Філії у Сумській області

Лікування наркоманії в Сумах
«Свобода полягає в тому, щоб залежати тільки від законів»
Вольтер

У третьому тисячолітті перед цивілізацією виникає безліч проблем економічного, політичного і соціального характеру. Особливо болісно для всієї світової громадськості звучить питання поширенню та лікуванню наркоманії, ведьнебивалоеразвітіе наркобізнесу і наркотизації населення загрожує руйнуванням людського генотипу.

Сучасній медицині відомо, що ейфорія після прийому наркотиків фіксується ділянками нашого мозку, які відповідають за отримання насолоди. Пізніше саме вони вимагають постійного вживання наркотичних речовин. Так розвивається наркоманія - хвороблива пристрасть, яке тягне за собою порушення психофізичних функцій організму.

Сучасна Україна: випробування наркотиками

Офіційна статистика стверджує, що в Україні налічується близько 500 тис. Наркозалежних. Неофіційні дані - більш песимістичні: 1 млн українців залежить від наркотиків, половина з них - «сидить на голці». У Сумській області стабільно зростає рівень наркозлочинності, незаконне виробництво психотропних речовин вдосконалюється в своїх технологіях і асортименті, а вживання наркотиків в молодіжному середовищі стає нормою, переростаючи в окрему субкультуру. Відкритим залишається питання адекватного лікування наркоманії в Сумах. Традиційне лікування симптомів «ломки» в державних наркологічних дає короткочасний результат, замісна терапія викликає ще більшу залежність. Останнім часом активізувалися і численні релігійні громади. Прикриваючись бажанням допомогти наркозалежному, насправді вони виманюють у родичів останні гроші і утримують своїх пацієнтів в нелюдських умовах.

Лікування наркоманії в Сумах

Якщо ви або хтось із ваших близьких зіткнувся з цією проблемою, радимо обдумано підійти до питання вибору установи, де проводять лікування наркоманії, взявши до уваги досвід роботи, апробацію використаної методики лікування і, звичайно ж, відгуки клієнтів.

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» існує вже більше 10 років. За цей час він встиг допомогти сотням людей перемогти залежність, знайти віру в себе і можливість почати життя заново. Ефективність роботи центру доведена, а його філії представлені в 14 великих українських містах.

Відео з лікування наркоманії від Болдирєва Олега Юрійовича

«Медікон»: переваги лікування

Наші висококласні психологи, психотерапевти, наркологи та консультанти по хімічній залежності практикують комплексний підхід: використання медикаментозної терапії та методів психосоціальної реабілітації за програмою «12 кроків».

Лікування наркоманії в Сумах на базі центру «Медікон» передбачає піврічний курс анонімного перебування в стаціонарі, який складається з 4 етапів:

  1. очищення організму від токсичних речовин детокс-методом;
  2. створення нової поведінкової моделі (індивідуальна робота з психологами, тренінги, групові заняття).
  3. налагодження міжособистісних відносин в батьківських групах і групах співзалежних.
  4. адаптація реабілітанта в суспільстві.

Проведене наркологічним центром «Медікон» лікування наркоманії (Суми) відрізняється індивідуальним підходом, високим показником результативності, використанням інноваційних технологій.

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування наркоманії в Сумах, лікування наркозалежності в Сумах

Ціни лікування наркоманії в Сумах

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.75 (77 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!