Розвиток, який тільки шкодить

Сучасна наркоіндустрія з кожним роком розвивається, про що свідчить офіційна статистика. Багато старшокласників вже знайомі з психотропними речовинами, адже наркодилери часто безперешкодно «пасуться» на дискотеках, нічних клубах і навіть школах. Тому не дивно, що вік «наркомана-чайника» помолодшав до 10-11 років!

Яскраві приклади наркомутацій

«Дизайнерські» наркотикиКожен день армія наркозалежних поповнюється, а асортимент наркотиків розширюється. Досвідчені ділки синтезують наркотики в домашніх умовах, тобто з «елітного» наркотику роблять варіант «простіше», доступніше. Для цього достатньо просто прикупити все необхідне в найближчій аптеці.

Наркоалхімікі вищого рангу придумують «дизайнерські» наркотики. Чи не замислювалися ви навіщо? Невже недостатньо існуючої різноманітності наркотиків? Або вони перестали діяти? Зовсім ні! Наведемо приклад. Багато курильні суміші, статус законності яких в нашій країні однозначно не регламентується, до 20 разів на рік змінюють свій зміст. Все це відбувається для того, щоб, так би мовити, заплутати сліди. Поки певні інстанції проводитимуть численні клінічні випробування, а потім вводити нові компоненти в список заборонених, склад суміші знову поміняється. Його так легко, а головне, законно можна буде придбати в інтернет-магазині.

Так, трохи змінена молекула наркотику не відіб'ється на його здатності впливати на психіку, але, з точки зору закону, його можна буде деякий час легше продавати на чорному або сірому ринку. Мутують наркотики і з іншою метою. Візьмемо, приміром, елітний «екстазі». Для досягнення різних ефектів його змішують з кокаїном, героїном. З метою економії в нього додають наповнювачі - і вихід виходить значно більше. При цьому з'являються нові ризики. «Дизайнерський» наркотик, який нерідко видають за більш безпечний, насправді, мало вивчений, а значить, його Неправильне дозування небезпечне для життя.

Центр «Медікон»: поетапне і компетентне лікування наркоманії в Одесі

В Одесі, де неодноразово вилучалися величезні наркогрузи, а в численних нічних клубах вам запропонують ексклюзивну наркотичну новинку, наркостатистика давно переступила епідпоріг. Тому проблема лікування наркотичної залежності в Одесі звучить особливо патово.

Незалежно від модифікації вживаного наркотику, в Одеській філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» вам запропонують весь спектр послуг, спрямованих на подолання наркотичної залежності.

Для початку досвідчені лікарі-наркологи та експерти по хім залежності проведуть процедуру детоксикації і ряд оздоровчих заходів для подолання абстинентного синдрому і відновлення організму. Після команда висококласних психологів, психоаналітиків і соціальних працівників візьметься на соціально-психологічної реабілітації пацієнта. Для цього передбачені різнопланові індивідуальні та колективні заняття, психотренінги, робота в групах співзалежних. Курс реабілітації в «Медіконі» триває 6 місяців.

Лікування наркоманії в Одесі, що проводиться фахівцями «Медікона» відрізняється:

  • анонімністю перебування пацієнта;
  • комфортом проживання;
  • системним і кваліфікованим підходом до лікування;
  • залученням до процесу реабілітації найближчого оточення наркозалежного;
  • сприятливою психологічною атмосферою.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.83 (59 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 152 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1387  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!