон» пропонує комплексне та ефективне лікування ігроманії у Львові, гарантуючи своїм пацієнтам досягнення стабільних, позитивних результатів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)

Реабілітаційна програма 12 кроків

Програма реабілітації наркозалежних пацієнтів «12 кроків» справедливо вважається однією з найбільш ефективних методик, які завоювали численні позитивні відгуки по всьому світі. Програма «12 кроків» з'явилася в 30-роках минулого століття і за цей час допомогла десяткам тисяч залежних людей подолати згубну пристрасть і повернутися до повноцінного, нормального життя.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.25 (130 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 153 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1388  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!