Ліки, яки перетворюють на наркомана

Для багатьох людей, кодтерпін - бюджетний засіб для лікування сухого кашлю. І тільки «посвячені» знають, що ці доступні ліки, які міститять наркотик кодеїн. Вони продаються в будь-якій аптеці в необмеженій кількості. В Україні кодтерпін став популярним в 2008 році, коли офіційно заборонили продаж трамадолу без рецепту. Сьогодні його може собі дозволити купити будь-який школяр.

Основні властивості

Згідно з інструкцією, допустима добова доза кодтерпіну в лікувальних цілях - 1-3 таблетки на протязі не більше 5 днів, оскільки основний його компонент, кодеїн, наркотик з розряду опіатів, викликає звикання. Наркомани для максимального ефекту можуть вживати кілька упаковок за день, поєднуючи їх з седативними, снодійними препаратами або левоміцетином, який затримує наркотик в печінці. Досвідчені наркозалежні без праці «відбивають», тобто, синтезують з кодтерпіну кодеїн в чистому вигляді. Для цього таблетки змочують водою, проціджують і гасять соком лимона. Після настає почуття ейфорії, які супроводжується припливом енергії і гарного настрою. Зіниці звужуються, в результаті підвищення тиску червоніє шкіра обличчя, відчувається тепло по всьому тілу. Ефект триває близько 6 годин. Далі виявляється апатія, пригнічений стан і, природно, потреба в новій дозі.

У чому ж шкода кодтерпіну?

Залежність, спровокована періодичним вживанням кодеїну, формується дуже швидко. Порушується сон, апетит, людина втрачає у вазі, часто перебуває в стані депресії. Спостерігаються болі в області шлунка, розлад травлення. Кодтерпінового наркомана видають такі ознаки:

  • нездоровий, землистий колір обличчя;
  • набрякле обличчя;
  • тремтячі руки;
  • озноб, підвищене потовиділення;
  • непритомність, судоми, запаморочення;
  • нервозність, безпричинна агресія.

Кодеїнізм виліковний?

Кодеїнізм виліковний?Від кодтерпіновой залежності страждають багато молодих людей. Однак, як і будь-яку іншу залежність, дане патологічний потяг практично неможливо подолати поодинці. «Синдром ломки» виражається яскраво і триває до 4 тижнів, оскільки у наркозалежного страждає психіка, життєво важливі внутрішні органи і системи. Такий стан вимагає активного терапевтичного впливу і уважного спостереження з боку медперсоналу, психологічного супроводу та тривалої реабілітації. Подібні послуги в повному обсязі може надати тільки наркологічна клініка.

У цьому напрямку вже більше 10 років успішно працює Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон». Він пропонує комплексне лікування всіх видів залежності в умовах закритих стаціонарів, де працюють досвідчені, кваліфіковані лікарі-наркологи, експерти по хімзавісімості, а також команда психологів, психоаналітиків і соцпрацівників.

Центр лікування наркозалежності «Медікон»: курс на одужання

Лікування наркоманії в Запоріжжі та інших містах, і зокрема, від кодтерпіновой залежності проходить за програмою «12 кроків» із застосуванням працетерапії та сімейної психотерапії. Метою реабілітації є не тільки мотивація до одужання після проходження процедури детоксикації, але і тривала, скрупульозна робота з психологами над відновленням душевної рівноваги, самоорганізації і віри в свої сили. По закінченню реабілітації слідкуе період соціальної адаптації.

«Медікон» гарантує результативне і професійне лікування кодтерпіновой залежності, почати яке ви можете вже сьогодні!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.90 (61 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -122 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1403  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!