Закрита наркологічна клініка - це найкращий вибір для пацієнтів, які страждають на алкоголізм, наркоманію, ігроманію і іншими видами залежностей. Основними перевагами лікувальних установ даного типу є гарантована анонімність і комплексний підхід до реабілітації. Найкращим чином зарекомендував себе в цьому плані реабілітаційний центр Медікон, який завоював на протязі 13 з гаком років своєї діяльності безліч вдячних відгуків пацієнтів, які зуміли за допомогою кваліфікованих фахівців перемогти свою недугу і не просто повернутися до повноцінного життя, а й значно підвищити її якість.

Про принципи роботи наркологічної закритою клініки «Медікон»

Наркологічна клініка закритого типу Медікон спеціалізується на лікуванні ігроманії, алкогольної і наркотичної залежності, застосовуючи у своїй практиці винятково найсучасніші і дієві методики, які гарантують досягнення довгострокових стабільних результатів і стійкої ремісії.

Характерною рисою закладу є суворе дотримання політики конфіденційності. Звертаючись за допомогою, пацієнти та їхні родичі можуть не побоюватися постановки на облік або громадського осуду. Анонімність і дотримання лікарської таємниці є одним з основних принципів роботи центру, незалежно від того, чи проходить клієнт повноцінний реабілітаційний курс або обмежується короткостроковими методами, наданням екстреної допомоги на дому.

Наступний принцип - це індивідуальний підхід до кожного залежному. Співробітники клініки переконані, що всі види залежностей мають психосоматичний характер. Тому неможливо лікувати всіх пацієнтів з однією стандартною програмою. Для кожного реабілітанта розробляється індивідуальний терапевтичний курс з урахуванням його особистісних особливостей, стану психіки і здоров'я, вікової категорії і ряду інших чинників.
Категорично виключається прояв будь-якого насильства по відношенню до пацієнта. Фахівці високого рівня кваліфікації знаходять підхід до кожної людини, допомагаючи йому сформувати правильні мотивації і усвідомлено, добровільно погодитися на проведення реабілітаційного курсу.

Про переваги клініки наркологічної клініки закритого типу

Наркологічна клініка в Києві закритого типу Медікон вигідно виділяється на тлі інших державних і приватних лікувальних установ подібного профілю завдяки таким незаперечних переваг:

 1. Комплексний підхід до лікування різного роду залежностей.
 2. Застосування довгострокових, ефективних терапевтичних методик.
 3. Відновлення всіх сфер життя пацієнта, духовний розвиток, розкриття особистісного потенціалу.
 4. Комфортні умови проживання.
 5. Широкий спектр послуг.
 6. Можливість виклику фахівців на будинок.
 7. Надання професійних безкоштовних консультацій в телефонному режимі.
 8. Цілодобовий графік роботи.
 9. Високий рівень кваліфікації співробітників, серед яких - наркологи, психологи, психотерапевти, експерти з питань хімічної залежності, медичні фахівці, соціальні працівники.
 10. Надання допомоги членам сім'ї реабілітанта, як психологічної, так і інформативною.
 11. Терапевтичне супровід та підтримка випускників в постреабілітаціонной періоді після повернення з клініки.
 12. Численні позитивні відгуки пацієнтів, які проходили лікування в даному спеціалізованому закладі.

Статистика говорить сама за себе. Більше 30% випускників центру Медікон назавжди позбулися від згубних залежностей, налагодили сімейні відносини, влаштувалися на хорошу і високооплачувану роботу, ставши шанованими і повноцінними членами суспільства.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.50 (1 голос)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!