Захворювання, з яким боротися потрібно всім

Алкоголізація має характер національної загрози - боротьба з цим руйнівним явищем триває протягом довгого часу. Рішення проблеми алкоголізації стало для багатьох фахівців, серед яких і медичні працівники, і педагоги, і співробітники законодавчих органів і органів правопорядку, пріоритетним завданням. Швидкість розвитку захворювання і його наслідків швидко набирає обертів, про що свідчать медичні дослідження останніх років.

Небезпека цієї недуги це незворотні наслідки як для хворого, так і для оточуючих його людей. При затяжному вживанні алкоголю починає розвиватися алкогольна залежність. Алкоголь поступово вражає ділянки головного мозку, розхитуючи психіку хворого. В цей же час можливо і запідозрити початок шизофренічного процесу, коли проявляється алкогольний психоз. Психічні розлади при алкоголізмі розвиваються в зв'язку з багатьма факторами.

Яким чином людина доходить до алкогольної шизофренії

Так до можливих причин відносять стресові ситуації, почуття страху або провини, травми, інфекційно-запальні захворювання, а також важко переноситься тяга до алкоголю. Варто зазначити, що алкогольна шизофренія прогресує в разі якщо хворий п'є протягом довгого часу. Спостерігається, що такий тривалий запій призводить до таких психічних розладів: делірій (більш поширена назва біла гарячка), галюцинації і Параноїд алкогольний (маревний психоз). Алкогольний делірій спостерігається в 70% випадків встановлення алкогольного психозу. Щодо цього психічного розладу, шизофренія на грунті алкоголізму має характерні симптоми: тремтіння кінцівок, підвищення температури тіла, емоційні реакції на подразники. Галлюцинаторно-маячні симптоми, що зустрічаються в 8% випадків при алкогольному галлюцинозі, характеризуються такими симптомами: слухові, зорові, тактильні галюцинації, манія переслідування, маревні ідеї. Виходячи з результатів раніше проведених терапій, доцільно визнати що галюцинози практично не піддаються лікуванню. Навіть в разі якщо вдасться позбутися від симптомів розладу, за допомогою періодичної терапії, знову повторне його вживання призведе до повторного прояву галлюциноза. У період загострення алкогольного маревного психозу головним симптомом є маячне сприйняття, відповідно є абсурдним і грандіозним за змістом.

Алкогольна шизофреніяЯкі симптоми видають алкогольного шизофреніка

Алкогольна шизофренія симптоми якої можна виявити в порушенні процесів мови, відображення об'єктивної дійсності, неадекватної поведінки, набуваючи рецидиви, свідчить про сильну інтоксикацію організму. Це в свою чергу сигналізує про необхідність лікарського втручання. Люди з такими показниками і низьким рівнем адаптації можуть нести небезпеку для суспільства. Отже, проходження повного курсу лікування алкоголізму в Полтаві має важливе цільове призначення.

В лікуванні психозів необхідно задіяти заходи спрямовані не тільки на усунення розвивається депресії, але і на корекцію поведінки, застосовуючи медикаментозне лікування, використовуючи препарат бензодіазепін. Важливу роль в процесі лікування психічних розладів мають групові заняття, поведінкова терапія, провокаційна психотерапія. Рішення проблеми алкоголізації вимагає зусиль, які повинні докласти не тільки медичні працівники та близькі хворих, суспільство в цілому, а й самі алкозалежні, саме від їх бажання залежить всіх результату виконаної роботи.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.54 (121 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 91 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1381  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!