Філії у Сумській області

Безумовно, сьогодні не потрібно зайвий раз когось переконувати в тому, що наркоманія це не тільки захворювання, складно піддається лікуванню, а й серйозна загроза громадської безпеки та національному генофонду. У нашій країні не залишилося жодного регіону, де б не були відзначені випадки вживання або незаконного поширення наркотиків. Насторожує ще й той факт, що вік наркомана в середньому становить 13-15 років, але в деяких областях підлітки знайомляться з наркотиками вже в 9-10 років. Придбати психотропні речовини зовсім не важко - наркодилери поширюють їх в інтернет-магазинах, нічних клубах і навіть поблизу навчальних закладів. Прогнози незалежних експертів невтішні. Аптечна наркоманія буде процвітати, армія наркозалежних - щорічно збільшуватися на 8-10%, а всі «потуги» влади вести антинаркотичну боротьбу і далі будуть малоефективними.

Показники наркоситуації на Сумщині

У Сумській області нарко-картина в порівнянні з іншими областями, де чисельність наркозалежних людей переступила допустимий епідпоріг, виглядає більш-менш спокійною. Однак саме тут неодноразово фіксувалися випадки незаконного поширення наркотиків і підпільного вирощування коноплі. Зовсім недавно співробітниками СБУ був перекритий найбільший канал передачі наркотиків в колонії області.  За останніми даними, 972 місцевих жителя проходять лікування в наркодиспансерах з приводу психічних розладів, викликаних наркоспоживанням.

Ромни - один з найстаріших українських міст. Ще в 18 столітті він заробив собі славу торгово-економічного і культурного центру. Сьогодні ж найбільш актуальною проблемою для місцевих жителів є проблема ефективних способів лікування від наркотиків (Ромни). Пошуками компетентного лікаря-нарколога в Ромнах стурбовані безліч, хто зневірився в державній наркологічній служби та приватних клініках-одноденок, які в своїй роботі обмежуються детоксикацією і кодуванням. При цьому основний момент наркоманії - психологічна залежність ігнорується.

Нещодавно в місті було відкрито філію Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон». Комплексне лікування наркозалежності на різних стадіях тут проводять висококласні фахівці, що мають колосальний досвід роботи в даному напрямку, глибокі пізнання в області наркології і психології, а також набір необхідних морально-етичних якостей.

Лікування наркоманії в Ромнах

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

«Медікон» - сучасна наркологічна клініка

Не залежно від стадії захворювання, віку та соціального статусу всі пацієнти «Медікону» отримують комплексне обстеження, індивідуально підібране лікування і поетапну соціально-психологічну реабілітацію з подальшим постреабілітаційним супроводом.

Спочатку медіконовскі співробітники проводять комбіновану детоксикацію. Дана процедура допомагає пацієнтові безболісно подолати «синдром відміни» і фізичну залежність від наркотиків. Далі йде етап психокорекції за програмою «12 кроків». Досвідчені психологи, спостерігаючи за поведінкою і динамікою одужання, до процесу реабілітації залучають родичів реабілітанта. По закінченню 6-місячного перебування в центрі настає фаза реінтеграції в соціум, яка також проходить під чуйним керівництвом наставників вже за стінами клініки.

У «Медіконі» вам запропонують кваліфіковане лікування наркозалежності, засноване на професіоналізмі, співучасті і взаємній повазі.

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Ромнах

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.25 (130 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -154 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1395  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!