Філії у Сумській області

Позвонить прямо сейчас
x

Лікування наркоманії в Лебедині

Чимало соціальних проблем загострюються на фоні економічної і політичної нестабільності. Не виключенням стала і наркоманія, з якою зіткнулися тисячі українських сімей. Навіть дані офіційної статистики, яка часто «прикрашає» реальну ситуацію, насторожують і лякають. 70% випадків інфікування ВІЛ зафіксовані серед ін'єкційних наркоманів. За даними Інтерполу, в Україні налічується близько 65 тис. розповсюджувачів наркотиків. Більшість наркоманів зі стажем - це молоді люди у віці до 30 років. В результаті систематичного наркоспоживання тільки одиниці з них зможуть відзначити своє 35-річчя.

Нинішня наркоситуація на Сумщині

Показники наркотизації в Сумській області поки залишаються стабільно середніми, на відміну від лідерів наркорейтинга (Запорізької, Дніпровської і Одеської області). Однак даний регіон особливо важливий для наркоторговців в стратегічному плані. Його прикордонна локація (сусідство з Російською Федерацією) дозволяє здійснювати імпортно-експортні нарковідносини. Тільки в 2016 році місцевими прикордонниками було вилучено 11,5 кг наркотиків і 75 кг психотропних речовин. Також неодноразово в регіоні були затримані співробітники колоній, що передавали своїм «підопічним» наркотичні препарати.

Старовинне місто, історія якого бере свій початок з 1652 року, нині Лебедин по праву вважається одним з найвідоміших і мальовничих культурно-історичних центрів України. Тому повірити в те, що для міста актуальною проблемою довгий час залишається пошук кваліфікованого нарколога в Лебедині, де рівень наркотизації один з найвищих на Сумщині, просто не віриться. Однак досить переглянути новинну стрічку за останні кілька років, щоб переконатися, що проблема не надумана.

Лікування наркоманії в Лебедині

Обласний наркодиспансер на фоні реформ державної наркологічної служби сьогодні гостро потребує додаткового фінансування і оснащенні сучасної медтехнікою. Звісно, що масові скорочення медпрацівників і недофінансування сфери не сприяє апробації нових, більш ефективних методик, що забезпечують повноцінне лікування від наркотиків (Лебедин). Однак тепер, щоб отримати консультацію висококласних фахівців і пройти курс соціально-психологічної реабілітації, наркозалежним особам зовсім необов'язково їхати в обласний центр, витрачаючи дорогоцінний час і кошти. Відкрита в місті філія Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» готова допомогти всім, хто відчуває непереборний наркотичний потяг.

Наркологічна клініка (Лебедин): реабілітація по-медіконовскі

Процес позбавлення від наркозалежності в «Медіконі» проходить не одномоментно, а поступово. Спочатку пацієнт проходить детокікацію, ряд відновлювальних процедур і тільки після цього психотерапевти допомагають йому пройти психокоррекцию за програмою «12 кроків». Відновившись духовно, морально і фізично, реабілітант готовий до соціалізації, яка також проходить під наглядом волонтерів, психологів і соцпрацівників центру.

Щоб активно протистояти наркозалежності, в «Медіконі» створені всі умови:

  • лікування анонімне, але передбачає співучасть з боку родичів;
  • комфортне проживання в наркологічній клініці (Лебедин), обладнаної сучасною технікою;
  • команда досвідчених і компетентних експертів з хімічної залежності;
  • лікування наркоманії відрізняється індивідуальним, поетапним і комплексним підходом;

в разі необхідності може бути запропонована інтервенція медіконовскіх співробітників додому до пацієнта в разі передозування або гострого прояву синдрому відміни.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.46 (128 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!