Хвороба, яка знищує в людині людське

Залежність від наркотиків робить своєю жертвою не тільки саму людину, яка їх вживає, але і її близьких. Переживаючи за її життя і здоров'я, вони нерідко роблять фатальні помилки, потураючи всім примхам, сподіваючись на те, що він зможе самостійно «зав'язати». Але, незважаючи на таку увагу і турботу, наркоман швидко розуміє, що може маніпулювати своїми рідними. Обіцяючи, що ця доза вже точно остання, він просто виманює гроші, щоб її придбати. А коли гроші закінчуються або їх не дають, він не зупиняється ні перед чим. Здати в ломбард за гроші плазмовий телевізор або обручку? Та не питання! Адже натомість він отримає те, з чим легко і просто.

Наркоман в сім'ї робить банкрутами всіх ріднихВ результаті родичі наркомана стають банкрутами. Частина грошей йде на покупку дози, ще частина - на погашення його постійних боргів, а інша - на «відмазування злетів». Як же бути? Як правильно себе вести в такій ситуації? Відмовляти? Тоді він почне красти, нападати на людей, щоб поживитися. Але ж далі платити за його задоволення теж неправильно!

Різновиди співзалежності

Експерти, які довгий час займаються лікуванням наркотичної залежності в Києві, прийшли до висновку, що близьке оточення наркозалежного згодом стає співзалежним. Виходячи з займаної позиції, вони можуть бути:

  • жертвами, які пригнічують в собі образу, розчарування, намагаючись всіма способами допомогти дитині або чоловіку-наркоману. При цьому вони не усвідомлюють, що психологічна допомога потрібна також їм самим;
  • переслідувачами - найчастіше цю роль відіграють матері-одиночки. Вони впевнені, що наркотик необхідний їх дитині (щоб розслабитися, зняти стрес, напруга), тому згодні добровільно давати гроші на його покупку, тому ці люди не приховує своєї залежності від рідних;
  • рятувальниками, які намагаються вирішити всі проблеми наркомана (розплатитися з його боргами, залагодити робочі питання, відновитися у ВНЗ). В результаті ситуація ще більше ускладнюється, адже так вони ліквідують наслідки вживання наркотиків, тим самим продовжуючи шлях наркозалежності.

Як бачимо, позиція родичів повинна бути не пасивною, а активно-динамічною. Наркозалежна людина не в змозі відповідати за свої вчинки, так як їм керує нарко марення. Завдання рідних - якомога швидше переконати його почати лікування наркоманії в Києві і навчитися самим правильно поводитися в постреабілітаціонной період, щоб не спровокувати «зрив».

У «Медіконі» вам допоможуть!

Більше 10 років комплексне лікування наркозалежності в Києві пропонують фахівці Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон». Для цього тут передбачені всі умови:

  • затишні спеціалізовані стаціонари;
  • апробована програма реабілітації за методикою «12 кроків»;
  • анонімне і поетапне лікування наркотичної залежності;
  • компетентний медперсонал;
  • сприятлива атмосфера розуміння і співучасті.

Медіконовска особливість в тому, що крім детоксикації, тут вам запропонують кваліфіковану психологічну та соціально-адаптаційну допомогу. У форматі батьківських груп досвідчені психологи попрацюють з наркоманом і його близькими, відновлять втрачену взаєморозуміння і змоделюють подальше спілкування в правильне русло. Тільки в тріаді «реабілітант + його родичі + фахівці центру« Медікон »можна успішно протистояти наркозалежності!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.72 (95 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!