Що таке запій?

Запій - це стан в якому людина перебуває протягом декількох днів, тижнів, а то і місяців, але не менше доби, а вживання алкоголю в такий період супроводжується сильною алкогольною інтоксикацією. Результатами такого отруєння можуть бути не тільки депресивні стани, алкогольний делірій (психоз, що супроводжується галюцинаціями), алкогольний параноїд (маячні ідеї переслідування), галюциноз, а й інсульт головного мозку, інфаркт міокарда і навіть летальний результат. Важливо розуміти, що алкоголік, що знаходиться в тривалому запої вимагає сторонньої допомоги, так як сам не може зупинитися через різке погіршення самопочуття.

Відмовляючись від вживання чергової дози алкоголю, у хворого спостерігається підвищення артеріального тиску, навантаження на серце, тремтіння рук, виникнення епілептичного нападу і алкогольного делірію. Ухвалення "рятівної" дози позбавляє від всіх перерахованих вище симптомів, але разом з цим посилює прояв і без того найсильнішої інтоксикації. Опинившись в такому безвихідному становищі необхідно звернутися за кваліфікованою допомогою.

Надання допомоги при запої фахівцями "Медікону"

Наркологічний центр «Медікон» надає послуги не тільки з виведення з запою, але і допомогу нарколога, психосоціальну реабілітацію, психотерапію в групах та індивідуально, відновлення роботи всіх органів і систем, кваліфіковану допомогу лікарів під час і після лікування. Вивід із запою можливий як в домашніх умовах, так і в умовах стаціонару абсолютно анонімно. Лікарем-наркологом буде визначено варіант надання допомоги. Якщо виведення із запою проводиться на дому в м.Київ, то фахівець центру прибуде додому до хворого для надання своєчасної та ефективної допомоги.Після огляду пацієнта, будуть проведені необхідні маніпуляції, індивідуально підібрані вид і дозування лікарських препаратів, внутрішньовенні і внутрішньом'язові ін'єкції, детоксикаційні крапельниці. При призначенні лікарських засобів, лікар керується кількома факторами: віком хворого, терміном запійного стану, наявністю супутніх хвороб. Вивід із запою на дому включає в себе зняття алкогольної інтоксикації і введення седативних протисудомних і судинних препаратів, призначення комплексу вітамінів. Хворому встановлюють крапельницю з натрієм хлориду, глюкозою і сольовими розчинами. Вводяться такі лікарські препарати: магнезія (для нормалізації тиску і як протисудомну засіб), еуфілін (при порушеннях нормального дихання і проблеми в мозковому і нирковому кровообігу), хлорид кальцію (для запобігання ризику кровотечі, компенсації дефіциту кальцію), панангін (підтримка роботи серця, компенсація дефіциту калію), димедрол (як снодійне, для зменшення ризику алергічних реакцій), церукал (для нормалізації роботи шлунка).

Важливо брати до уваги, що виведення із запою на дому може істотно полегшити стан хворого, але це всього лише один з етапів лікування алкоголізму. Адже Вивід із запоюхворий потребує не тільки в медикаментозної терапії, але і в допомоги фахівців інших областей. І як часто буває, через низку причин, а це і великий термін алкоголізму, наявність супутніх захворювань (цироз печінки або її жирова дистрофія, гепатит, гастрит, гіпертонія), психічні розлади, незгоду на лікування самого хворого, виведення із запою здійснюється в умовах стаціонару. У наркологічному центрі "Медікон" в м. Київ лікування алкоголізму здійснюється комплексно, що є гарантією тривалого результату без ризику рецидивів. Виходячи зі стану пацієнта, лікарем на перших етапах проводиться терапія гострого алкогольного отруєння (детоксикація), внутрішньовенно вводяться плазмо-замінюючі розчини, корегуючі кислотно-лужний баланс препарати, сольові розчини.У цей період організм очищається від шкідливої дії етанолу, відновлюється робота всіх органів і систем. Етап купірування абстиненції (стан похмілля) включає використання антидепресантів і ноотропів, препаратів для підтримки роботи серцево-судинної системи, нормалізації артеріального тиску. Так можливо запобігти ускладнень, викликаних тривалим вживанням алкоголю. На етапі антирецидивної терапії з пацієнтом займається психотерапевт, робота якого спрямована на закріплення отриманих результатів в процесі лікування, а також складання рекомендацій по правилам соціальної адаптації.

Звернення в наркологічний центр "Медікон" забезпечує залежним і професійне психотерапевтичне спостереження після проходження курсу лікування від алкоголізму в м. Київ. Крім виведення з запою в стаціонарі або вдома, пацієнт пройде фізичне і психологічне лікування, відновлення організму і підготується до тверезого способу життя. Завдяки 10-річному досвіду колективу наркологічного центру "Медікон" у залежного від алкоголю людини з'явиться шанс на повноцінне майбутнє.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.52 (121 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -11 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1417  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!