Коли ж я знову пограю?
Цього разу мені точно пощастить!
Де взяти грошей?

Приблизно так виглядає внутрішній монолог завзятого ігромана, поведінка якого відрізняється деструктивністю, різкою зміною настрою з частими нападами гніву і дратівливості, часто супроводжуються психічними порушеннями. Така людина, на думку фахівців, що займаються лікуванням ігроманії в Сумах, втрачає інтерес до колишньої життя, його не цікавить ні сім'я, ні робота. Всі думки затьмарює бажання увійти в ігровий транс, щоб знову відчути сплеск надемоцій, адреналіну і ейфорії.

БЕЗУТІШНА СТАТИСТИКА

Лікування ігроманії в Сумах За оцінкою експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я, які давно визнали ігроманію ( «лудоманію», або «гемблінг») серйозним захворюванням, йому схильні близько 10% населення Землі. В Україні в лікуванні ігроманії потребують 4% населення. У більшості випадків, це чоловіки у віці 20-35 років. Основною причиною розвитку залежності від азартних ігор вважається нереалізованість і занижена самооцінка. Незважаючи на офіційні заборони, лудомания в останні роки не тільки не перестала розвиватися, а й значно удосконалилася технологічно, перейшовши в завуальовані форми існування і інтернет-простір.

КЛІНІЧНА КАРТИНА ЗАХВОРЮВАННЯ

Практикуючі психологи, які займаються лікуванням ігрової залежності в Сумах, стверджують, що стан глибокої залежності розвивається дуже швидко (від 2-3 годин до кількох тижнів), йому набагато важче протистояти, ніж, наприклад, алкогольної або наркотичної залежності. Однак воно проходить кілька стадій:

 1. «виграш» - гра з метою прибутку;
 2. «програш» - незважаючи на часті програші, геймер не в змозі самостійно зупинитися;
 3. «відчай» - людина усвідомлює свою проблему, але не може їй протистояти самотужки;
 4. «безсилля» - спроби самогубства в результаті усвідомлення безнадійності ситуації.

Класичними симптомами, які вимагають лікування ігроманії в Сумах, є:

 • неадекватна нервозність і дратівливість;
 • «ломка» без гри;
 • часта втрата самовладання;
 • різкі напади гніву;
 • апатія до всього, що відбувається.

НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДІКОН»: РЕЗУЛЬТАТИВНЕ ЛІКУВАННЯ ІГРОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ У СУМАХ

Фахівці Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» успішно працюють з усіма видами залежності вже більше 10 років. Для лікування ігроманії вони використовують апробовану методику «12 кроків», спрямовану на відновлення життєвих цінностей реабілітанта, розуміння аддиктивності поведінки і розвиток внутрішньої самооцінки і саморегуляції.

Здійснювана додаткова робота з родичами геймера в спеціальних сімейних групах сприяє блокуванню домінанти азарту, відтворення гармонійних міжособистісних відносин і допомагає придушувати бажання зіграти знову.

Лікування ігроманії в Сумах в центрі «Медікон» розраховане на 6 місяців. Воно проходить:

 • анонімно, комплексно і поетапно;
 • з обов'язковим вивченням анамнезу майбутнього реабілітанта;
 • в комфортабельних стаціонарах закритого типу з постійним наглядом і строгими вимогами до дисципліни;
 • тільки з використанням методик, ефективність яких доведена.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.76 (60 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -179 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1391  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!