Філії у Сумській області

Чимало соціальних проблем загострюються на фоні економічної і політичної нестабільності. Не виключенням стала і наркоманія, з якою зіткнулися тисячі українських сімей. Навіть дані офіційної статистики, яка часто «прикрашає» реальну ситуацію, насторожують і лякають. 70% випадків інфікування ВІЛ зафіксовані серед ін'єкційних наркоманів. За даними Інтерполу, в Україні налічується близько 65 тис. розповсюджувачів наркотиків. Більшість наркоманів зі стажем - це молоді люди у віці до 30 років. В результаті систематичного наркоспоживання тільки одиниці з них зможуть відзначити своє 35-річчя.

Нинішня наркоситуація на Сумщині

Показники наркотизації в Сумській області поки залишаються стабільно середніми, на відміну від лідерів наркорейтинга (Запорізької, Дніпровської і Одеської області). Однак даний регіон особливо важливий для наркоторговців в стратегічному плані. Його прикордонна локація (сусідство з Російською Федерацією) дозволяє здійснювати імпортно-експортні нарковідносини. Тільки в 2016 році місцевими прикордонниками було вилучено 11,5 кг наркотиків і 75 кг психотропних речовин. Також неодноразово в регіоні були затримані співробітники колоній, що передавали своїм «підопічним» наркотичні препарати.

Старовинне місто, історія якого бере свій початок з 1652 року, нині Лебедин по праву вважається одним з найвідоміших і мальовничих культурно-історичних центрів України. Тому повірити в те, що для міста актуальною проблемою довгий час залишається пошук кваліфікованого нарколога в Лебедині, де рівень наркотизації один з найвищих на Сумщині, просто не віриться. Однак досить переглянути новинну стрічку за останні кілька років, щоб переконатися, що проблема не надумана.

Лікування наркоманії в Лебедині

Обласний наркодиспансер на фоні реформ державної наркологічної служби сьогодні гостро потребує додаткового фінансування і оснащенні сучасної медтехнікою. Звісно, що масові скорочення медпрацівників і недофінансування сфери не сприяє апробації нових, більш ефективних методик, що забезпечують повноцінне лікування від наркотиків (Лебедин). Однак тепер, щоб отримати консультацію висококласних фахівців і пройти курс соціально-психологічної реабілітації, наркозалежним особам зовсім необов'язково їхати в обласний центр, витрачаючи дорогоцінний час і кошти. Відкрита в місті філія Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» готова допомогти всім, хто відчуває непереборний наркотичний потяг.

Відео з лікування наркоманії від Болдирєва Олега Юрійовича

Наркологічна клініка: реабілітація по-медіконовскі

Процес позбавлення від наркозалежності в «Медіконі» проходить не одномоментно, а поступово. Спочатку пацієнт проходить детокікацію, ряд відновлювальних процедур і тільки після цього психотерапевти допомагають йому пройти психокоррекцию за програмою «12 кроків». Відновившись духовно, морально і фізично, реабілітант готовий до соціалізації, яка також проходить під наглядом волонтерів, психологів і соцпрацівників центру.

Щоб активно протистояти наркозалежності, в «Медіконі» створені всі умови:

  • лікування анонімне, але передбачає співучасть з боку родичів;
  • комфортне проживання в наркологічній клініці (Лебедин), обладнаної сучасною технікою;
  • команда досвідчених і компетентних експертів з хімічної залежності;
  • лікування наркоманії відрізняється індивідуальним, поетапним і комплексним підходом;

в разі необхідності може бути запропонована інтервенція медіконовскіх співробітників додому до пацієнта в разі передозування або гострого прояву синдрому відміни.

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Лебедині

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.46 (128 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -154 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1395  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!