Філії у Сумській області

Позвонить прямо сейчас
x

Лікування наркоманії в Охтирці

За останні 5 років наркоманія в Україні значно зміцнила свої позиції, трансформувавшись в серйозне соціально-медичне лихо, жертвами якого стали тисячі українців. Особливе занепокоєння викликає той факт, що четверта частина наркоманів - це 13-16-річні підлітки, що пристрастились до наркотиків під час чергової дискотеки або вечірки. Нинішні наркотики настільки доступні і різноманітні, що їх можна без особливих зусиль придбати в інтернет-магазині або виготовити самостійно з аптечних препаратів.

Експерти стверджують, що найближчим часом ситуація буде тільки загострюватися, а армія нарко-шанувальників - збільшуватися з кожним роком на 8-10%. Цьому сприяє бездумна державна політика, слабка система профілактики і відсутність належного фінансування наркологічної служби, якії доводиться скорочувати кількість ліжко-місць і ліквідувати деякі посади.

Лікування від наркотиків (Охтирка): Сумщина

За даними Управління охорони здоров'я Сумської обласної державної адміністрації, на диспансерному наркологічному обліку в 2016 році перебувало 1250 осіб. Даний регіон одним з перших в Україні адаптував програму замісної терапії для ін'єкційних наркоманів. Однак ЗПТ досі викликає затяті дискусії. І хоча останнім часом показники кримінальної активності, випадки передозування зі смертельними наслідками та інфікування під час наркоспоживання трохи обнадіюють, з 1000 місцевих опіумних наркоманів терапію отримує лише 300 осіб. До того ж, препарати, що використовуються в якості замісних, не завжди адекватно дозуються, тому нерідко провокують полінаркоманію.

Лікування наркоманії в Охтирці

Крім медичного лікування від наркотиків (Охтирка) важливу роль відіграє соціально-психологічний супровід, повноцінно організувати яке може далеко не кожен диспансер або клініка. Саме з цією метою в Охтирці було відкрито філію Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», представництва якого успішно працюють у всіх обласних центрах.

Наркологічна клініка (Охтирка): професійне вирішення проблеми наркозалежності

«Медікон» - інноваційна наркологічна клініка (Охтирка), в якії ви зможете отримати повний перелік необхідних послуг:

  • виклик лікаря-нарколога та психотерапевта на дім;
  • проведення детоксикаційних заходів на етапі абстиненції;
  • психологічний супровід і корекція адиктивної поведінки;
  • психологічна реабілітація рідних наркомана;
  • соціальна адаптація (сприяння в ресоціалізації, отриманні нової спеціальності, місця роботи).

Лікування наркоманії в «Медіконі» відрізняється комплексністю, оскільки поєднує медикаментозну терапію, фізіотерапевтичні методики, елементи психокорекції, духовні практики та соціалізації.

Піврічна реабілітація проходить анонімно, з безпосередньою участю команди фахівців, самого реабілітанта, його рідних, а також інших пацієнтів центру (учасників терапевтичної спільноти). До процесу реінтеграції пацієнта в суспільство підключаються соціальні працівники та волонтери.

Підсумовуючи, зазначимо, що якщо ви займаєтеся пошуками досвідченого і компетентного нарколога в Охтирці, не варто сподіватися на те, що процес позбавлення від наркотиків буде оперативним, безболісним і 100% ефективним. Навіть самий кваліфікований фахівець не зможе вам цього гарантувати! Запам'ятайте, лікування нарко-пристрасті - це тривалий і копіткий процес, який не обходиться без висококласних експертів по хімзалежності і бажання самого пацієнта назавжди одужати.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.79 (125 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!