Наркотик, що виходить наповерхню

Не секрет, що сучасна наркоіндустрія активно розвивається, розширюючи свій і без того багатий асортимент. І якщо раніше покупка наркотиків асоціювалася з чимось заборонено-підпільним, то зараз придбати наркотиковмісних речовину в довколишній аптеці або, не виходячи з дому, в інтернет-магазині, зовсім не складно. Вдосконалюють свої хімічні навички і наркомани-умільці.

Уявна боротьба з кодеїнізмом

Сьогодні лікування наркотичної залежності в Полтаві необхідно багатьом людям у віці 20-35 років, однак більшу небезпеку становить наркоманія в молодіжному середовищі. Не маючи стабільних доходів, підлітки починають своє невинне, на перший погляд, знайомство з наркотиками з загальнодоступних медичних препаратів.

У 2008 році, коли був заборонений вільний продаж «Трамадолу», великим попитом став користуватися «Кодтерпін». Його основна функція - допомога при непродуктивному кашлі та надання протибольового ефекту. Однак завдяки тому, що в його склад входить кодеїн (опиат), він надає потужну психоактивну дію і, відповідно, провокує залежність. Незважаючи на те, що в Україні з 2012 року продаж кодтерпіну (без рецепта, більше 2 упаковок) законодавчо заборонений, кодеінова залежність і далі процвітає.

Кодтерпіновая залежність: вигадка чи реальність?

Досвідчені наркомани навчилися не тільки поєднувати кодтерпін з левоміцетином для пролонгованої дії, а й самостійно виділяти кодеїн в чистому вигляді з кодтерпіну.

Лікування залежності від кодтерпінуЗгідно з інструкцією, препарат не можна приймати довше 5 днів. Деякі наркозалежні вживають за добу до 160 таблеток! Досить кількох таких «кінських» прийомів, щоб запустити механізм залежності. Спочатку це дарує відчуття ейфорії, бадьорості, небувалого припливу енергії, проте незабаром виявляється агресія, дратівливість і неконтрольоване бажання отримати чергову дозу.

Проходить ще трохи часу - і виснажений організм більше не в змозі сприймати синтетичний наркотик. З'являється апатія, слабкість, головний біль, постійна блювота, діарея. На тлі паралельного вживання левоміцетину розвивається моторошний дисбактеріоз, який послаблює імунітет. У разі різкої відміни спостерігається яскраво виражений абстинентний синдром.

Як лікувати залежність від кодтерпіну?

Комплексне лікування наркозалежності в Полтаві (і кодтерпіновой, зокрема) вже не перший рік успішно проводить Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон». Лікування починається з консультації і уважного обстеження пацієнта з метою адекватного підбору методу детоксикації. Процедура проводиться досвідченими наркологами і експертами по хімзавісімості. Очищення організму від скупчень шкідливих речовин нормалізує перебіг «ломки».

Далі слідкуе курс психологічної та соціальної реабілітації за програмою «12 кроків». Психосоціальна допомога спрямована на усвідомлення наркоманом своєї проблеми, формування мотивації одужати і кардинально змінити своє світосприйняття. Пацієнти «Медікона» вчаться брати на себе відповідальність, удосконалюються в самоорганізації і самоконтролі, переформатують модель звичної поведінки. В цілому, лікування наркоманії в Полтаві, проведене фахівцями центру «Медікон», триває 6 місяців і традиційно демонструє гідні показники одужання реабілітантів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.83 (59 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!