Статті про лікавання від наркотиків

Зняття синдрому відміни вдома

Зміст:

  1. Способи зняття абстиненції вдома.
  2. Домашні засоби боротьби з ломкою.

Наркотики викликають психологічну та фізичну залежність. При зниженні дози або відмові від прийому наркотичних засобів виникає патологічна реакція - синдром відміни або ломка. Багато наркозалежних вважають, що можуть самостійно впоратися з ломкою, використовуючи народні засоби. Деякі хворі викликають бригаду екстреної допомоги на дім і домовляються з наркологом про подальше лікування без госпіталізації - в домашніх умовах.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.50 (1 голос)

Ефективне лікування алкоголізму

Алкогольна залежність - важке психосоматичне захворювання, що руйнує фізичне здоров'я, психіку і особистість людини. Як і при іншій патології, пацієнту потрібно своєчасна і грамотна допомогу. Ефективне лікування алкоголізму пропонує пройти приватна клініка «Медікон», що гарантує кожному хворому індивідуальний підхід, отримання позитивних результатів, повну анонімність і відсутність постановки на облік.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)

Препарати для зняття абстинентного синдрому

Медіхронал - медична допомога для боротьби з алкоголем

Наркологічний центр «Медікон» для боротьби з алкогольною залежністю, для купірування похмільного синдрому, полегшення стану пацієнтів використовує не тільки психотерапевтичні, але медикаментозні методи. Ефективно і грамотно застосовується фахівцями клініки популярний препарат - Медіхронал.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.50 (1 голос)

Героїнова ломка: симптоми, лікування, способи купірування

Лікування ігроманії у Львові

Ігроманія - одна з різновидів залежностей, що набуває все більш широку поширеність і наближається, згідно зі статистикою, до показників захворювання на алкоголізм чи наркоманію. Реабілітаційний центр «Медікон» пропонує комплексне та ефективне лікування ігроманії у Львові, гарантуючи своїм пацієнтам досягнення стабільних, позитивних результатів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання5.00 (1 голос)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -119 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1404  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!