Філії у Сумській області

Позвонить прямо сейчас
x

Лікування наркоманії в Конотопі

Далеко не перший рік вся світова громадськість стурбована тим, наскільки швидкими темпами розвивається наркоманія в Україні. За оцінками незалежних експертів, в нашій країні налічується щонайменше півтора мільйона наркоманів. Державна політика в плані наркотизації суспільства часто неоднозначна і недостатньо скоординована, тому малоефективна. В основному, вона обмежується контролем над оборотами наркотиків і застосуванням репресивних силових методів. На жаль, говорити про те, що в нашій країні до проблеми наркоманії підходять системно і всіляко намагаються якщо не вирішити її, то звести до мінімуму її прояви, поки не доводиться.

Лікування наркоманії в Конотопі: місцева наркоситуація

За даними офіційної статистики, особливо тривожною залишається ситуація в Запорізькій, Дніпровській та Одеської області, де чисельність наркозалежних неухильно зростає. І хоча нарко-показники в Сумській області можна вважати відносно стабільними, тут спостерігається зростання злочинів, скоєних у стані наркотичного сп'яніння. Тільки з початку цього року було зафіксовано 240 випадків, пов'язаних з незаконним наркообігом. Так, місцева новинна стрічка рясніє інформацією про незаконне поширення і зберігання коноплі. Своєрідний «Конопляний бум» відзначається в Конотопі, адже тутешній клімат сприяє її вирощуванню та створенню оптимальних умов зберігання. Відзначимо, що любителів дурман-зілля не зупиняє навіть перспектива 3-річного тюремного терміну.

Лікування наркоманії в Конотопі

Державна наркологічна служба на сьогоднішній день не в змозі допомогти всім бажаючим. Приватні наркологи в Конотопі також затребувані, проте часто вони ігнорують психологічний аспект даної проблеми, тому їх лікування не гарантує тривалої ремісії. Не знайшовши належної підтримки, багатьом доводиться протистояти патологічній нарко-пристрасті самостійно. До того ж, особливу групу ризику становить група ін'єкційних наркоманів, адже вони є потенційними рознощиками СНІДу, вірусного гепатиту та інших не менш небезпечних захворювань.

Зовсім недавно сумські наркологи могли запропонувати наркозалежним тільки медикаментозне лікування від наркотиків (Конотоп). Сьогодні ж місто може похвалитися наявністю сучасного центру для комплексної реабілітації наркоманів. Це філія широко відомого Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон».

Наркологічна клініка (Конотоп): реабілітація в «Медіконі»

Лікування, пропоноване медіконовскімі фахівцями, кардинально відрізняється від стандартних підходів, що використовуються в наркодиспансері та інших приватних клініках. Крім обов'язкової детоксикації, тут вам запропонують поетапну соціально-психологічну реабілітацію і пост-реабілітаційну підтримку.

Безумовно, пережити абстиненцію і подолати фізичну тягу до наркотиків необхідно всім наркозалежним, проте не менш важливо зрозуміти причину потягу до наркотиків, постаратися приглушити її прояви і навчитися їй протистояти. Справитися з цими нелегкими завданнями допоможуть досвідчені психотерапевти, наркологи, волонтери та соцпрацівники центру. Паралельно працюючи з родичами реабілітантів, вони нормалізують внутрішньосімейне спілкування, виявляють справжні чинники, що викликали захоплення психотропними речовинами, і мінімізують ризик можливих «зривів». Сімейна психотерапія, трудотерапія, гештальт-терапія, арт-терапія, індивідуальні та колективні бесіди, заняття - це далеко не весь спектр технік та методик, які в своїй роботі практикують психологи центру.

Реабілітація в конотопській філії «Медікону» проходить у форматі стаціонарного лікування, виключає можливість наркоспоживання, зустрічей з «друзями» по залежності і проходить анонімно. Це робить перебування пацієнтів в центрі безпечним, комфортним, а головне, ефективним. «Медікон» - наркологічна клініка (Конотоп), яка дарує надію всім, хто щиро бажає кинути наркотики.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.26 (127 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!