Статті про лікавання від наркотиків

Реабілітаційна програма 12 кроків

Програма реабілітації наркозалежних пацієнтів «12 кроків» справедливо вважається однією з найбільш ефективних методик, які завоювали численні позитивні відгуки по всьому світі. Програма «12 кроків» з'явилася в 30-роках минулого століття і за цей час допомогла десяткам тисяч залежних людей подолати згубну пристрасть і повернутися до повноцінного, нормального життя.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання5.00 (3 голосів)
Наслідки від Ріталіну

Ріталін являє собою сильнодіючий психотропний препарат. Даний засіб відомий ще під назвами - дитячий кокаїн, таблетки для бадьорості і т.д. Ріталін використовується в медицині як психостимулюючий препарат, для лікування астенії, пригнічення нервової системи. Дана речовина діє також як кокаїн, амфетамін, викликаючи швидкий розвиток залежності.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання5.00 (1 голос)
Кодування від наркотиків

Конкурентні антагоністи опіатних рецепторів застосовуються в медицині для лікування наркоманії наркозалежних пацієнтів з метою полегшення стану наркотичної ломки і усунення психологічної тяги до наркотичної речовини. До медикаментів даної фармакологічної групи відносять - Антаксон, Тетлонг, Вівітрол і Еспераль.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання5.00 (1 голос)
Наслідки від бутирату

Бутират (оксибутират натрію) - лікарський засіб, який ефективно застосовується для інтенсивної терапії в неврології і разом з тим - це небезпечний наркотичний засіб, що викликає швидке звикання, руйнівно впливає на психіку і організм залежної людини.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання5.00 (1 голос)
Наслідки від Трамадолу

Трамадол являє собою психотропний засіб, що належить до групи опіоїдних анальгетиків. Даний препарат відрізняється наявністю яскраво виражених знеболюючих властивостей. В силу впливу Трамадолу на центральну нервову систему і активну стимуляцію опіоїдних рецепторів, медикамент застосовують і з метою досягнення стану наркотичного сп'яніння.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання5.00 (1 голос)
Стадії розвитку алкоголізму і їх прояви

Недуг, який проявляється не відразу

Алкоголізм і ефективні способи його лікування, без перебільшення, є однією з найбільш гострих медико-соціальних проблем сучасності. Фахівці визначають дане захворювання як хронічний патологічний потяг до спиртного, який характеризується фізичної та психологічної залежністю від нього. Він характеризується поступовою втратою самоконтролю над обсягами випитого, формуванням толерантності до спиртного, проявом абстинентного синдрому, ураженням внутрішніх органів і дисфункцією життєво важливих систем.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.56 (125 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 94 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1382  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!