Філії у Сумській області

Наркоманія всерйоз загрожує національному генофонду ... Чисельність українських наркоманів переступила півторамільйонну позначку ... Більшість підлітків вже знайомі з наркотиками ... Україна є одним з лідерів світового наркорейтинга ... На жаль, подібні вирази - не заголовки статей бульварної преси з перебільшеним змістом, а нинішні українські реалії.

Нарковподобання сумчан

З давніх часів Сумщина була відома як батьківщина коноплі, яку спочатку використовували для виробництва фармацевтичних препаратів, масла і канатів. У Глухові досі функціонує всесвітньо відомий науковий інститут, співробітники якого займаються селекцією цієї багатофункціональної рослини. Виведені ними ненаркотичні конопляні сорти відрізняються високою врожайністю і скоростиглістю. Сьогодні в промислових цілях площа посіву коноплі становить близько 3,5 тис. Гектарів.

Лікування наркоманії в Шостці

Окремо варто відзначити «любов» сумчан до конопель, що володіє наркотичним ефектом. І хоча посіви такої коноплі більш скромні, місцева поліція неодноразово фіксувала випадки незаконного поширення і вирощування марихуани. Саме цей вид наркотику є улюбленим серед жителів Шостки. Згідно з анонімними опитуваннями, проведеними моніторинговим центром міністерства охорони здоров'я, в Сумській і Полтавській області проживає найбільша кількість наркоманів-підлітків. Виходячи з цього, беремося стверджувати, що аптечна, кустарна наркоманія і далі будуть розвиватися, вік наркомана - «молодіти», а наркодилери - ухитряються в своїх ідеях безпечного продажу дурман-зілля.

Вже сьогодні зрозуміло, що державна наркологічна служба не справляється з тією армією наркозалежних, яка щорічно збільшується в регіоні на 5-8%. До того ж, нерідко методики, які практикуються наркодиспансері, є морально застарілими і малоефективними. Пошуками тямущого нарколога в Шостці, який керується комплексними і в той же час індивідуальними підходами лікування наркоманії, стурбовані чимало, хто зіткнувся з цією проблемою. Тому керівництво Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» прийняло рішення відкрити в місті Дрогобичі свою філію - модерну наркологічну клініку (Шостка), пройти курс лікування і реабілітації в якій можуть як місцеві жителі, так і представники інших регіонів.

Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

Переваги реабілітації в «Медіконі»

Співробітники, що працюють в «Медіконі», а це лікарі-наркологи, психотерапевти, психоневрологи, соцпрацівники та волонтери, відрізняються високим рівнем професіоналізму і величезним досвідом роботи в сфері наркології. Вони постійно вдосконалюють свої навички, знайомляться з новітніми методами лікування, тому до проблеми наркозалежності підходять комплексно, поєднуючи різні техніки: медикаментозне лікування, фізіотерапевтичний вплив, детоксикаційні заходи, різні методи психокорекції (трудотерапию, сімейну терапію, арт-терапію, гештальт-терапію) і соціальну адаптацію.

У порівнянні з аналогічними установами реабілітація по-медіконовскі проходить:

  • комплексно (детоксикація + психологічна реабілітація + соціалізація) і анонімно;
  • реалізується командою професійних експертів з хімічної залежності;
  • в комфортабельних умовах далеко від міської суєти та звичного кола спілкування;
  • за участю родичів пацієнта;
  • із застосуванням новітніх методик з доведеною ефективністю;
  • передбачена можливість примусового початку лікування з інтервенцією лікаря-нарколога та психолога додому до пацієнта.

У «Медіконі» лікування від наркотиків (Шостка) пройде гарантовано якісно, результативно і подарує вам унікальний шанс на нове життя!

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Шостці

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.56 (120 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!