Філії у Сумській області

Лікування наркоманії в Шостці

Наркоманія всерйоз загрожує національному генофонду ... Чисельність українських наркоманів переступила півторамільйонну позначку ... Більшість підлітків вже знайомі з наркотиками ... Україна є одним з лідерів світового наркорейтинга ... На жаль, подібні вирази - не заголовки статей бульварної преси з перебільшеним змістом, а нинішні українські реалії.

Нарковподобання сумчан

З давніх часів Сумщина була відома як батьківщина коноплі, яку спочатку використовували для виробництва фармацевтичних препаратів, масла і канатів. У Глухові досі функціонує всесвітньо відомий науковий інститут, співробітники якого займаються селекцією цієї багатофункціональної рослини. Виведені ними ненаркотичні конопляні сорти відрізняються високою врожайністю і скоростиглістю. Сьогодні в промислових цілях площа посіву коноплі становить близько 3,5 тис. Гектарів.

Лікування наркоманії в Шостці

Окремо варто відзначити «любов» сумчан до конопель, що володіє наркотичним ефектом. І хоча посіви такої коноплі більш скромні, місцева поліція неодноразово фіксувала випадки незаконного поширення і вирощування марихуани. Саме цей вид наркотику є улюбленим серед жителів Шостки. Згідно з анонімними опитуваннями, проведеними моніторинговим центром міністерства охорони здоров'я, в Сумській і Полтавській області проживає найбільша кількість наркоманів-підлітків. Виходячи з цього, беремося стверджувати, що аптечна, кустарна наркоманія і далі будуть розвиватися, вік наркомана - «молодіти», а наркодилери - ухитряються в своїх ідеях безпечного продажу дурман-зілля.

Вже сьогодні зрозуміло, що державна наркологічна служба не справляється з тією армією наркозалежних, яка щорічно збільшується в регіоні на 5-8%. До того ж, нерідко методики, які практикуються наркодиспансері, є морально застарілими і малоефективними. Пошуками тямущого нарколога в Шостці, який керується комплексними і в той же час індивідуальними підходами лікування наркоманії, стурбовані чимало, хто зіткнувся з цією проблемою. Тому керівництво Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» прийняло рішення відкрити в місті Дрогобичі свою філію - модерну наркологічну клініку (Шостка), пройти курс лікування і реабілітації в якій можуть як місцеві жителі, так і представники інших регіонів.

Переваги реабілітації в «Медіконі»

Співробітники, що працюють в «Медіконі», а це лікарі-наркологи, психотерапевти, психоневрологи, соцпрацівники та волонтери, відрізняються високим рівнем професіоналізму і величезним досвідом роботи в сфері наркології. Вони постійно вдосконалюють свої навички, знайомляться з новітніми методами лікування, тому до проблеми наркозалежності підходять комплексно, поєднуючи різні техніки: медикаментозне лікування, фізіотерапевтичний вплив, детоксикаційні заходи, різні методи психокорекції (трудотерапию, сімейну терапію, арт-терапію, гештальт-терапію) і соціальну адаптацію.

У порівнянні з аналогічними установами реабілітація по-медіконовскі проходить:

  • комплексно (детоксикація + психологічна реабілітація + соціалізація) і анонімно;
  • реалізується командою професійних експертів з хімічної залежності;
  • в комфортабельних умовах далеко від міської суєти та звичного кола спілкування;
  • за участю родичів пацієнта;
  • із застосуванням новітніх методик з доведеною ефективністю;
  • передбачена можливість примусового початку лікування з інтервенцією лікаря-нарколога та психолога додому до пацієнта.

У «Медіконі» лікування від наркотиків (Шостка) пройде гарантовано якісно, результативно і подарує вам унікальний шанс на нове життя!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.56 (120 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 120 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1382  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!