Трамадол являє собою психотропний засіб, що належить до групи опіоїдних анальгетиків. Даний препарат відрізняється наявністю яскраво виражених знеболюючих властивостей. В силу впливу Трамадолу на центральну нервову систему і активну стимуляцію опіоїдних рецепторів, медикамент застосовують і з метою досягнення стану наркотичного сп'яніння.

Дія Трамадолу

При проникненні в кровотік діючі речовини Трамадолу викликають стан приємною ейфорії, людина стає емоційно сприйнятливою, відчуває прилив сил і енергії, відчуває себе вільною і розкутою. Однак толерантність до препарату розвивається досить швидко і вже незабаром ейфорія після прийому скорочується з 36 годин до 5 хвилин. Людина змушена постійно збільшувати дозування. Стан «трамадолової ломки» супроводжується сильними болями, порушеннями сну, панічними станами, що призводять до розвитку параної.

Наслідки від Трамадолу для організму

Звикання до Трамадолу розвивається швидко. Уже через кілька місяців вживання наркотику у пацієнта проявляються ознаки фізичного і психологічного виснаження. Людина стає пригніченою, дратівливою, починає різко худнути, страждає від перманентної відсутності апетиту, безсоння.

Далі виявляються такі наслідки від Трамадолу:

  • плаксивість;
  • головні болі;
  • перепади артеріального тиску;
  • запаморочення;
  • порушення пам'яті, зниження здатності до концентрації уваги.

Через рік вживання трамадолу змінюється зовнішність пацієнта, починають випадати волосся, руйнуватися зуби. Крім того, відзначається ослаблення кісткових тканинних структур, що стає причиною частих переломів. Як правило, при відсутності своєчасного надання кваліфікованої допомоги людина гине від передозування протягом 3-4-х років. Підступність Трамадолу полягає в тому, що цей препарат викликає сильну психологічну залежність, з проявами якої доводиться боротися протягом 10-15 років після припинення вживання трамадолу.

Лікування від Трамадолу

Методи лікування від Трамадолу

Лікування від Трамадолу має проводитися в умовах госпіталізації пацієнта, з повною ізоляцією від звичного середовища. Терапевтичний курс починається з проведення комплексної детоксикації та застосування загальнозміцнюючих методик. Тривалість детоксикації становить близько 3-4 тижнів. Часто пацієнтам призначають нейролептичні і ноотропні препарати, проводять симптоматичне лікування, курс вітамінотерапії.

Лікування від наркотиків в «Медіконі» проводиться кваліфікованими фахівцями, за ліцензованими методикам, що істотно підвищує шанси на досягнення успішних результатів.

Терапевтичний курс включає в себе проведення психологічної корекції, роботу за програмою «12 кроків» в групах співзалежних, методи Генштальд-терапії. Особливу увагу в наркологічному центрі «Медікон» приділяють питанням реабілітації пацієнтів і профілактики можливого зриву. Психологічні консультації, заняття з сімейним психологом і в групах співзалежних допомагають людині подолати психологічну залежність від Трамадолу, повністю повернувшись до нормального, тверезого життя.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.25 (130 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -122 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1403  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!