Наркотик, який змушує гнити ще за життя

Кустарний, що руйнує, гнильний, смертоносний, наркотик для бідних ... Всі ці визначення відносяться до Дезоморфін, синтетичному наркотику з групи опіатів. У народі його називають «крокодилом» через те, що місце уколу згодом запалюється, гниє, зеленіє і шкіра стають лускатої, як у рептилії.

«Крокодиляча» наркоманія, подібно невиліковному вірусу, поширюється серед молоді першої української столиці ще з 2005 року, тому лікування наркотичної залежності в Харкові необхідно сотням молодих людей.

Прокляття «крокодила»

Лікування наркоманії в Харкові, викликаної вживанням крокодилаЦей наркотик дуже популярний через свою сильну дію, схожу з героїном, доступності і відносної дешевизни. Можна легко купити основну речовину наркотику - кодеїн. Для розвитку стійкої залежності (спочатку психічної, а потім і фізичної) досить 2 ін'єкцій. Не дарма його ще називають «наркотиком для самогубств», адже нехитрий склад може забрати життя людини всього за кілька місяців. Сірка зі сірникових головок, йод, бензин, сірчана кислота, розчинники - це далеко не весь список інгредієнтів для кустарного виготовлення наркотику. За статистикою, героїновий наркоман може прожити до 7 років, а «крокодиловий» - максимум 1 рік. Не вірите? Тоді скористайтеся інтернетом - і фотографії «крокодільщиків» з некрозом шкіри, а також кістками і сухожиллями, з'їденими гноєм, вас шокують!

За оцінкою експертів, близько 25% харківських наркоманів необхідно якомога швидше почати лікування наркозалежності в Харкові.

Наслідки для «крокодільщіка»

Початківець наркоман відчуває класичні симптоми: безсоння, піднесеність настрою, що контрастує з нападами гніву і агресії. І приблизно через місяць-півтора дають про себе знати ознаки, характерні для залежності від «крокодила»:

  • грубіє шкіра, вона набуває синюшного відтінку, з'являються гнійні рани, які видають смердючий запах;
  • різко псуються зуби, при цьому процес проходить безболісно;
  • з часом розвивається гангрена, тіло наркомана гниє заживо, шкіра відшаровується, оголюючи кістки;
  • нерідкі випадки паралічу нижніх кінцівок.

Апогеєм стає поліорганна недостатність, коли через сильну інтоксикацію відмовляють всі органи. Як бачимо, описана залежність - вкрай небезпечне захворювання, яке блискавично розвивається з високим ризиком летального результату. Тому про спроби вилікуватися самостійно мова не йде.

Надія на допомогу

Лікування наркоманії в Харкові, яка викликана вживанням «крокодила», в тому числі, вже більше 10 років проводять фахівці Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон». Крім процедури детоксикації, яку проводять досвідчені наркологи, тут вам запропонують комплекс соціально-психологічних заходів за методикою «12 кроків».

Курс реабілітації розрахований на 6-місячне перебування пацієнта в стаціонарних умовах з неможливістю вживати наркотики. За цей час реабілітант пройде ряд психотренінгів, індивідуальних і колективних бесід з психологами і психоаналітиками, які допоможуть усвідомити проблему, навчать їй протистояти і підкажуть, як поглянути на світ по-іншому - очима сильної духом, незалежної людини!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.91 (55 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и -34 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1360  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!