Лікування наркоманії в Сумах
«Свобода полягає в тому, щоб залежати тільки від законів»
Вольтер

У третьому тисячолітті перед цивілізацією виникає безліч проблем економічного, політичного і соціального характеру. Особливо болісно для всієї світової громадськості звучить питання поширенню та лікуванню наркоманії, ведьнебивалоеразвітіе наркобізнесу і наркотизації населення загрожує руйнуванням людського генотипу.

Сучасній медицині відомо, що ейфорія після прийому наркотиків фіксується ділянками нашого мозку, які відповідають за отримання насолоди. Пізніше саме вони вимагають постійного вживання наркотичних речовин. Так розвивається наркоманія - хвороблива пристрасть, яке тягне за собою порушення психофізичних функцій організму.

Сучасна Україна: випробування наркотиками

Офіційна статистика стверджує, що в Україні налічується близько 500 тис. Наркозалежних. Неофіційні дані - більш песимістичні: 1 млн українців залежить від наркотиків, половина з них - «сидить на голці». У Сумській області стабільно зростає рівень наркозлочинності, незаконне виробництво психотропних речовин вдосконалюється в своїх технологіях і асортименті, а вживання наркотиків в молодіжному середовищі стає нормою, переростаючи в окрему субкультуру. Відкритим залишається питання адекватного лікування наркоманії в Сумах. Традиційне лікування симптомів «ломки» в державних наркологічних дає короткочасний результат, замісна терапія викликає ще більшу залежність. Останнім часом активізувалися і численні релігійні громади. Прикриваючись бажанням допомогти наркозалежному, насправді вони виманюють у родичів останні гроші і утримують своїх пацієнтів в нелюдських умовах.

Лікування наркоманії в Сумах

Якщо ви або хтось із ваших близьких зіткнувся з цією проблемою, радимо обдумано підійти до питання вибору установи, де проводять лікування наркоманії, взявши до уваги досвід роботи, апробацію використаної методики лікування і, звичайно ж, відгуки клієнтів.

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» існує вже більше 10 років. За цей час він встиг допомогти сотням людей перемогти залежність, знайти віру в себе і можливість почати життя заново. Ефективність роботи центру доведена, а його філії представлені в 14 великих українських містах.

Відео з лікування наркоманії від Болдирєва Олега Юрійовича

«Медікон»: переваги лікування

Наші висококласні психологи, психотерапевти, наркологи та консультанти по хімічній залежності практикують комплексний підхід: використання медикаментозної терапії та методів психосоціальної реабілітації за програмою «12 кроків».

Лікування наркоманії в Сумах на базі центру «Медікон» передбачає піврічний курс анонімного перебування в стаціонарі, який складається з 4 етапів:

  1. очищення організму від токсичних речовин детокс-методом;
  2. створення нової поведінкової моделі (індивідуальна робота з психологами, тренінги, групові заняття).
  3. налагодження міжособистісних відносин в батьківських групах і групах співзалежних.
  4. адаптація реабілітанта в суспільстві.

Проведене наркологічним центром «Медікон» лікування наркоманії (Суми) відрізняється індивідуальним підходом, високим показником результативності, використанням інноваційних технологій.

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру "Медікон" в Сумах

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.75 (77 голосів)
ПослугаСтрокВартість
Первинна консультація 45 хвилин Безкоштовно
Допомога та лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Детоксикація (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів Договірна
Первинна консультація по телефону ---------- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців Договірна
Лікування на льготному місці в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Повний курс на льготному місці в умовах закритого стаціонару. За умови попереднього запису та внесення передоплати. 6 місяців Договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів Договірна
facilities number

Наші центри у 21 місті

lifespan

Працюємо 15 років и 10 днів

saved

Реабілітацію прошли 1416 людей

success rate

85% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон"

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!