За останні 5 років наркоманія в Україні значно зміцнила свої позиції, трансформувавшись в серйозне соціально-медичне лихо, жертвами якого стали тисячі українців. Особливе занепокоєння викликає той факт, що четверта частина наркоманів - це 13-16-річні підлітки, що пристрастились до наркотиків під час чергової дискотеки або вечірки. Нинішні наркотики настільки доступні і різноманітні, що їх можна без особливих зусиль придбати в інтернет-магазині або виготовити самостійно з аптечних препаратів.

Експерти стверджують, що найближчим часом ситуація буде тільки загострюватися, а армія нарко-шанувальників - збільшуватися з кожним роком на 8-10%. Цьому сприяє бездумна державна політика, слабка система профілактики і відсутність належного фінансування наркологічної служби, якії доводиться скорочувати кількість ліжко-місць і ліквідувати деякі посади.

Лікування від наркотиків

За даними Управління охорони здоров'я Сумської обласної державної адміністрації, на диспансерному наркологічному обліку в 2016 році перебувало 1250 осіб. Даний регіон одним з перших в Україні адаптував програму замісної терапії для ін'єкційних наркоманів. Однак ЗПТ досі викликає затяті дискусії. І хоча останнім часом показники кримінальної активності, випадки передозування зі смертельними наслідками та інфікування під час наркоспоживання трохи обнадіюють, з 1000 місцевих опіумних наркоманів терапію отримує лише 300 осіб. До того ж, препарати, що використовуються в якості замісних, не завжди адекватно дозуються, тому нерідко провокують полінаркоманію.

Лікування наркоманії в Охтирці

Крім медичного лікування від наркотиків (Охтирка) важливу роль відіграє соціально-психологічний супровід, повноцінно організувати яке може далеко не кожен диспансер або клініка. Саме з цією метою в Охтирці було відкрито філію Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», представництва якого успішно працюють у всіх обласних центрах.

Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

Наркологічна клініка: професійне вирішення проблеми наркозалежності

«Медікон» - інноваційна наркологічна клініка (Охтирка), в якії ви зможете отримати повний перелік необхідних послуг:

  • виклик лікаря-нарколога та психотерапевта на дім;
  • проведення детоксикаційних заходів на етапі абстиненції;
  • психологічний супровід і корекція адиктивної поведінки;
  • психологічна реабілітація рідних наркомана;
  • соціальна адаптація (сприяння в ресоціалізації, отриманні нової спеціальності, місця роботи).

Лікування наркоманії в «Медіконі» відрізняється комплексністю, оскільки поєднує медикаментозну терапію, фізіотерапевтичні методики, елементи психокорекції, духовні практики та соціалізації.

Піврічна реабілітація проходить анонімно, з безпосередньою участю команди фахівців, самого реабілітанта, його рідних, а також інших пацієнтів центру (учасників терапевтичної спільноти). До процесу реінтеграції пацієнта в суспільство підключаються соціальні працівники та волонтери.

Підсумовуючи, зазначимо, що якщо ви займаєтеся пошуками досвідченого і компетентного нарколога в Охтирці, не варто сподіватися на те, що процес позбавлення від наркотиків буде оперативним, безболісним і 100% ефективним. Навіть самий кваліфікований фахівець не зможе вам цього гарантувати! Запам'ятайте, лікування нарко-пристрасті - це тривалий і копіткий процес, який не обходиться без висококласних експертів по хімзалежності і бажання самого пацієнта назавжди одужати.

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.79 (125 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!