Наркотик для всіх поколінь

Джеф, білий, бодяга, мулька, курка, марцефаль, рідкий порох ... Варіанти назв усіма відомого наркотика «бовтанка» (по-науковому, ефедрон) різними поколіннями наркозалежних вражає. Це говорить про те, що даний наркотик дуже поширений і має численну армію своїх шанувальників.

Екскурс в історію

Вперше наркотик синтезували медики більше 40 років тому. Шляхом нехитрої хімічної реакції вони отримали ефедрон з ефедрину, який в лікувальних цілях використовується в разі астми і підвищеного кров'яного тиску. Дуже швидко таємний рецепт лікарів-алхіміків став відомий, і радянська влада змушена була ввести продаж ефедрину за рецептом. Однак знайшлися ділки, які за невеликі гроші могли дістати аптечний препарат. Так тривало до початку 2000-х років. У 2001 році українська влада визнали, що одним із шляхів поширення СНІДу є ін'єкційне вживання «бовтанки». Так були офіційно заборонені ефедринвміщуючі препарати, а за їх зберігання і поширення передбачена кримінальна відповідальність. Але подібні заходи на зростанні наркоманії не позначилися - з'явився арсенал ліків проти ГРВІ, з яких в домашніх умовах можна приготувати ефедрин-модифікацію.

Cучасні реалії

Наркологічна клініка «Медікон»: Комплексне лікування «бовтанкової» залежностіПочатківець «беляшнік» при знайомстві з наркотиком відчуває почуття ейфорії і припливу енергії. «Прихід» приносить дике бажання сексу. Однак наркоман з досвідом вже насилу отримує ці відчуття, оскільки безтурботний «рожевий період» триває до півроку. Його змінює відчуття порожнечі і апатії. Сексуальне бажання випаровується, як і можливості. Ефедронова нірвана короткочасна (приблизно 1-1,5 години), тому «отходняк» настає дуже швидко.

Ті, хто вчасно не звернувся за допомогою в наркологічний центр, приречені на загибель, оскільки подолати залежність від «бовтанки» самостійно неможливо. Швидко і впевнено, вона з'їдає колись здорового, повного сил людини, роблячи з нього слинявого імбецила або інваліда. Особливо небезпечний марганець, який використовується для приготування «мульки». За 2-4 роки «щільної» залежності він здатний спровокувати параліч або слабоумство («марганцевокислу енцефалопатію»). На фоні цього спостерігаються наступні зміни в організмі:

  • опіки судин;
  • різка втрата зубів і сухість у роті;
  • цироз печінки;
  • тактильні галюцинації;
  • венерологічні інфекції.

Наркологічна клініка «Медікон»: лікування залежності від «бовтанки»

Центр лікування наркозалежності «Медікон», який успішно працює в сфері наркологічних послуг більше 10 років, пропонує комплексне лікування «бовтанкової» залежності.

Розроблений медіконовскімі фахівцями курс реабілітації тривалий і поетапний. Спочатку реабілітантами буде запропоновано пройти процедуру детоксикації і відновити підірване здоров'я. «Прийти в себе» йому допоможуть здоровий сон, повноцінне харчування і збалансований питний режим. Пізніше з пацієнтом попрацюють досвідчені психологи, а його розпорядок дня буде насичений оздоровчими та культурними заходами, психотренінгами, працетерапією, роботою в батьківських групах і спецгрупах співзалежних. По закінченню реабілітації соцпрацівники допоможуть йому адаптуватися в суспільстві.

С любой зависимость можно и нужно бороться! А Всеукраинский наркологический центр «Медикон» доказывает это на практике, помогая тысячам наркозависимых отвоевать шанс на новую жизнь.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.89 (88 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!