Багатства за здоров'я людей

Потужним напрямком тіньової економіки є наркобізнес, якому властиві значні обороти, великий попит і, відповідно, пристойний заробіток. Щорічно в нашій країні вилучається близько 60 тонн наркотичних речовин. Наркоторгівля оперує сумами доходу від 300 до 2000%. Це трохи менше, ніж отримують торговці зброєю.

Тільки в Україні, за неофіційними даними, близько півтора мільйона людей потребують лікування наркоманії. Це означає, що кожен день вони витрачають гроші на покупку жаданої дози. Нема грошей? Значить, їх потрібно заробити! Як? Залучити до наркопрістрастію чергову жертву. Подібно мережевого маркетингу, наркобізнес розвивається семимильними кроками, щодня поповнюючи свої ряди новачками. Тут також є своєрідна ієрархія, бонуси за старанне виконання роботи і гарантія «прикриття», якщо виникнуть проблеми з законом.

Як влаштована наркосистема?

НаркобізнесЯк і в будь-якому бізнесі, тут є дилери - люди, які поширюють психотропні речовини і схиляють до їх вживання інших. Успішний дилер - це, перш за все, тонкий психолог. Пригостивши перший раз наркотиком безкоштовно, він точно знає, що придбав ще одного вдячного покупця. Моральні принципи, совість, співчуття в цій справі неактуальні.

Роздрібний збувальник, найменша одиниця наркосегмента, працює в конкретному мікрорайоні. Вище нього - «оптовик» - посередник між виробником і роздрібними торговцями. Саме він отримує найбільшу «маржу». Наприклад, якщо в закупівлі «порошок» коштує 200 грн, то до споживача він дійде за ціною 450-500 грн. Найчастіше, «оптовик» - це офіційно безробітний чоловік, який має досвід комерційної діяльності. Відносини в наркосистемі, як не дивно, збудовані не за вертикальним принципом, тому тут немає великих «босів», працює принцип перепродажів.

Якщо раніше наркотик можна було в основному купити «на точці», то зараз наркоторговці воліють працювати в телефонному режимі: подзвонив, замовив, доставив, оплатив. Інші ж промишляють в нічних клубах, недалеко від ВНЗ, шкіл, де можна запросто «запудрити мізки» довірливим підліткам, основною цільовою аудиторії наркобізнесу. І поки в світі безуспішно йде боротьба проти наркоугруповань, щодня 300 осіб, так і не отримали ефективне лікування наркоманії, гинуть від «передозу», СНІДу або інших захворювань.

Як бути?

Якщо раптом біда постукала і в ваш будинок - не намагайтеся, подібно Дон Кіхоту, битися з вітряком. Тут і зараз ваша допомога і підтримка потрібна вашому близькій людині. Не витрачайте гроші і час на пошуки швидких способів лікування наркозалежних. Переконливу перемогу над залежністю отримає тільки той, хто по-справжньому цього захотів, доклав зусиль і заручився підтримкою рідних.

Анонімне лікування наркоманії за методикою «12 кроків» пропонують у Всеукраїнському наркологічному центрі «Медікон». Індивідуально забрав процедура очищення, що проводиться досвідченими наркологами і експертами по залежності, допоможе організму пережити «ломку» і відновитися. Важливу роль відіграє психологічна реабілітація та соціальна адаптація, яким в «Медіконі» виділяють особливу увагу. Поетапний 6-місячний курс лікування наркоманії в Запоріжжі, що проводиться в комфортних умовах висококласними медіконовскімі співробітниками, подарує вам шанс повірити в свої сили і залишити наркозалежність в минулому.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.83 (59 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -179 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1391  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!