Конкурентні антагоністи опіатних рецепторів застосовуються в медицині для лікування наркоманії наркозалежних пацієнтів з метою полегшення стану наркотичної ломки і усунення психологічної тяги до наркотичної речовини. До медикаментів даної фармакологічної групи відносять - Антаксон, Тетлонг, Вівітрол і Еспераль.

 

Характеристика і властивості препаратів для кодування від наркотиків

Антаксон - являє собою потужний препарат для кодування від наркотиків. Ефективність обумовлена яскраво вираженою схожістю з опіоїдними рецепторами наркотиків. При введенні Антаксону або його аналогів прийом наркотичних речовин не викликає стану ейфорії, що робить вживання наркотику безглуздим.

На сучасному фармацевтичному ринку представлена велика кількість аналогів Антаксону - конкурентних антагоністів опіатних рецепторів:

  • Вівітрол - капсули для підшкірного вшивання і розчини для ін'єкційного введення;
  • Еспераль (застосовується також для лікування алкогольної залежності) - випускається в таблетованій формі, у вигляді капсул для підшкірного вшивання, ін'єкційних розчинів;
  • Тетлонг - ефективний, сучасний препарат, що випускається у формі розчину для ін'єкційного і інффузного крапельного введення.

Для чого застосовуються препарати для кодування від наркотиків?

Препарати для кодування від наркотиків характеризуються наявністю наступних терапевтичних властивостей:

  • зниження тяги до вживання наркотичних речовин;
  • зменшення або повне усунення відчуття задоволення, ейфорії, характерних для стану наркотичного сп'яніння;
  • формування стійких неприємних, болючих відчуттів в разі вживання наркотичних засобів.

Кодування від наркотиків

Ефективні антагоністи і при гострих отруєннях, інтоксикаціях, передозуванні анальгетиками наркотичного спрямування. Дані медикаменти дозволяють нормалізувати дихальну функцію, очистити організм, полегшити фізичний стан хворого.

Такі препарати для кодування від наркотиків, як Антаксон, Вівітрол, Еспераль, Тетлонг, застосовуються з метою усунення психологічної залежності від наркотику. Як правило, конкурентні антагоністи використовують для «підшивки» наркозалежних пацієнтів, так як це дає більш стійкі і тривалі результати, ніж прийом таблеток або ін'єкції.

Тривалість дії кодування від наркотиків становить в середньому від 2 до 8 місяців. Засоби надають лише тимчасовий ефект, тому для повного лікування від наркотичної залежності, використання наркоблокаторов рекомендують поєднувати з іншими лікувальними методиками, наприклад, з курсом психотерапії.

Лікування наркоманії в центрі «Медікон»

У наркологічному центрі «Медікон» конкурентні антагоністи опіатних рецепторів (Антаксон, Вівітрол, Еспераль, Тетлонг) застосовуються в період проведення детоксикації організму пацієнта.

Препарати підбираються кваліфікованим лікарем-наркологом в індивідуальному порядку. Як правило, використання наркоблокаторов є доцільним при тривалому стажі наркотичної залежності, вживанні важких наркотиків, коли людина вже просто не в змозі подолати свою хворобливу тягу, і методи біологічної детоксикації виявляються малоефективними. Застосовують наркоблокатори опіоїдних рецепторів і в тих випадках, коли потрібне проведення примусового лікування від наркотичної залежності.

Слід зазначити, що застосування антагоністів - це не заміна лікуванню наркоманії в Медіконі. Наркоблокатори в наркологічному центрі застосовуються виключно в якості складового елементу комплексної терапії.

Повний лікувальний курс включає в себе проведення програми детоксикації з метою очищення організму від залишків наркотичних речовин, курс психологічної реабілітації (Генштальд-терапія, робота за програмою «12 кроків» в групах взаємодопомоги, трудотерапія, сімейна психотерапія). Саме такий комплексний підхід, професійне лікування в умовах госпіталізації дозволяє фахівцям реабілітаційного центру «Медікон» домагатися позитивних результатів навіть в дуже складних клінічних випадках!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.22 (130 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -122 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1403  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!