Ліки, яки перетворюють на наркомана

Для багатьох людей, кодтерпін - бюджетний засіб для лікування сухого кашлю. І тільки «посвячені» знають, що ці доступні ліки, які міститять наркотик кодеїн. Вони продаються в будь-якій аптеці в необмеженій кількості. В Україні кодтерпін став популярним в 2008 році, коли офіційно заборонили продаж трамадолу без рецепту. Сьогодні його може собі дозволити купити будь-який школяр.

Основні властивості

Згідно з інструкцією, допустима добова доза кодтерпіну в лікувальних цілях - 1-3 таблетки на протязі не більше 5 днів, оскільки основний його компонент, кодеїн, наркотик з розряду опіатів, викликає звикання. Наркомани для максимального ефекту можуть вживати кілька упаковок за день, поєднуючи їх з седативними, снодійними препаратами або левоміцетином, який затримує наркотик в печінці. Досвідчені наркозалежні без праці «відбивають», тобто, синтезують з кодтерпіну кодеїн в чистому вигляді. Для цього таблетки змочують водою, проціджують і гасять соком лимона. Після настає почуття ейфорії, які супроводжується припливом енергії і гарного настрою. Зіниці звужуються, в результаті підвищення тиску червоніє шкіра обличчя, відчувається тепло по всьому тілу. Ефект триває близько 6 годин. Далі виявляється апатія, пригнічений стан і, природно, потреба в новій дозі.

У чому ж шкода кодтерпіну?

Залежність, спровокована періодичним вживанням кодеїну, формується дуже швидко. Порушується сон, апетит, людина втрачає у вазі, часто перебуває в стані депресії. Спостерігаються болі в області шлунка, розлад травлення. Кодтерпінового наркомана видають такі ознаки:

  • нездоровий, землистий колір обличчя;
  • набрякле обличчя;
  • тремтячі руки;
  • озноб, підвищене потовиділення;
  • непритомність, судоми, запаморочення;
  • нервозність, безпричинна агресія.

Кодеїнізм виліковний?

Кодеїнізм виліковний?Від кодтерпіновой залежності страждають багато молодих людей. Однак, як і будь-яку іншу залежність, дане патологічний потяг практично неможливо подолати поодинці. «Синдром ломки» виражається яскраво і триває до 4 тижнів, оскільки у наркозалежного страждає психіка, життєво важливі внутрішні органи і системи. Такий стан вимагає активного терапевтичного впливу і уважного спостереження з боку медперсоналу, психологічного супроводу та тривалої реабілітації. Подібні послуги в повному обсязі може надати тільки наркологічна клініка.

У цьому напрямку вже більше 10 років успішно працює Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон». Він пропонує комплексне лікування всіх видів залежності в умовах закритих стаціонарів, де працюють досвідчені, кваліфіковані лікарі-наркологи, експерти по хімзавісімості, а також команда психологів, психоаналітиків і соцпрацівників.

Центр лікування наркозалежності «Медікон»: курс на одужання

Лікування наркоманії в Запоріжжі та інших містах, і зокрема, від кодтерпіновой залежності проходить за програмою «12 кроків» із застосуванням працетерапії та сімейної психотерапії. Метою реабілітації є не тільки мотивація до одужання після проходження процедури детоксикації, але і тривала, скрупульозна робота з психологами над відновленням душевної рівноваги, самоорганізації і віри в свої сили. По закінченню реабілітації слідкуе період соціальної адаптації.

«Медікон» гарантує результативне і професійне лікування кодтерпіновой залежності, почати яке ви можете вже сьогодні!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.90 (61 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!