Наркотик для всіх поколінь

Джеф, білий, бодяга, мулька, курка, марцефаль, рідкий порох ... Варіанти назв усіма відомого наркотика «бовтанка» (по-науковому, ефедрон) різними поколіннями наркозалежних вражає. Це говорить про те, що даний наркотик дуже поширений і має численну армію своїх шанувальників.

Екскурс в історію

Вперше наркотик синтезували медики більше 40 років тому. Шляхом нехитрої хімічної реакції вони отримали ефедрон з ефедрину, який в лікувальних цілях використовується в разі астми і підвищеного кров'яного тиску. Дуже швидко таємний рецепт лікарів-алхіміків став відомий, і радянська влада змушена була ввести продаж ефедрину за рецептом. Однак знайшлися ділки, які за невеликі гроші могли дістати аптечний препарат. Так тривало до початку 2000-х років. У 2001 році українська влада визнали, що одним із шляхів поширення СНІДу є ін'єкційне вживання «бовтанки». Так були офіційно заборонені ефедринвміщуючі препарати, а за їх зберігання і поширення передбачена кримінальна відповідальність. Але подібні заходи на зростанні наркоманії не позначилися - з'явився арсенал ліків проти ГРВІ, з яких в домашніх умовах можна приготувати ефедрин-модифікацію.

Cучасні реалії

Наркологічна клініка «Медікон»: Комплексне лікування «бовтанкової» залежностіПочатківець «беляшнік» при знайомстві з наркотиком відчуває почуття ейфорії і припливу енергії. «Прихід» приносить дике бажання сексу. Однак наркоман з досвідом вже насилу отримує ці відчуття, оскільки безтурботний «рожевий період» триває до півроку. Його змінює відчуття порожнечі і апатії. Сексуальне бажання випаровується, як і можливості. Ефедронова нірвана короткочасна (приблизно 1-1,5 години), тому «отходняк» настає дуже швидко.

Ті, хто вчасно не звернувся за допомогою в наркологічний центр, приречені на загибель, оскільки подолати залежність від «бовтанки» самостійно неможливо. Швидко і впевнено, вона з'їдає колись здорового, повного сил людини, роблячи з нього слинявого імбецила або інваліда. Особливо небезпечний марганець, який використовується для приготування «мульки». За 2-4 роки «щільної» залежності він здатний спровокувати параліч або слабоумство («марганцевокислу енцефалопатію»). На фоні цього спостерігаються наступні зміни в організмі:

  • опіки судин;
  • різка втрата зубів і сухість у роті;
  • цироз печінки;
  • тактильні галюцинації;
  • венерологічні інфекції.

Наркологічна клініка «Медікон»: лікування залежності від «бовтанки»

Центр лікування наркозалежності «Медікон», який успішно працює в сфері наркологічних послуг більше 10 років, пропонує комплексне лікування «бовтанкової» залежності.

Розроблений медіконовскімі фахівцями курс реабілітації тривалий і поетапний. Спочатку реабілітантами буде запропоновано пройти процедуру детоксикації і відновити підірване здоров'я. «Прийти в себе» йому допоможуть здоровий сон, повноцінне харчування і збалансований питний режим. Пізніше з пацієнтом попрацюють досвідчені психологи, а його розпорядок дня буде насичений оздоровчими та культурними заходами, психотренінгами, працетерапією, роботою в батьківських групах і спецгрупах співзалежних. По закінченню реабілітації соцпрацівники допоможуть йому адаптуватися в суспільстві.

С любой зависимость можно и нужно бороться! А Всеукраинский наркологический центр «Медикон» доказывает это на практике, помогая тысячам наркозависимых отвоевать шанс на новую жизнь.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.89 (88 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 152 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1387  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!