Пустощі на краю прірви

«Я просто бавлуюся травичкою!», - Так самовпевнено прикривають свою залежність багато молодих людей. Адже що може бути шкідливого в тому, щоб час від часу «затягнутися» в клубі в компанії друзів? Однак за таким пустощами криється серйозна залежність і ризик для здоров'я і життя людини. Щорічно за допомогою в лікуванні марихуанової залежності в наркологічний центр звертаються близько 150 тисяч українців.

 Властивості коноплі і її вплив

Наркологічний центр Медікон - Скажи НІ марихуані!Конопля містить речовини, що викликають психоактивний ефект - канабіноїди. Їх властивості п'янити психіку описані ще Геродотом. Спочатку конопля використовувалася для проведення ритуалів. Сьогодні відомо, що в ній міститься 400 хімічних сполук, з яких отримують гашиш, марихуану та гашишне масло.

Куріння марихуани, як і звичайний тютюн, завдає шкоди дихальній системі і провокує онкоутворення, що було лабораторно підтверджено. Під час куріння «косяка» відбуваються такі процеси в нервовій системі:

  • найчастіше настає розслаблення і пригнічення рухової активності;
  • деякі, навпаки, стають збудженими і балакучими;
  • загострюються почуття слуху, нюху, дотику, зору, а больові відчуття притупляються;
  • страждає пам'ять, реакція та увага погіршуються.

Але найнебезпечніше те, що крім ефекту дурману марихуана викликає залежність. Курцеві «травички» зі стажем вкрай складно «зав'язати» самостійно - необхідно звернутися за допомогою до наркологічної клініки. Варто відзначити, що багато хто отримує свій перший наркотичний досвід, спочатку знайомлячись з «травичкою», а незабаром «підсаджуються» на інші ще більш сильні наркотики.

Наслідки куріння «травки»

Тривала залежність від марихуани деструктивно впливає на такі органи і системи:

  • невиправно вражає легені і печінку;
  • головний мозок поступово деградує, часто з'являються маніакальні ідеї, галюцинації. У підлітків діагностують шизофренію;
  • змінюється модель поведінки людини (він може стати апатичним або агресивним);
  • підвищується кров'яний тиск, розвивається аритмія;
  • слабшає імунітет;
  • у чоловіків пригнічується вироблення тестостерону, який відповідає за якість сперматозоїдів. Для жінок це загрожує дисбалансом гормонів і збоями в менструальному циклі. «Пустощі травичкою» під час вагітності може спровокувати викидень або аномалії розвитку плода.

Як бачимо, умовний поділ наркотиків на «легкі» (до яких марихуану часто відносять) і «сильні», є, як мінімум, нелогічним. Будь-який наркотик рано чи пізно викликає фізичну і психічну залежність, а адекватна боротьба з ним передбачає обов'язкову допомогу експертів.

Центр лікування наркозалежності «Медікон» готовий вам допомогти!

Наркологічна клініка Медікон - Скажи НІ марихуані!«Медікон» - наркологічний центр Всеукраїнського рівня, фахівці якого більше 10 років успішно протистоять усіх видів залежності. Справитися з залежністю від куріння марихуани вам допоможуть досвідчені наркологи, психологи, соцпрацівники та експерти по хім залежності, що працюють за програмою «12 кроків».

Лікування наркоманії в Херсоні на базі «Медікона» - це 6 місяців перебування в закритому стаціонарі, де вам будуть надані не тільки оздоровчі процедури, а й комплекс психотренінгів, лекцій і бесід з кваліфікованими психотерапевтами і психологами.

Чи не прикривайте свою слабкість уявним переконанням в нешкідливості марихуани. Знайдіть в собі сміливість визнати свою проблему, щоб отримати допомогу компетентних фахівців!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.90 (62 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!