Позвонить прямо сейчас
x

Коли ж я знову пограю?
Цього разу мені точно пощастить!
Де взяти грошей?

Приблизно так виглядає внутрішній монолог завзятого ігромана, поведінка якого відрізняється деструктивністю, різкою зміною настрою з частими нападами гніву і дратівливості, часто супроводжуються психічними порушеннями. Така людина, на думку фахівців, що займаються лікуванням ігроманії в Сумах, втрачає інтерес до колишньої життя, його не цікавить ні сім'я, ні робота. Всі думки затьмарює бажання увійти в ігровий транс, щоб знову відчути сплеск надемоцій, адреналіну і ейфорії.

БЕЗУТІШНА СТАТИСТИКА

Лікування ігроманії в Сумах За оцінкою експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я, які давно визнали ігроманію ( «лудоманію», або «гемблінг») серйозним захворюванням, йому схильні близько 10% населення Землі. В Україні в лікуванні ігроманії потребують 4% населення. У більшості випадків, це чоловіки у віці 20-35 років. Основною причиною розвитку залежності від азартних ігор вважається нереалізованість і занижена самооцінка. Незважаючи на офіційні заборони, лудомания в останні роки не тільки не перестала розвиватися, а й значно удосконалилася технологічно, перейшовши в завуальовані форми існування і інтернет-простір.

КЛІНІЧНА КАРТИНА ЗАХВОРЮВАННЯ

Практикуючі психологи, які займаються лікуванням ігрової залежності в Сумах, стверджують, що стан глибокої залежності розвивається дуже швидко (від 2-3 годин до кількох тижнів), йому набагато важче протистояти, ніж, наприклад, алкогольної або наркотичної залежності. Однак воно проходить кілька стадій:

 1. «виграш» - гра з метою прибутку;
 2. «програш» - незважаючи на часті програші, геймер не в змозі самостійно зупинитися;
 3. «відчай» - людина усвідомлює свою проблему, але не може їй протистояти самотужки;
 4. «безсилля» - спроби самогубства в результаті усвідомлення безнадійності ситуації.

Класичними симптомами, які вимагають лікування ігроманії в Сумах, є:

 • неадекватна нервозність і дратівливість;
 • «ломка» без гри;
 • часта втрата самовладання;
 • різкі напади гніву;
 • апатія до всього, що відбувається.

НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДІКОН»: РЕЗУЛЬТАТИВНЕ ЛІКУВАННЯ ІГРОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ У СУМАХ

Фахівці Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» успішно працюють з усіма видами залежності вже більше 10 років. Для лікування ігроманії вони використовують апробовану методику «12 кроків», спрямовану на відновлення життєвих цінностей реабілітанта, розуміння аддиктивності поведінки і розвиток внутрішньої самооцінки і саморегуляції.

Здійснювана додаткова робота з родичами геймера в спеціальних сімейних групах сприяє блокуванню домінанти азарту, відтворення гармонійних міжособистісних відносин і допомагає придушувати бажання зіграти знову.

Лікування ігроманії в Сумах в центрі «Медікон» розраховане на 6 місяців. Воно проходить:

 • анонімно, комплексно і поетапно;
 • з обов'язковим вивченням анамнезу майбутнього реабілітанта;
 • в комфортабельних стаціонарах закритого типу з постійним наглядом і строгими вимогами до дисципліни;
 • тільки з використанням методик, ефективність яких доведена.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.76 (60 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!