Багатоликий ворог, який б'є точно в ціль

Пахощі, рослинна або суміш для куріння ... Як тільки наркоумельци не намагаються завуалювати наркотичні речовини, що володіють потужним психотропну дію! Spice, відомий у всьому світі курильний бренд, позиціонує себе як нешкідливий спосіб розслаблення. Досить звернутися до семантики цього слова, яке з англійської перекладається як «спеція».

Безумовно, до складу «спайсів» входять компоненти рослинного походження (шавлія провісників, лотос блакитний, троянда гавайська). Однак проведені дослідження констатують, що для їх обробки використовують заборонені синтетичні канабіноїди, які, крім залежності, здатні викликати незворотні зміни в організмі.

Згубний вплив на людину

Згубний вплив спайсаСинтетично створені наркотики руйнують психічне здоров'я, деструктивно впливаючи на центральну нервову систему. Це відбувається навіть швидше, ніж при курінні марихуани. Курцем опановує безпричинний страх, паніка, галюцинації. Також уражаються всі внутрішні органи, страждає печінка, мозок, серце. Куріння «спайсів» негативно впливає на дітородної функції і половому потязі. В результаті поступово розвивається отруєння організму токсинами, формується психічна залежність. Картина «синдрому відміни» класична: нудота, блювота, слабкість, ломота тіла, лихоманка. Спайсозавісімому необхідно якнайшвидше системне лікування наркоманії.

Статус «спайсів» в Україні

ефективне лікування від спайсівОфіційно в нашій країні дана різновид курильної суміші не заборонена. До розряду наркотичних віднесені тільки компоненти, що входять до її складу. Однак з огляду на те, що spice-формула постійно варіюється (до 20 разів за рік!), Проаналізувати її складові досить складно. До того ж «спайс» продається переважно через інтернет-магазини і віртуальних продавців.

На думку незалежних експертів, поки подібні курильні-психотропні суміші не будуть заборонені на законодавчому рівні, епідемію поширення смертельних наркотиків неможливо буде зупинити. А поки активним спайс-прихильникам необхідно оперативне та ефективне лікування наркоманії.

Кваліфіковане лікування наркозалежних в центрі «Медікон»

Протистояти залежності від наркотиків будь-якого походження вам допоможуть фахівці Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон». Розроблений ними курс реабілітації складається з перебування в стаціонарі протягом 6 місяців і подальшої соціальної адаптації.

Тут вам запропонують не тільки індивідуально підібрану процедуру детоксикації, яка значно полегшить протікання абстинентного синдрому, але і нададуть комплексну психологічну підтримку. Психосоціальною реабілітацією пацієнтів центру займається згуртована команда компетентних психологів, психотерапевтів, волонтерів і соцпрацівників. Вони працюють за системою «12 кроків», спрямованої на формування нових життєвих цінностей, орієнтирів, духовне відновлення наркозалежного, а також поліпшення внутрішньосімейних стосунків.

«Медікон» гарантує своїм реабілітантами компетентне анонімне лікування наркоманії, яке базується на високих морально-етичних принципах, гуманне ставлення і бездоганному професіоналізмі.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.89 (64 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!