Наркотик, який продають у всіх на очах

Чи доводилося вам бачити написи на асфальті або паркані про продаж солі? Напевно, ви в той момент здивувалися: «Невже не можна купити сіль в супермаркеті?». І тільки посвячені знають, що мова йде про найсильніший синтетичний наркотик родом з Китаю. До Росії він був завезений для проведення дослідів над тваринами, а в 2009 році перекочував в Україну. За такий короткий час завдяки своїй доступності та легальності він обзавівся армією шанувальників серед молоді. Залежність від даного наркотику дуже яскраво проявляється, динамічно прогресує і вимагає оперативного лікування наркоманії.

Клінічна картина «сольовий» наркоманії

Солі, як і інші різновиди наркотиків, деструктивно впливають на організм, зачіпаючи всі органи. Особливо страждає головний мозок. Залежного від вживання солей людини видадуть наступні ознаки:

  • наповнений гнівом нелюдський погляд;
  • прояв необгрунтованої самовпевненості і зарозумілості по відношенню до оточуючих;
  • гримаси і мимовільні рухи нижньою щелепою;
  • сильне почуття спраги;
  • панічні атаки, що супроводжуються галюцинаціями;
  • мовні дефекти;
  • різка втрата ваги (8-10 кг за тиждень).

Лікування наркоманії (Солі)На фоні цих первинних ознак спостерігаються небезпечні для життя зміни в роботі органів і систем. Порушується робота серцево-судинної системи (скачки артеріального тиску, аритмія, недостатнє кровопостачання). Часті випадки ниркової і дихальної недостатності. Пік цього стану - неконтрольована гіпертермія та набряк мозку. Паралельно з фізіологією страждає психіка. У «сольових» наркоманів, як правило, трапляються психози, які проявляються в параноїдальний синдром. Зафіксовані випадки колективних галюцинацій, коли наркомани можуть здійснювати акти самогубства і нападу на рідних. В установи, де проводять лікування наркозалежних, такі люди потрапляють з психіатричних лікарень з підозрою на шизофренію.

Залежність від солей, на думку експертів, вважається найскладнішою, бо вимагає не тільки медикаментозного лікування, а й кваліфікованого психологічного впливу. Тому багато фахівців, які гарантують нібито ефективне лікування наркоманії, відмовляють цієї категорії наркозалежних в допомоги, аргументуючи це неможливістю одужання. Інші ж - обмежуються детоксикацією, яка всього лише пригнічує фізичну залежність, не вирішивши саму проблему.

Надія теплиться завжди!

Анонімне лікування наркоманії пропонують у Всеукраїнському наркологічному центрі «Медікон». Вже більше 10 років його фахівці успішно борються з усіма різновидами залежності. Лікування проходить в умовах стаціонару при абсолютній ізоляції наркомана від суспільства з неможливістю доступу до наркотиків. Цьому передує процедура детоксикації, яку проводить досвідчений лікар-нарколог. Спільно з експертом по хімзавісімості він індивідуально підбирає методи терапії. Після їх реалізації з реабілітантами працює команда психологів, психоаналітиків і соцпрацівником. Їх завдання - мотивувати пацієнта на одужання, допомогти усвідомити аддиктивність своєї поведінки і необхідність переформатувати життєві орієнтири.

Навіть якщо вам здається, що допомогти вам перемогти залежність ніхто не зможе - не впадайте у відчай! Просто зателефонуйте в наш центр, і наші співробітники нададуть вам компетентну консультацію і оперативну допомогу.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.72 (95 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -122 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1403  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!