Філії у Сумській області

Позвонить прямо сейчас
x

Лікування наркоманії в Ромнах

Безумовно, сьогодні не потрібно зайвий раз когось переконувати в тому, що наркоманія це не тільки захворювання, складно піддається лікуванню, а й серйозна загроза громадської безпеки та національному генофонду. У нашій країні не залишилося жодного регіону, де б не були відзначені випадки вживання або незаконного поширення наркотиків. Насторожує ще й той факт, що вік наркомана в середньому становить 13-15 років, але в деяких областях підлітки знайомляться з наркотиками вже в 9-10 років. Придбати психотропні речовини зовсім не важко - наркодилери поширюють їх в інтернет-магазинах, нічних клубах і навіть поблизу навчальних закладів. Прогнози незалежних експертів невтішні. Аптечна наркоманія буде процвітати, армія наркозалежних - щорічно збільшуватися на 8-10%, а всі «потуги» влади вести антинаркотичну боротьбу і далі будуть малоефективними.

Показники наркоситуації на Сумщині

У Сумській області нарко-картина в порівнянні з іншими областями, де чисельність наркозалежних людей переступила допустимий епідпоріг, виглядає більш-менш спокійною. Однак саме тут неодноразово фіксувалися випадки незаконного поширення наркотиків і підпільного вирощування коноплі. Зовсім недавно співробітниками СБУ був перекритий найбільший канал передачі наркотиків в колонії області.  За останніми даними, 972 місцевих жителя проходять лікування в наркодиспансерах з приводу психічних розладів, викликаних наркоспоживанням.

Ромни - один з найстаріших українських міст. Ще в 18 столітті він заробив собі славу торгово-економічного і культурного центру. Сьогодні ж найбільш актуальною проблемою для місцевих жителів є проблема ефективних способів лікування від наркотиків (Ромни). Пошуками компетентного лікаря-нарколога в Ромнах стурбовані безліч, хто зневірився в державній наркологічній служби та приватних клініках-одноденок, які в своїй роботі обмежуються детоксикацією і кодуванням. При цьому основний момент наркоманії - психологічна залежність ігнорується.

Нещодавно в місті було відкрито філію Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон». Комплексне лікування наркозалежності на різних стадіях тут проводять висококласні фахівці, що мають колосальний досвід роботи в даному напрямку, глибокі пізнання в області наркології і психології, а також набір необхідних морально-етичних якостей.

Лікування наркоманії в Ромнах

«Медікон» - сучасна наркологічна клініка (Ромни)

Не залежно від стадії захворювання, віку та соціального статусу всі пацієнти «Медікону» отримують комплексне обстеження, індивідуально підібране лікування і поетапну соціально-психологічну реабілітацію з подальшим постреабілітаційним супроводом.

Спочатку медіконовскі співробітники проводять комбіновану детоксикацію. Дана процедура допомагає пацієнтові безболісно подолати «синдром відміни» і фізичну залежність від наркотиків. Далі йде етап психокорекції за програмою «12 кроків». Досвідчені психологи, спостерігаючи за поведінкою і динамікою одужання, до процесу реабілітації залучають родичів реабілітанта. По закінченню 6-місячного перебування в центрі настає фаза реінтеграції в соціум, яка також проходить під чуйним керівництвом наставників вже за стінами клініки.

У «Медіконі» вам запропонують кваліфіковане лікування наркозалежності, засноване на професіоналізмі, співучасті і взаємній повазі.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.25 (130 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!