Хвороба, яка знищує в людині людське

Залежність від наркотиків робить своєю жертвою не тільки саму людину, яка їх вживає, але і її близьких. Переживаючи за її життя і здоров'я, вони нерідко роблять фатальні помилки, потураючи всім примхам, сподіваючись на те, що він зможе самостійно «зав'язати». Але, незважаючи на таку увагу і турботу, наркоман швидко розуміє, що може маніпулювати своїми рідними. Обіцяючи, що ця доза вже точно остання, він просто виманює гроші, щоб її придбати. А коли гроші закінчуються або їх не дають, він не зупиняється ні перед чим. Здати в ломбард за гроші плазмовий телевізор або обручку? Та не питання! Адже натомість він отримає те, з чим легко і просто.

Наркоман в сім'ї робить банкрутами всіх ріднихВ результаті родичі наркомана стають банкрутами. Частина грошей йде на покупку дози, ще частина - на погашення його постійних боргів, а інша - на «відмазування злетів». Як же бути? Як правильно себе вести в такій ситуації? Відмовляти? Тоді він почне красти, нападати на людей, щоб поживитися. Але ж далі платити за його задоволення теж неправильно!

Різновиди співзалежності

Експерти, які довгий час займаються лікуванням наркотичної залежності в Києві, прийшли до висновку, що близьке оточення наркозалежного згодом стає співзалежним. Виходячи з займаної позиції, вони можуть бути:

  • жертвами, які пригнічують в собі образу, розчарування, намагаючись всіма способами допомогти дитині або чоловіку-наркоману. При цьому вони не усвідомлюють, що психологічна допомога потрібна також їм самим;
  • переслідувачами - найчастіше цю роль відіграють матері-одиночки. Вони впевнені, що наркотик необхідний їх дитині (щоб розслабитися, зняти стрес, напруга), тому згодні добровільно давати гроші на його покупку, тому ці люди не приховує своєї залежності від рідних;
  • рятувальниками, які намагаються вирішити всі проблеми наркомана (розплатитися з його боргами, залагодити робочі питання, відновитися у ВНЗ). В результаті ситуація ще більше ускладнюється, адже так вони ліквідують наслідки вживання наркотиків, тим самим продовжуючи шлях наркозалежності.

Як бачимо, позиція родичів повинна бути не пасивною, а активно-динамічною. Наркозалежна людина не в змозі відповідати за свої вчинки, так як їм керує нарко марення. Завдання рідних - якомога швидше переконати його почати лікування наркоманії в Києві і навчитися самим правильно поводитися в постреабілітаціонной період, щоб не спровокувати «зрив».

У «Медіконі» вам допоможуть!

Більше 10 років комплексне лікування наркозалежності в Києві пропонують фахівці Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон». Для цього тут передбачені всі умови:

  • затишні спеціалізовані стаціонари;
  • апробована програма реабілітації за методикою «12 кроків»;
  • анонімне і поетапне лікування наркотичної залежності;
  • компетентний медперсонал;
  • сприятлива атмосфера розуміння і співучасті.

Медіконовска особливість в тому, що крім детоксикації, тут вам запропонують кваліфіковану психологічну та соціально-адаптаційну допомогу. У форматі батьківських груп досвідчені психологи попрацюють з наркоманом і його близькими, відновлять втрачену взаєморозуміння і змоделюють подальше спілкування в правильне русло. Тільки в тріаді «реабілітант + його родичі + фахівці центру« Медікон »можна успішно протистояти наркозалежності!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.72 (95 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 152 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1387  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!