Легальний "знеболюючий" наркотик

Напевно вам доводилося спостерігати картину, коли молоді люди рано вранці поспішають купити в аптеці препарат «Спазмолекс» у великих кількостях. Або ж вас здивували розкидані на тротуарах, у парках використані упаковки все тіх же ліків. Що це? Приступ масового больового синдрому? На жаль, ні. Так в Україні з шаленою швидкістю розвивається спазмолексова залежність, від якої, в більшій мірі, страждає молодь, адже даний наркотик доступний для легальної покупки і бюджетний, адже кожна аптека самостійно встановлює на нього ціни. І поки державні інституції продовжують вести дискусії про його заборону або лімітованої продажу, дозволити собі купити його може навіть школяр.

Як виглядає спазмолексовое сп'яніння

Офіційно, людей, яким необхідно ефективне лікування наркоманії, викликаної «Спазмолексу», фахівці називають залежними від опіатподобних речовин. Тому і клінічна картина подібна опіатної залежності. Після вживання «бобів» (сленгове назва «Спазмолексу») людина відчуває небувалий приплив енергії і сил, або ж, навпаки, стає апатичною, розбитою і сонливою. При цьому частішає серцебиття, зіниці звужуються, мова змазана.

Перебіг абстинентного синдрому, який спостерігається при раптовій відміні препарату, має класичну картину: у наркомана пропадає настрій, він не може заснути, відмовляється їсти, проявляє гнів і агресію, відчуває сильні болі в м'язах. В такому випадку необхідно оперативне і поетапне лікування наркоманії.

До чого може призвести неконтрольоване вживання «Спазмолексу»

Неконтрольоване вживання «Спазмолексу»В інструкції до препарату йдеться про те, в його склад входить декстропропоксифен гідрохлорид. Іншими словами, це наркотичний анальгетик. Як і метадон, він діє централізовано і викликає психологічну і фізичну залежність, про що попереджає виробник. Однак це аж ніяк не гальмує розвиток в нашій країні фармацевтичної наркоманії.

При зловживанні «Спазмолексу» можливі парези (параліч певних частин тіла), напади задухи, летаргія, нервозність, часта втрата свідомості і запаморочення. Стрибки артеріального тиску можуть спровокувати зупинку серця, інсульт. Уже за півроку залежності він викликає руйнування кори головного мозку, що веде за собою стан коми або летальний результат.

Якщо раптом ви помітили в кімнаті своєї дитини таблетки-анальгетики, сироп від кашлю незрозумілого походження, або він став агресивним, нервовим, в його лексиконі з'явилися нові слова (кодеїн, кодтерпін, Спазмолекс, Кофекс) - це вагомий привід звернутися до фахівців, які проводять анонімне лікування наркоманії.

Вам допоможуть в «Медіконі»!

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» - це багатопрофільний заклад, яке вже більше 10 років допомагає всім хто звернувся боротися із залежністю (наркотичної, алкогольної, ігрової). Його фахівці розробили курс реабілітації і для тих, хто залежний від «Спазмолексу». Він складається з декількох етапів (очищення, психологічної корекції та соціальної адаптації) і передбачає піврічне перебування пацієнта в закритому стаціонарі.

Лікування наркозалежних в «Медіконі» проходить анонімно, системно і професійно! У цьому зможете переконатися і ви, якщо зателефонуйте нам - і вже сьогодні ми почнемо спільну боротьбу з наркозалежністю.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.75 (77 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 179 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1391  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!