Пустощі на краю прірви

«Я просто бавлуюся травичкою!», - Так самовпевнено прикривають свою залежність багато молодих людей. Адже що може бути шкідливого в тому, щоб час від часу «затягнутися» в клубі в компанії друзів? Однак за таким пустощами криється серйозна залежність і ризик для здоров'я і життя людини. Щорічно за допомогою в лікуванні марихуанової залежності в наркологічний центр звертаються близько 150 тисяч українців.

 Властивості коноплі і її вплив

Наркологічний центр Медікон - Скажи НІ марихуані!Конопля містить речовини, що викликають психоактивний ефект - канабіноїди. Їх властивості п'янити психіку описані ще Геродотом. Спочатку конопля використовувалася для проведення ритуалів. Сьогодні відомо, що в ній міститься 400 хімічних сполук, з яких отримують гашиш, марихуану та гашишне масло.

Куріння марихуани, як і звичайний тютюн, завдає шкоди дихальній системі і провокує онкоутворення, що було лабораторно підтверджено. Під час куріння «косяка» відбуваються такі процеси в нервовій системі:

  • найчастіше настає розслаблення і пригнічення рухової активності;
  • деякі, навпаки, стають збудженими і балакучими;
  • загострюються почуття слуху, нюху, дотику, зору, а больові відчуття притупляються;
  • страждає пам'ять, реакція та увага погіршуються.

Але найнебезпечніше те, що крім ефекту дурману марихуана викликає залежність. Курцеві «травички» зі стажем вкрай складно «зав'язати» самостійно - необхідно звернутися за допомогою до наркологічної клініки. Варто відзначити, що багато хто отримує свій перший наркотичний досвід, спочатку знайомлячись з «травичкою», а незабаром «підсаджуються» на інші ще більш сильні наркотики.

Наслідки куріння «травки»

Тривала залежність від марихуани деструктивно впливає на такі органи і системи:

  • невиправно вражає легені і печінку;
  • головний мозок поступово деградує, часто з'являються маніакальні ідеї, галюцинації. У підлітків діагностують шизофренію;
  • змінюється модель поведінки людини (він може стати апатичним або агресивним);
  • підвищується кров'яний тиск, розвивається аритмія;
  • слабшає імунітет;
  • у чоловіків пригнічується вироблення тестостерону, який відповідає за якість сперматозоїдів. Для жінок це загрожує дисбалансом гормонів і збоями в менструальному циклі. «Пустощі травичкою» під час вагітності може спровокувати викидень або аномалії розвитку плода.

Як бачимо, умовний поділ наркотиків на «легкі» (до яких марихуану часто відносять) і «сильні», є, як мінімум, нелогічним. Будь-який наркотик рано чи пізно викликає фізичну і психічну залежність, а адекватна боротьба з ним передбачає обов'язкову допомогу експертів.

Центр лікування наркозалежності «Медікон» готовий вам допомогти!

Наркологічна клініка Медікон - Скажи НІ марихуані!«Медікон» - наркологічний центр Всеукраїнського рівня, фахівці якого більше 10 років успішно протистоять усіх видів залежності. Справитися з залежністю від куріння марихуани вам допоможуть досвідчені наркологи, психологи, соцпрацівники та експерти по хім залежності, що працюють за програмою «12 кроків».

Лікування наркоманії в Херсоні на базі «Медікона» - це 6 місяців перебування в закритому стаціонарі, де вам будуть надані не тільки оздоровчі процедури, а й комплекс психотренінгів, лекцій і бесід з кваліфікованими психотерапевтами і психологами.

Чи не прикривайте свою слабкість уявним переконанням в нешкідливості марихуани. Знайдіть в собі сміливість визнати свою проблему, щоб отримати допомогу компетентних фахівців!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.90 (62 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 120 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1382  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!