Ази сучасного лікування наркозалежності

Сьогодні проблема залежності від наркотиків звучить для багатьох українських сімей так гостро, як ніколи. Роками батьки, безуспішно шукаючи ефективні способи лікування патологічної залежності, спостерігають, як їхня дочка або син згоряють на очах. Наркотик вбиває по-різному: невиліковно (СНІД, цироз) або блискавично (передозування, самогубство). Чому ж багато хто до цих пір продовжують жити в світі ілюзій?

Наркотична міфотворчість: топ-3 помилок

Наркологічний центр «Медікон» надасть допомогу в Лікуванні наркозалежностіНайпопулярнішим є помилкове твердження, що вилікувати наркозалежність можна швидко. Задумайтесь, якщо сучасний підхід має на увазі зняття ломки, відновлення здорового сну, апетиту, самопочуття і тривалу психосоціальну реабілітацію, то невже всього цього можна домогтися за 1-2 місяці? Відповідь очевидна. Для цього необхідно як мінімум півроку лікування наркоманії у Дніпропетровську в умовах стаціонару.

Другу позицію займає твердження, що стало «класикою жанру»: «Я кину сам!». Так наркоман присипляє пильність рідних. Але послухайте, якби все було так просто, невже чисельність наркоманів по всьому світу обчислювалася сотнями мільйонів? Людина, цілком залежить від патологічної тяги, не може контролювати бажання і вчинки. Йому необхідна кваліфікована поліаспектне лікування наркозалежності.

Ну і останній сама суперечлива теза - «Кинути наркотики назавжди неможливо». Уже не перший рік його успішно розвінчують фахівці Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», чиї реабілітанти демонструють відмінний успіх реабілітаційної програми. З чого ж радять починати цей тривалий процес медіконовскі експерти?

Поетапна інструкція боротьби з нарко-потягом

  1. Почніть з дзвінка! Зателефонувавши в центр, ви оперативно отримаєте консультацію фахівця, який відповість на всі ваші запитання.
  2. Не впадайте у відчай! Допомогти можна навіть тоді, коли людина не хоче починати лікування наркозалежності. Для цього достатньо правильно її мотивувати.
  3. Сміливо починайте лікування! Знайте, воно буде тривалим і складним.
  4. Заручіться підтримкою рідних. Їх співучасть важлива під час і після реабілітації.
  5. Не відмовляйтеся від пропозицій соціально-психологічного супроводу навіть після лікування.

Як потрібно діяти, якщо ваша дитина - наркоман?

Батьки, які дізналися, що їх дитина вживає наркотики, поводяться по-різному: загрожують домашнім арештом, не дають грошей на дрібні витрати, організовують стеження, або ж заспокоюють себе тим, що, мовляв, це звичайні пустощі. І мало хто усвідомлює, що саме від правильної батьківської позиції залежить подальше життя підлітка

«Правильна» реакція батьків на недитяче захоплення наркотиками

  1. Говоріть з дитиною, спробуйте зрозуміти причину нарко-потягу. Не приховуйте свої побоювання і почуття.
  2. Приготуйтеся до захисної реакції дитини у вигляді звинувачень, не вступайте з ним в безперспективну суперечку.
  3. Не намагайтеся швидко залагодити всі проблеми, пов'язані зі школою, міліцією або боргами. Підліток має усвідомлювати, що відповідати за свої вчинки доведеться тільки йому і, можливо, з часом, перестане собі шкодити.
  4. Скоротіть кишенькові витрати, аргументувавши це втратою довіри.

У ситуації, що склалася зберігайте самоконтроль, дійте спільно з іншими членами сім'ї і набирайтеся терпіння! Приготуйтеся до того, що змінюватися і адаптуватися до нових умов належить і вам! Адже без вашої підтримки, уваги і турботи близька людина, що потрапила в сіті наркотичного дурману, не впорається!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.80 (81 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!