Лікування наркоманії необхідно починати обережно

Довгий час провідні фахівці з усього світу намагаються знайти відповідь на, здавалося б, просте запитання «Як лікувати наркоманію?». Але до сих пір всі їхні спроби відповісти однозначно, щоб влаштувати прихильників усіх підходів, залишаються марними. Однак всі вони сходяться в одному: лікування наркоманії - це тривалий і трудомісткий процес. Статистика свідчить, що якщо 20% із загального числа пацієнтів центру вдається кинути наркотики, його роботу можна назвати успішною. Сліпо довіряти всім, хто обіцяє швидке зцілення чудодійним препаратом, явно не варто.

Як лікувати наркоманію: Вибір установи

Сучасний ринок наркологічних послуг представлений державними установами, приватними центрами, що пропонують індивідуальне лікування вдома. Найбільш ефективними є профільні наркологічні центри. Однак перш ніж зупинитися на виборі одного з них, вивчіть відгуки пацієнтів або відвідайте його. Краще, якщо він буде перебувати в іншому регіоні. Адже тільки далеко від дому людина буде позбавлена можливості спілкування з друзями-наркоманами і не зможе в кризовий момент втекти додому.

Як лікувати наркоманію - Вибір центру

Програма реабілітації

Сьогодні налічується величезна кількість реабілітаційних програм. І тільки деякі з них науково обґрунтовані й апробовані. Так, відмінні результати показує програма «12 кроків», адаптована під українські реалії.

Якщо наркозалежний навідріз відмовляється лікуватися?

Практика проведення примусових заходів медичного характеру останнім часом демонструє кращі результати, ніж добровільна реабілітація. Навіть якщо спочатку людина не має наміру кидати наркотики, досвідчений психолог зможе переконати його в тому, що подальша доза зможе стати смертельною.

Стати активним співучасником терапевтичного процесу!

Сучасні установи пропонують психологічну реабілітацію, яка є частиною лікування наркоманії в Харкові, не тільки наркоману, але і його рідним, адже близько 75% «зривів» трапляється з вини рідних, які не знають, як правильно спілкуватися з людиною, що має досвід нарковлеченія. Тому якщо вам пропонують пройти курс занять в групах співзалежних - знайте, це один з кроків до одужання. Так, дізнавшись більше про механізм і причини виникнення залежності, ви зможете краще зрозуміти близьку людину. А його можливі «падіння» будуть сприйняті вами вже не як слабкість, а спроба змінити життя на краще.

А що потім?

Більшість пацієнтів після закінчення піврічного курсу реабілітації лякає невідомість. Далеко не всі центри передбачають ресоціалізацію, в рамках якої психологи і соцпрацівники допомагають реабілітантами реалізувати на практиці отриманий досвід здорового життя і знову знайти себе в соціумі.

Що ж, знайти центр, який займається лікуванням наркоманії кваліфіковано і комплексно, завдання не з простих. До того, ж компетентні експерти, які вкладають в улюблену справу, професіоналізм, душевне тепло, ентузіазм і особистий час, не можуть працювати безкоштовно. Праця істинного професіонала оцінюється досить високо, тому якісне лікування наркозалежності, проведене ними з використанням новітніх технологій, обладнання, в комфортабельних умовах, апріорі не може бути дешевим. Важливо знайти той наркологічний центр, який буде нести відповідальність за результат свого лікування, і хворіти душею за долю кожного пацієнта.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.80 (81 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!