Філії у Сумській області

Позвонить прямо сейчас
x

Лікування наркоманії в Глухові

Коли родичі дізнаються про те, що близька людина потрапила в біду, ім'я якої наркоманія, вони відчувають масу суперечливих емоцій (від люті і гніву до відчаю). Потім приходить усвідомлення того, що за рідну людину потрібно боротися. Хтось на цьому етапі вирішує звернутися за допомогою до народних цілителів та екстрасенсів, хтось шукає підтримки в наркодиспансері, ну а хтось покладає надії на церкву. Нам чомусь здається, що кинути наркотики - не складно, достатньо цього захотіти і заручитися підтримкою нарколога. Насправді, щоб лікування залежності від наркотиків дало позитивні результати і надію на одужання, необхідно час, зусилля, глибокі знання про цю хворобу і навички їй протистояти.

Компетентний лікар-нарколог в Глухові: де його знайти

Безумовно, Сумська область не відноситься до тих регіонів, де наркоманія переступила епідеміологічний кордон. У 2016 році проблеми з наркотиками діагностували у 2,5 тис. сумчан. У такому невеликому містечку як Глухів офіційна статистика фіксує 50 наркоманів. Однак експерти акцентують увагу на тому, що реальна чисельність таких людей може виявитися в десятки разів більшою, адже в місті великим попитом користується аптечна наркоманія, яка відрізняється доступністю і варіативністю, а її прихильники не поспішають звертатися по допомогу, визнаючи своє безсилля.

Як і по всій Україні, тут феномен нарко-потягу прогресує в молодіжному середовищі, збагачується його асортимент, а чисельність тих ін'єкційних наркоманів, які є носіями інфекційних та вірусних захворювань, блискавично зростає. При цьому державна наркологічна служба тільки частково справляється з напливом наркозалежних пацієнтів і обмежується детоксикацією з подальшою замісною підтримувальною терапією. Більшість наркоманів, які пройшли таке лікування від наркотиків (Глухів), з часом відчувають ще більш виражений потяг до іншого наркотику.

Лікування наркоманії в Глухові

Щоб уникнути подібних неприємностей, фахівці Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» практикують комплексний підхід, поєднуючи медикаментозне лікування наркоманії, тривалу психокоррекцию і ефективні методи соціалізації. У філії «Медікону», який нещодавно відкрився у Глухові, працює згуртована і висококваліфікована команда наркологів, терапевтів, психологів, неврологів, волонтерів і соцпрацівників. Їх завдання - допомогти людині усвідомити свою нарко-пристрасть, навчитися їй протистояти, зробити своє життя тверезим і яскравим.

Переваги лікування наркоманії в Глухові в «Медіконі»

Глухівська філія «Медікону» являє собою не тільки сучасну наркологічну клініку (Глухів), але і центр оперативної допомоги наркозалежним. Наркоман відмовляється від лікування, знаходиться в стані гострої абстиненції або передозування? Не біда, лікар-нарколог, що володіє навичками вправного психолога, зможе приїхати до вас додому, надати допомогу на місці і переконати приступити до реабілітації.

В цілому, лікування наркоманії в «Медіконі» триває півроку і проходить за стандартною (для аналогічних центрів в Європі і США), але високоефективною схемою:

  1. Детальне вивчення анамнезу захворювання, проведення необхідної діагностики, бесіда з наркоманом і його родичами.
  2. Поступове входження хворого в терапевтичне співтовариство, що складаються з інших реабілітантів клініки і медперсоналу. Індивідуальна і комплексна робота з психотерапевтами та сімейними психологами.
  3. Апробація отриманих знань і умінь на практиці, в реальному житті. Адаптація в соціумі, самореалізація реабілітанта.

Навіть якщо вам здається, що ніхто не в силах допомогти близькій людині, який згорає на ваших очах, не впадайте у відчай! У нашому серці завжди жевріє віра в краще і надія на щось світле. Переконатися в цьому легко - досить звернутися в центр «Медікон» (Глухів).

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.66 (126 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!