Коли родичі дізнаються про те, що близька людина потрапила в біду, ім'я якої наркоманія, вони відчувають масу суперечливих емоцій (від люті і гніву до відчаю). Потім приходить усвідомлення того, що за рідну людину потрібно боротися. Хтось на цьому етапі вирішує звернутися за допомогою до народних цілителів та екстрасенсів, хтось шукає підтримки в наркодиспансері, ну а хтось покладає надії на церкву. Нам чомусь здається, що кинути наркотики - не складно, достатньо цього захотіти і заручитися підтримкою нарколога. Насправді, щоб лікування залежності від наркотиків дало позитивні результати і надію на одужання, необхідно час, зусилля, глибокі знання про цю хворобу і навички їй протистояти.

Компетентний лікар-нарколог: де його знайти

Безумовно, Сумська область не відноситься до тих регіонів, де наркоманія переступила епідеміологічний кордон. У 2016 році проблеми з наркотиками діагностували у 2,5 тис. сумчан. У такому невеликому містечку як Глухів офіційна статистика фіксує 50 наркоманів. Однак експерти акцентують увагу на тому, що реальна чисельність таких людей може виявитися в десятки разів більшою, адже в місті великим попитом користується аптечна наркоманія, яка відрізняється доступністю і варіативністю, а її прихильники не поспішають звертатися по допомогу, визнаючи своє безсилля.

Як і по всій Україні, тут феномен нарко-потягу прогресує в молодіжному середовищі, збагачується його асортимент, а чисельність тих ін'єкційних наркоманів, які є носіями інфекційних та вірусних захворювань, блискавично зростає. При цьому державна наркологічна служба тільки частково справляється з напливом наркозалежних пацієнтів і обмежується детоксикацією з подальшою замісною підтримувальною терапією. Більшість наркоманів, які пройшли таке лікування від наркотиків (Глухів), з часом відчувають ще більш виражений потяг до іншого наркотику.

Лікування наркоманії в Глухові

Щоб уникнути подібних неприємностей, фахівці Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» практикують комплексний підхід, поєднуючи медикаментозне лікування наркоманії, тривалу психокоррекцию і ефективні методи соціалізації. У філії «Медікону», який нещодавно відкрився у Глухові, працює згуртована і висококваліфікована команда наркологів, терапевтів, психологів, неврологів, волонтерів і соцпрацівників. Їх завдання - допомогти людині усвідомити свою нарко-пристрасть, навчитися їй протистояти, зробити своє життя тверезим і яскравим.

Відео з лікування наркоманії від Діани Абуладзе

Переваги лікування наркоманії в «Медіконі»

Глухівська філія «Медікону» являє собою не тільки сучасну наркологічну клініку (Глухів), але і центр оперативної допомоги наркозалежним. Наркоман відмовляється від лікування, знаходиться в стані гострої абстиненції або передозування? Не біда, лікар-нарколог, що володіє навичками вправного психолога, зможе приїхати до вас додому, надати допомогу на місці і переконати приступити до реабілітації.

В цілому, лікування наркоманії в «Медіконі» триває півроку і проходить за стандартною (для аналогічних центрів в Європі і США), але високоефективною схемою:

  1. Детальне вивчення анамнезу захворювання, проведення необхідної діагностики, бесіда з наркоманом і його родичами.
  2. Поступове входження хворого в терапевтичне співтовариство, що складаються з інших реабілітантів клініки і медперсоналу. Індивідуальна і комплексна робота з психотерапевтами та сімейними психологами.
  3. Апробація отриманих знань і умінь на практиці, в реальному житті. Адаптація в соціумі, самореалізація реабілітанта.

Навіть якщо вам здається, що ніхто не в силах допомогти близькій людині, який згорає на ваших очах, не впадайте у відчай! У нашому серці завжди жевріє віра в краще і надія на щось світле. Переконатися в цьому легко - досить звернутися в центр «Медікон» (Глухів).

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.66 (126 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!