Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Кодування від алкоголізму у Львові

Наркологічний центр «Медікон» пропонує повноцінне лікування алкогольної залежності, в тому числі і способом кодування. Сьогодні було проведено багато успішних кодувань в клініці у Львові, що дозволили добитися пролонгованих результатів і стабільної ремісії.


Які методи застосовуються?

Кодування від алкоголізму в сучасній приватній клініці «Медікон» проводиться за допомогою гіпнозу і психотерапевтичних методик. Результат досягається завдяки навіюванню і роботі з підсвідомістю пацієнта.

Найбільш ефективними вважаються такі методи кодування від спиртних напоїв:

 1. Якорная методика – припускає введення хворого в трансовий, гіпнотичний стан. Після цього фахівці ставлять так званий «якір», який блокує або, навпаки, активізує реалізацію певних поведінкових програм. Базується якір на негативних або позитивних асоціаціях, відчуттях. У деяких випадках комбінується з медикаментозною підшивкою.
 2. Гіпносугестивна психотерапія – проводиться в стані сну. Дуже складна методика, що вимагає обов’язкової згоди з боку пацієнта, а також високого рівня довіри між хворим і фахівцем. Під час сеансу доктор занурює алкозалежну людину в стан гіпнотичного трансу і при цьому продовжує розмовляти з ним. У такому стані, коли психіка пацієнта найбільш сприйнятлива, лікар впроваджує в його підсвідомість установки, що формують негативне ставлення до алкоголю, аж до абсолютної непереносимості спиртних напоїв. Найбільший ефект метод гіпносугестивної психотерапії дає в тому випадку, якщо проводити його паралельно з курсом лікування від алкогольної залежності.
 3. Аутогенне тренування – є одним із способів самонавіювання. Позитивний результат базується на застосуванні методів релаксації і самогіпнозу. Ступінь ефективності залежить від рівня мотивованості і зусиль пацієнта. Тому метод аутогенного тренування рекомендується не на самому початку терапевтичного курсу, а після застосування інших дієвих способів боротьби з алкоголізмом.
 4. Колективна психотерапія – дозволяє утвердитися в правильних мотиваціях, отримати підтримку з боку оточуючих. Знижує ризики рецидивів алкоголізму, особливо в комплексі з іншими методами лікування.
 5. Сімейна психотерапія – відновлює довірчі відносини між алкозалежним чоловіком і його ближнім оточенням. Допомагає членам сім’ї хворого навчитися підтримувати його і сприяти в боротьбі з алкоголізмом.
 6. Кодування за методом Довженка – являє собою блокування певних мозкових рецепторів, що дозволяє сформувати непереносимість алкоголю і відразу до спиртного. Дає прекрасні результати навіть без застосування небезпечних для здоров’я медикаментозних препаратів. Включає в себе стадію підготовки, а також безпосереднє кодування, яке проводиться за допомогою стресової терапії з елементами гіпнозу. Досягнення позитивного ефекту вимагає від людини дотримання тверезості протягом 1,5 -2 тижнів перед процедурою, тому спочатку пацієнт отримує першу медичну допомогу, спрямовану на купірування фізіологічної залежності від алкоголю.

Оптимальний метод кодування розробляється і виявляється фахівцями індивідуально, з урахуванням всіх особливостей клінічного випадку, рівня мотивації, психотипу алкозалежної.

Наскільки ефективне кодування?

Всі фахівці підкреслюють, що кодування від алкоголю дає хоч і позитивний, але тимчасовий ефект. Тому при бажанні домогтися стабільної, стійкої ремісії з метою закріплення досягнутих результатів обов’язково потрібно пройти повноцінний реабілітаційний курс. Тому не варто обмежуватися одним лише кодуванням, оскільки дана методика відноситься до категорії короткострокових.

Реабілітаційний центр «Медікон» у Львові має позитивний досвід кодування від алкоголю. Профільні фахівці підбирають максимально ефективні методики, які надають чудовий ефект при роботі з хворим.

Автор: Іващенко Юліана Борисівна
Спеціаліст по роботі з залежностями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Завантаження ...
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:
  Інші статті
  Лікування ігроманії у Львові
  Ігроманія – одна з різновидів залежностей, що набуває все більш широку поширеність і наближається, згідно зі статистикою, до показників захворювання...
  Детальніше
  Що таке бутират і його вплив
  Бутират (оксибутират натрію) – лікарський засіб, який ефективно застосовується для інтенсивної терапії в неврології і разом з тим – це...
  Детальніше
  Що таке лікування наркоманії по суті
  Хвороба, яку дуже важко перебороти  Складність лікування наркозалежності полягає в тому, що даний патологічний стан супроводжується деструктивними змінами не тільки...
  Детальніше
  Лікарська залежність
  Лікарська залежність – одна з форм наркоманії? Ми живемо в стані хронічного стресу: неприємності на роботі, брак грошей, нестабільна політична...
  Детальніше

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі