Бутират (оксибутират натрію) - лікарський засіб, який ефективно застосовується для інтенсивної терапії в неврології і разом з тим - це небезпечний наркотичний засіб, що викликає швидке звикання, руйнівно впливає на психіку і організм залежної людини.

Дія бутирату на організм

Прийом бутирату викликає стан легкості і розкутості, схожий з алкогольним сп'янінням. Небезпека полягає в тому, що він здатний спровокувати розвиток звикання вже буквально після першого прийому. Діяти наркотик починає через 5-10 хвилин, а його ефект зберігається протягом декількох годин. Ломка у пацієнтів після прийому бутирату відрізняється особливою тяжкістю. Без чергової дози наркотику людина не може нормально спати, працювати і функціонувати.

Для отримання наркотичного ефекту наркозалежному доводиться постійно збільшувати дозування, що загрожує небезпечними наслідками, аж до впадіння в стан наркотичної коми і летального результату.

Наслідки від бутирату для організму

Наслідки від бутирату для організму проявляються швидко, вже через кілька тижнів з початку вживання. Наркотик руйнує мозок, нервову систему, саму особистість пацієнта. Людина повністю відривається від реальності, страждає провалами в пам'яті і в цей період може заподіяти чимало шкоди, як собі, так і оточуючим людям.

Можливі порушення сну, розвиток безсоння, поява галюцинацій. Високі ризики передозування, що характеризується ознаками важкої інтоксикації, загальмованістю нервової системи, впаданням в стан коматозного сну.

Лікування від бутирату

Бутират негативно впливає на стан репродуктивної системи, серця, нирок, головного мозку. На тлі вживання наркотику розвивається явна деградація особистості пацієнта. Буквально за кілька місяців залежності, людина перетворюється на «овоч», якого нічого на цікавить крім чергової дози.

Методи терапії при лікуванні від бутирату

Лікування від бутирату має проходити комплексно, в умовах госпіталізації, щоб виключити можливість придбання наркотику (самостійно відмовитися від вживання, людина просто не в силах). Терапевтичний курс включає в себе:

  1. Детоксикація (здійснюється інфузними методами).
  2. Медикаментозна терапія (антидепресанти, нейролептики) - застосовуються з метою усунення психічних розладів.
  3. Вітамінотерапія, лікувальна фізкультура, сауна, дієтотерапія, фізіопроцедури - проводяться з метою повного очищення організму від залишків наркотичних речовин, токсинів, відновлення нормального функціонування внутрішніх органів і систем.
  4. Психотерапія. В першу чергу, спрямована, щоб допомогти пацієнтові усвідомити свою залежність і необхідність лікування. Потім методами колективної психотерапії, занять в групах взаємодопомоги, Генштальд-терапії фахівці дають можливість пацієнту знайти нові цілі, сформувати правильні, здорові мотивації.

Лікування від наркотиків в «Медіконі» - наркологічному центрі проводиться виключно кваліфікованими фахівцями - наркологами, психологами, психотерапевтами. У центрі проводиться комплексна детоксикація, розроблена за індивідуальною схемою, а також курс психологічної корекції, з подальшою реабілітацією, що дозволяє пацієнтові повністю позбутися від залежності і почати нове життя.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.36 (128 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -122 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1403  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!