Недуг, який змінює і знищує людину

Алкоголізмом називають хронічне психічне захворювання, яке обумовлено надмірним вживанням алкоголю, в подальшому викликає психічну і фізичну залежність. Люди, які страждають алкогольною залежністю, з часом перестають контролювати дози випитого, піддаючи ризику здоров'я і життя. Розвиток психозів, ризик виникнення деяких видів раку і серцево-судинних захворювань, випадки переохолодження та багато інших наслідків ведуть за собою безконтрольне зловживання алкогольними напоями.

Як боротися з алкоголізмом

Існує безліч способів боротьби з алкогольною залежністю. Ще в 1980-му році, лікар А.Р. Довженка ввів поняття кодування. Під терміном алкогольного кодування мається на увазі процес навіювання з лікувальною метою. В основі лежить так звана аверсійна терапія алкоголізму, що передбачає емоційно-стресову дію на психіку людини. Така терапія забезпечує негативний умовний рефлекс на вживання алкоголю. Наукового обґрунтування не існує, але лікарі-наркологи вважають такі методи ефективними для ряду пацієнтів. Відзначається, що кожному залежному підходить певний метод алкогольного кодування. Виділено наступні види кодування від алкоголізму:

  • Без застосування психотерапевтичних методик, коли пацієнт під дією гіпнозу знаходить новий світогляд, йому нав'язується розуміння існування життя без вживання алкоголю. До такого виду кодування від алкоголю можна віднести також методику гіпносугестивної психотерапії, психотерапію реконструктивним методом і методику по Довженко.

  • Кодування уколами відноситься до медикаментозного виду кодування від алкоголізму, і передбачає внутрішньовенне або внутрішньом'язове введення медикаментозних речовин: Аквалонг, Дельфізон, Вітамерц, SIT, Торпедо. Завдяки впливу цих препаратів, у людини виробляються рефлекси, які не сприймають смак і запах, вид спиртного. З'являється стійка непереносимість алкоголю.

  • Вшивання - це ще один вид медикаментозного кодування, при якому застосовуються такі препарати: Еспераль іВиди кодування від алкоголізму Радотель. Пігулка, яка хірургічним методом впроваджується під шкіру рук або спини, розсмоктується за достатній період часу, для вироблення фізичної і психічної неприязні до алкоголю.

  • Торпеда - це також вид кодування, але вже з використанням "Торпедо" ліки, яке впроваджують під шкіру за допомогою знову-таки хірургічного втручання. Діюча речовина цього препарату, дисульфірам, впливає на печінку таким чином, що та перестає переробляти алкоголь, а постійне виділення в кров дисульфіраму не створює ніякого дискомфорту, за умови, якщо в організм після вшивання "Торпедо" ліки не потрапляє етиловий спирт. Саме через процес перетворення в токсичні речовини з'являються симптоми найсильнішого отруєння. Для того щоб пацієнт усвідомив яку небезпеку несе вживання алкоголю після вшивання, проводиться процедура провокації, коли під наглядом лікаря-нарколога пацієнтові пропонується алкоголь в невеликій кількості. Різко проявилося погане самопочуття у залежного знімається за допомогою медикаментів, а в свідомості пацієнта закладається відрази до спиртного.

  • Голковколювання проводиться фахівцем в області психоенергетичної практики. За допомогою голок, масажу і припікання відбувається вплив на біоактивні точки.

  • Лазерну систему кодування найчастіше застосовують поряд з лазерної очищенням крові для більшої ефективності. Як і в разі голковколюванням, відбувається вплив на біологічно активні точки, але вже за допомогою лазерного апарату, що знижує засвоєння і тягу до алкоголю, стирається інформація про нього в організмі.

  • По фотографії. Проводиться робота щодо позбавлення хворого від алкогольної залежності, без його ж відома, по фотографії або речей. Вважається, що після закінчення лікування таким способом, людина сама приймає рішення припинити зловживати алкоголем.

Як вирватися із запою з меншими втратами

В разі якщо пацієнт знаходиться в стані запою - тривале вживання алкоголю, що призводить до сильного отруєння організму - необхідно медикаментозне лікування алкоголізму в Одесі, адже алкоголь надає згубну дію на всі системи. Існує кілька груп ліків від запою:

  • Інфузійно-детоксикаційні засоби, за допомогою яких знімається токсичний вплив алкоголю на організм людини. Якщо ступінь отруєння легка, то пероральна регідрація (рясне пиття) допоможе вивести токсини. Крапельниці застосовуються при важких формах інтоксикації, а також при неможливості прийняття великої кількості рідини. Саме завдяки заповненню втрат рідини поліпшується робота нирок, які виконують функцію виведення токсичних сполук з сечею.

  • Седативний метод характеризується використанням заспокійливих таблеток для усунення абстинентного синдрому, попередження і зняття судом, профілактиці перевозбудімості, стабілізації тиску і серцевого ритму. Застосовуються препарати Пропазин і Карбамазелін, транквілізатори, але за приписом лікаря.

  • За допомогою метаболічного методу нормалізується обмін речовин, робота серця і печінки. Застосовуються такі ліки від запою: тіамін, аскорбінова кислота, токоферолу ацетат, пропанолол або анаприлін, чолкосеріл і сульфат магнію.

Ефективність кодування можлива тільки в тому випадку, якщо сам залежний бажає позбутися від своєї хвороби.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.28 (127 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!