Філії у Сумській області

Далеко не перший рік вся світова громадськість стурбована тим, наскільки швидкими темпами розвивається наркоманія в Україні. За оцінками незалежних експертів, в нашій країні налічується щонайменше півтора мільйона наркоманів. Державна політика в плані наркотизації суспільства часто неоднозначна і недостатньо скоординована, тому малоефективна. В основному, вона обмежується контролем над оборотами наркотиків і застосуванням репресивних силових методів. На жаль, говорити про те, що в нашій країні до проблеми наркоманії підходять системно і всіляко намагаються якщо не вирішити її, то звести до мінімуму її прояви, поки не доводиться.

Лікування наркоманії: місцева наркоситуація

За даними офіційної статистики, особливо тривожною залишається ситуація в Запорізькій, Дніпровській та Одеської області, де чисельність наркозалежних неухильно зростає. І хоча нарко-показники в Сумській області можна вважати відносно стабільними, тут спостерігається зростання злочинів, скоєних у стані наркотичного сп'яніння. Тільки з початку цього року було зафіксовано 240 випадків, пов'язаних з незаконним наркообігом. Так, місцева новинна стрічка рясніє інформацією про незаконне поширення і зберігання коноплі. Своєрідний «Конопляний бум» відзначається в Конотопі, адже тутешній клімат сприяє її вирощуванню та створенню оптимальних умов зберігання. Відзначимо, що любителів дурман-зілля не зупиняє навіть перспектива 3-річного тюремного терміну.

Лікування наркоманії в Конотопі

Державна наркологічна служба на сьогоднішній день не в змозі допомогти всім бажаючим. Приватні наркологи в Конотопі також затребувані, проте часто вони ігнорують психологічний аспект даної проблеми, тому їх лікування не гарантує тривалої ремісії. Не знайшовши належної підтримки, багатьом доводиться протистояти патологічній нарко-пристрасті самостійно. До того ж, особливу групу ризику становить група ін'єкційних наркоманів, адже вони є потенційними рознощиками СНІДу, вірусного гепатиту та інших не менш небезпечних захворювань.

Зовсім недавно сумські наркологи могли запропонувати наркозалежним тільки медикаментозне лікування від наркотиків (Конотоп). Сьогодні ж місто може похвалитися наявністю сучасного центру для комплексної реабілітації наркоманів. Це філія широко відомого Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон».

Відео з лікування наркоманії від Артура Сита

Наркологічна клініка: реабілітація в «Медіконі»

Лікування, пропоноване медіконовскімі фахівцями, кардинально відрізняється від стандартних підходів, що використовуються в наркодиспансері та інших приватних клініках. Крім обов'язкової детоксикації, тут вам запропонують поетапну соціально-психологічну реабілітацію і пост-реабілітаційну підтримку.

Безумовно, пережити абстиненцію і подолати фізичну тягу до наркотиків необхідно всім наркозалежним, проте не менш важливо зрозуміти причину потягу до наркотиків, постаратися приглушити її прояви і навчитися їй протистояти. Справитися з цими нелегкими завданнями допоможуть досвідчені психотерапевти, наркологи, волонтери та соцпрацівники центру. Паралельно працюючи з родичами реабілітантів, вони нормалізують внутрішньосімейне спілкування, виявляють справжні чинники, що викликали захоплення психотропними речовинами, і мінімізують ризик можливих «зривів». Сімейна психотерапія, трудотерапія, гештальт-терапія, арт-терапія, індивідуальні та колективні бесіди, заняття - це далеко не весь спектр технік та методик, які в своїй роботі практикують психологи центру.

Реабілітація в конотопській філії «Медікону» проходить у форматі стаціонарного лікування, виключає можливість наркоспоживання, зустрічей з «друзями» по залежності і проходить анонімно. Це робить перебування пацієнтів в центрі безпечним, комфортним, а головне, ефективним. «Медікон» - наркологічна клініка (Конотоп), яка дарує надію всім, хто щиро бажає кинути наркотики.

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Конотопі

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.26 (127 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -154 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1395  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!