Наркотик, який змушує гнити ще за життя

Кустарний, що руйнує, гнильний, смертоносний, наркотик для бідних ... Всі ці визначення відносяться до Дезоморфін, синтетичному наркотику з групи опіатів. У народі його називають «крокодилом» через те, що місце уколу згодом запалюється, гниє, зеленіє і шкіра стають лускатої, як у рептилії.

«Крокодиляча» наркоманія, подібно невиліковному вірусу, поширюється серед молоді першої української столиці ще з 2005 року, тому лікування наркотичної залежності в Харкові необхідно сотням молодих людей.

Прокляття «крокодила»

Лікування наркоманії в Харкові, викликаної вживанням крокодилаЦей наркотик дуже популярний через свою сильну дію, схожу з героїном, доступності і відносної дешевизни. Можна легко купити основну речовину наркотику - кодеїн. Для розвитку стійкої залежності (спочатку психічної, а потім і фізичної) досить 2 ін'єкцій. Не дарма його ще називають «наркотиком для самогубств», адже нехитрий склад може забрати життя людини всього за кілька місяців. Сірка зі сірникових головок, йод, бензин, сірчана кислота, розчинники - це далеко не весь список інгредієнтів для кустарного виготовлення наркотику. За статистикою, героїновий наркоман може прожити до 7 років, а «крокодиловий» - максимум 1 рік. Не вірите? Тоді скористайтеся інтернетом - і фотографії «крокодільщиків» з некрозом шкіри, а також кістками і сухожиллями, з'їденими гноєм, вас шокують!

За оцінкою експертів, близько 25% харківських наркоманів необхідно якомога швидше почати лікування наркозалежності в Харкові.

Наслідки для «крокодільщіка»

Початківець наркоман відчуває класичні симптоми: безсоння, піднесеність настрою, що контрастує з нападами гніву і агресії. І приблизно через місяць-півтора дають про себе знати ознаки, характерні для залежності від «крокодила»:

  • грубіє шкіра, вона набуває синюшного відтінку, з'являються гнійні рани, які видають смердючий запах;
  • різко псуються зуби, при цьому процес проходить безболісно;
  • з часом розвивається гангрена, тіло наркомана гниє заживо, шкіра відшаровується, оголюючи кістки;
  • нерідкі випадки паралічу нижніх кінцівок.

Апогеєм стає поліорганна недостатність, коли через сильну інтоксикацію відмовляють всі органи. Як бачимо, описана залежність - вкрай небезпечне захворювання, яке блискавично розвивається з високим ризиком летального результату. Тому про спроби вилікуватися самостійно мова не йде.

Надія на допомогу

Лікування наркоманії в Харкові, яка викликана вживанням «крокодила», в тому числі, вже більше 10 років проводять фахівці Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон». Крім процедури детоксикації, яку проводять досвідчені наркологи, тут вам запропонують комплекс соціально-психологічних заходів за методикою «12 кроків».

Курс реабілітації розрахований на 6-місячне перебування пацієнта в стаціонарних умовах з неможливістю вживати наркотики. За цей час реабілітант пройде ряд психотренінгів, індивідуальних і колективних бесід з психологами і психоаналітиками, які допоможуть усвідомити проблему, навчать їй протистояти і підкажуть, як поглянути на світ по-іншому - очима сильної духом, незалежної людини!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.91 (55 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!