Наркотик, який продають у всіх на очах

Чи доводилося вам бачити написи на асфальті або паркані про продаж солі? Напевно, ви в той момент здивувалися: «Невже не можна купити сіль в супермаркеті?». І тільки посвячені знають, що мова йде про найсильніший синтетичний наркотик родом з Китаю. До Росії він був завезений для проведення дослідів над тваринами, а в 2009 році перекочував в Україну. За такий короткий час завдяки своїй доступності та легальності він обзавівся армією шанувальників серед молоді. Залежність від даного наркотику дуже яскраво проявляється, динамічно прогресує і вимагає оперативного лікування наркоманії.

Клінічна картина «сольовий» наркоманії

Солі, як і інші різновиди наркотиків, деструктивно впливають на організм, зачіпаючи всі органи. Особливо страждає головний мозок. Залежного від вживання солей людини видадуть наступні ознаки:

  • наповнений гнівом нелюдський погляд;
  • прояв необгрунтованої самовпевненості і зарозумілості по відношенню до оточуючих;
  • гримаси і мимовільні рухи нижньою щелепою;
  • сильне почуття спраги;
  • панічні атаки, що супроводжуються галюцинаціями;
  • мовні дефекти;
  • різка втрата ваги (8-10 кг за тиждень).

Лікування наркоманії (Солі)На фоні цих первинних ознак спостерігаються небезпечні для життя зміни в роботі органів і систем. Порушується робота серцево-судинної системи (скачки артеріального тиску, аритмія, недостатнє кровопостачання). Часті випадки ниркової і дихальної недостатності. Пік цього стану - неконтрольована гіпертермія та набряк мозку. Паралельно з фізіологією страждає психіка. У «сольових» наркоманів, як правило, трапляються психози, які проявляються в параноїдальний синдром. Зафіксовані випадки колективних галюцинацій, коли наркомани можуть здійснювати акти самогубства і нападу на рідних. В установи, де проводять лікування наркозалежних, такі люди потрапляють з психіатричних лікарень з підозрою на шизофренію.

Залежність від солей, на думку експертів, вважається найскладнішою, бо вимагає не тільки медикаментозного лікування, а й кваліфікованого психологічного впливу. Тому багато фахівців, які гарантують нібито ефективне лікування наркоманії, відмовляють цієї категорії наркозалежних в допомоги, аргументуючи це неможливістю одужання. Інші ж - обмежуються детоксикацією, яка всього лише пригнічує фізичну залежність, не вирішивши саму проблему.

Надія теплиться завжди!

Анонімне лікування наркоманії пропонують у Всеукраїнському наркологічному центрі «Медікон». Вже більше 10 років його фахівці успішно борються з усіма різновидами залежності. Лікування проходить в умовах стаціонару при абсолютній ізоляції наркомана від суспільства з неможливістю доступу до наркотиків. Цьому передує процедура детоксикації, яку проводить досвідчений лікар-нарколог. Спільно з експертом по хімзавісімості він індивідуально підбирає методи терапії. Після їх реалізації з реабілітантами працює команда психологів, психоаналітиків і соцпрацівником. Їх завдання - мотивувати пацієнта на одужання, допомогти усвідомити аддиктивність своєї поведінки і необхідність переформатувати життєві орієнтири.

Навіть якщо вам здається, що допомогти вам перемогти залежність ніхто не зможе - не впадайте у відчай! Просто зателефонуйте в наш центр, і наші співробітники нададуть вам компетентну консультацію і оперативну допомогу.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.72 (95 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!